Spřízněné duše

Článek na téma: Duchovní život, Ezoterika, Láska, Osud,

Každý máme někde svou spřízněnou duši. A pozor, nemusí být jen jedna. Jen ji najít. A to nemusí být vždy jednoduché. Pokud ji však najdete, stanete se úplnějšími a máte dosáhnout toho, čeho byste sami nikdy nedosáhli. Spřízněné duše se dokáží podpořit a posouvat dopředu.

 

Každý si však spřízněnou duši představuje trochu jinak. Může za to i to, že od ní i něco jiného očekává. Nemusí jít vždy o životní lásku. Nejde o dokonalého člověka.

Kdo je tedy spřízněnou duší?

Spřízněná duše je ta, která vám rozumí, doplňuje vás, souzní s vámi. Nejde pouze o vašeho životního partnera, ale i přítele, který je s vámi v harmonii, rezonuje s vaší energií a s nímž je jedna radost tvořit něco nového. Spřízněná duše umožňuje oboustranný růst, urychluje rozvoj, provází vás na vzestupu a podporuje v hledání nových cest. Jde o skutečný vztah dvou duší.

Jak poznat spřízněnou duši?

  1. Před spřízněnou duší můžete být sami sebou. Na nic si nemusíte hrát. Je vám přitom dobře a nejste přitom na pochybách. Spřízněná duše vás bere takové, jací jste.

  2. I když nemluvíte, není to trapné. Rozumíte si i beze slov. Stačí vám jeden pohled. Cítíte se dobře spolu i když nemluvíte.

  3. Často se spolu smějete a nepotřebujete k tomu ani slova, abyste toho druhého rozesmáli.

  4. Dokážete se bavit spolu, i každý zvlášť. Dovolíte si být i s někým jiným. Nevzdáváte se jiných přátel a zájmů. Není to někdo, kdo vás omezuje a snaží se vás o tohle všechno připravit.

  5. I přesto, že máte rozdílné koníčky a zájmy, chcete od svého života to samé. Chcete mít třeba šťastný rodinný život, chcete spolu cestovat, chcete mít stejný počet dětí, nechcete svatbu apod. Mít stejný životní cíl je důležité, protože jinak vám to spolu neklapne.

  6. I když cítíte vztek, nevyhrožujete si, nevydíráte se, neděláte si naschvály a neubližujete. Spřízněné duše nejsou k sobě ošklivé. Snahou spřízněných duší je touha, aby partner byl šťastný.

  7. Doplňujete se. A tím pádem jste v harmonii. Jing a jang. Je to důkaz toho, že i protiklady se přitahují a mohou spolu zcela bez problémů setrvat ve šťastném manželství. Každý má v tom druhém chybějící kus.

  8. Když je vám bídně, jste unavení, rozvášnění svárem anebo zmátořeni stresem, není lepší podpory než v náručí u své spřízněné duše. Ta vás obejme, vyslechne, uklidní.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

14. únor měl původně zcela jinou roli, než s níž ji spojujeme dnes. Jelikož však křesťanství potřebovalo tento pohanský zvyk potlačit, máme tu Valentýna. I přesto, že si jej dnes spojujeme s Amerikou, jeho domovem je ve skutečnosti Itálie. S datem 14. 2. se navíc do dnešních dnů váže magie i celá řada pranostik z hluboké historie.

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

vstoupíte kamkoliv, bezprostředně vnímáte určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, “jako doma” a jinde cítíte nepříjemné napětí, jistou stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok