Čínský horoskop

Vedle běžného horoskopu, který známe, vám nabízíme i čínský horoskop. Jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti, které může nabídnout odlišný pohled oproti u nás tradičnějším horoskopům. Víte o sobě, které jste podle čínské astrologie zvíře a znáte svou základní charakteristiku? Stojíte nohami pevně na zemi, přesně tak jako buvol, jste spíše předurčeni žít život obklopeni štěstím jako vepř, nebo jste se narodili v královském znamení kohouta? Každé znamení v sobě skrývá nějaký dar – jaký je ten váš?

Čínské horoskopy pro Říjen 2022

Krysa

Krysa

To, že chcete pomáhat kamarádům, kteří se dostali do průšvihů, je jasné a při vaší povaze naprosto přirozené. Musíte si však dávat pozor, abyste při tom nezapomněli sledovat své oprávněné zájmy a to, co je pro vás důležité. Naštěstí patříte k lidem, kteří dokážou potřebné informace získat i v situacích, kdy by se nic dozvědět neměli. Vy však zapojíte veřejné i neveřejné zdroje a zjistíte všechno, co je pro vás nutné.
Buvol

Buvol

To, že jste se během léta nezastavili, vás dost vyčerpalo. Jediné, co potřebujete, je dostatek času, který můžete věnovat obnově svých sil. Kdyby to šlo, objednejte si na prodloužený víkend pobyt někde, kde se o vás postarají. Vy sami si můžete myslet, že nic takového nepotřebujete a dokonce to i nahlas říkat. Na místě však zjistíte, že vaše tělo má na věc zcela jiný názor.
Tygr

Tygr

Neustále hledáte způsob, jak si vylepšit finanční situaci a zajistit tak sobě i rodině opravdu klidný a v rámci možnosti pohodlný život. Opatrně však musíte přistupovat ke všem nabídkám, s nimiž přijdou v tomto směru kamarádi. Než je přijmete, musíte si zajistit řádnou smlouvu a veškeré právní náležitosti. Neriskujte stav, kdy přijdete jak o peníze, tak o kamarády.
Zajíc

Zajíc

Když se dějí věci, kterým nerozumíte, nepropadejte panice, ale požadujte vysvětlení, které vám všechno objasní tak, abyste se mohli odpovědně rozhodnout, kudy půjdete dál. Po celé období si pak dejte pozor na lidi, kteří doufají, že jim pomůžete z jejich aktuálních trablů. Když jim řeknete, že se musíte nejdříve zabývat tím, co se týká přímo vás, a na ně budete mít čas, až budete mít sami hotovo, bude to lepší.
Drak

Drak

I když říkáte, že na společenský život moc nejste a že jste nejspokojenější doma, dopřáno vám to nebude. Okolnosti se vyvinou tak, že se mezi lidi budete muset vypravit. Dokonce i vy uznáte, že se některé záležitosti v uvolněném ovzduší vyřeší snadněji, než u jednacího stolu. Předem byste ale měli upozornit partnera, že k tomu budete potřebovat jeho pomoc a doprovod!
Had

Had

O tom, že byste si dělali naděje na lásku s člověkem, který momentálně v partnerském životě utrpěl nějaký zásadní nezdar, ani neuvažujte. Dotyčného byste sice získali, ale k ničemu by vám to nebylo. On by měl pořád plnou hlavu svého bývalého partnera a přemýšlel, jak to zařídit, aby se k němu mohl vrátit. Vy byste pak byli stále otrávenější a naštvanější.
Kůň

Kůň

Vaše snaha o vylepšení mezilidské komunikace vede k velice pozitivnímu výsledku. Díky tomu se konečně dokážete domluvit s lidmi, s nimiž jste se dosud shodnout nedokázali. Své nově objevené talenty uplatníte zejména v práci. Pokud dojde k rozporu mezi vedením firmy a zaměstnanci, můžete počítat s tím, že vás vyzvou, abyste našli kompromis, který budou všichni schopní akceptovat. A vy to dokážete!
Koza

Koza

Především byste si měli pamatovat, že to základní, co potřebujete mít v pořádku, je vaše zdraví. Pokud vám praktický lékař doporučí nějaké cílené vysvětlení a vysvětlí vám, proč byste ho měli absolvovat, neříkejte, že si zbytečně vymýšlí, ale snažte se jeho přání vyhovět. Jistota, že je s vámi všechno v pořádku a že se nemáte čeho bát, bude pak mít skvělý dopad na vaši psychiku.
Opice

Opice

To, že je potřeba, abyste si dali dohromady jak zimní oblečení, tak sportovní vybavení, je pochopitelné. Potíž je však v tom, že pořád ještě nevíte, jak přesně bude váš rozpočet vypadat. Kdybyste se rozhodli, že tuto zimu ještě vydržíte ve starém oblečení a se starým vybavením, nebo si oboje pořídíte v nejrůznějších výprodejích, bude to pro vás a vaši rodinnou kasu daleko lepší.
Kohout

Kohout

Partnerovi, který má pocit, že nefungujete zdaleka tak intenzivně, jak byste fungovat měli, zkuste mírně, klidně, ale přesto důrazně vysvětlit, že se v tomto ohledu zásadně plete. Musíte taky dodat, že jste v práci v poslední době zapřažení daleko víc, než dosud. To, že doma nepodáváte výkony, na které je zvyklý, není pak důvodem vaší lenosti, ale únavy a celkového vyčerpání.
Pes

Pes

S rodiči to jednoduché není a nebude. Pokud patříte k mladší generaci, dozvíte se, že si nevážíte jejich rad a svou další životní cestu si vybíráte vyloženě špatně. Pokud jste starší, čekejte z naprosto stejných důvodů rozpory s dětmi. Kdybyste se rozhodli, že všem lidem kolem sebe popřejete svobodu a sami si půjdete po svém, bude to to nejlepší, co se dá dělat.
Vepř

Vepř

Nezdá se vám, že je nejvyšší čas, abyste si vzpomněli na předsevzetí, která jste ohledně svého zdraví měli, a konečně na nich začali pracovat? Základním problémem je ve vašem případě spousta času, který trávíte vsedě, a velmi málo pohybu a fyzické námahy vůbec. Dosud jste o předplatném na nějaké intenzivnější cvičení neuvažovali, ale teď byste možná měli změnit názor.