Spřízněné duše

Článek na téma: Duchovní život, Ezoterika, Láska, Osud,

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Každý si však spřízněnou duši představuje trochu jinak. Může za to i to, že od ní i něco jiného očekává. Nemusí jít vždy o životní lásku. Nejde o dokonalého člověka.

Kdo je tedy spřízněnou duší?

Spřízněná duše je ta, která vám rozumí, doplňuje vás, souzní s vámi. Nejde pouze o vašeho životního partnera, ale i přítele, který je s vámi v harmonii, rezonuje s vaší energií a s nímž je jedna radost tvořit něco nového. Spřízněná duše umožňuje oboustranný růst, urychluje rozvoj, provází vás na vzestupu a podporuje v hledání nových cest. Jde o skutečný vztah dvou duší.

Jak poznat spřízněnou duši?

  1. Před spřízněnou duší můžete být sami sebou. Na nic si nemusíte hrát. Je vám přitom dobře a nejste přitom na pochybách. Spřízněná duše vás bere takové, jací jste.

  2. I když nemluvíte, není to trapné. Rozumíte si i beze slov. Stačí vám jeden pohled. Cítíte se dobře spolu i když nemluvíte.

  3. Často se spolu smějete a nepotřebujete k tomu ani slova, abyste toho druhého rozesmáli.

  4. Dokážete se bavit spolu, i každý zvlášť. Dovolíte si být i s někým jiným. Nevzdáváte se jiných přátel a zájmů. Není to někdo, kdo vás omezuje a snaží se vás o tohle všechno připravit.

  5. I přesto, že máte rozdílné koníčky a zájmy, chcete od svého života to samé. Chcete mít třeba šťastný rodinný život, chcete spolu cestovat, chcete mít stejný počet dětí, nechcete svatbu apod. Mít stejný životní cíl je důležité, protože jinak vám to spolu neklapne.

  6. I když cítíte vztek, nevyhrožujete si, nevydíráte se, neděláte si naschvály a neubližujete. Spřízněné duše nejsou k sobě ošklivé. Snahou spřízněných duší je touha, aby partner byl šťastný.

  7. Doplňujete se. A tím pádem jste v harmonii. Jing a jang. Je to důkaz toho, že i protiklady se přitahují a mohou spolu zcela bez problémů setrvat ve šťastném manželství. Každý má v tom druhém chybějící kus.

  8. Když je vám bídně, jste unavení, rozvášnění svárem anebo zmátořeni stresem, není lepší podpory než v náručí u své spřízněné duše. Ta vás obejme, vyslechne, uklidní.

Traumata vznikají ve chvíli, když se organismus nedokáže vypořádat s nějakou situací. Zdá se, že je po všem, ale to je ošidné, protože tomu tak v žádném případě není. Nejvíce traumat si neseme z dětství. Jde o těžké břemeno, kterého se v dospělosti jen obtížně zbavujeme.

Zatímco pro nějaký národ je prase symbolem něčeho nečistého, čím se opovrhuje, ošklíbá a ne div, že natahuje na zvracení, jinde jde od nepaměti o symbol štěstí a blahobytu. Ne nadarmo se říká: “Mít se jako prase v žitě!”

Indiáni měli vždy blízko k přírodě a k zvířatům, které uctívali, vážili si jich a mnohdy se s nimi snažili sžít. Řadu zvířecích vlastností přisuzují lidem. Není se proto čemu divit, že věřili, že tyto zvířecí vlastnosti lidé získali dnem narození a budou je doprovázet celý život. Podle této myšlenky pak následně vytvořili Indiánský horoskop, který bychom vám rádi dneska představili.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok