Čínský horoskop

Vedle běžného horoskopu, který známe, vám nabízíme i čínský horoskop. Jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti, které může nabídnout odlišný pohled oproti u nás tradičnějším horoskopům. Víte o sobě, které jste podle čínské astrologie zvíře a znáte svou základní charakteristiku? Stojíte nohami pevně na zemi, přesně tak jako buvol, jste spíše předurčeni žít život obklopeni štěstím jako vepř, nebo jste se narodili v královském znamení kohouta? Každé znamení v sobě skrývá nějaký dar – jaký je ten váš?

Čínské horoskopy pro Červenec 2024

Krysa

Krysa

I když patříte k lidem, kteří odpočívat neumí a slovo relaxace se jim ani trochu nelíbí, smiřte se s tím, že se na vás vaši blízcí domluví a do odpočinku vás budou nutit. Především se rozhodnou, že je potřeba, abyste si k červencovým svátkům přibrali pár dnů dovolené a vyrazili někam, kde jste ještě nebyli. Bouřit se sice můžete, ale je vám jasné, že vám to moc platné nebude.
Buvol

Buvol

Kamarád, který se rozhodne, že svůj pracovní život obrátí kompletně naruby, vám to sděluje proto, abyste ho podpořili a ujistili ho, že v dané situaci udělal to nejlepší, co se dalo. Když se vás pak mezi řečí zeptá, zda byste s ním nechtěli na novém postu spolupracovat, nebudete moc vědět, co mu máte říct. Chápete, proč vás chce, ale taky je vám jasné, že vám takové dobrodružství připadá riskantní.
Tygr

Tygr

I když jste obvykle elegance sama a vašemu šatníku není co vytknout, chováte se v tomto směru velice racionálně. Pokud objevíte kvalitní second-hand nebo vintage obchod, s chutí si tam pořídíte skoro celou letní garderobu. V další etapě si pak můžete sednout k počítači a prohlédnout zahraniční stránky, které jsou na kvalitní ekologickou módu zaměřené. Najdete tak skutečné poklady!
Zajíc

Zajíc

Člověka, který má pocit, že byste mu měli pomáhat i za cenu vlastního strádání, pošlete rovnou do háje. Možná se od něj dozvíte, že jste neskutečně sobečtí, ale to vám může být jedno. Na to, abyste mohli podporovat druhé, potřebujete být především v pohodě sami. V práci se nenápadně zajímejte o to, co se povídá. Obvykle sice klepy nesháníte, ale tentokrát udělejte výjimku. Bude to velice užitečné.
Drak

Drak

Potíže můžete mít s rodinnými seniory. I když se doba změnila a oni zdaleka nezvládnou to, s čím si ještě nedávno bez problémů poradili, přiznat si to nedokážou. Vám pak nezbude, než abyste vymýšleli nejrůznější taktiky, jak je přimět k rozumnému jednání. Naštěstí budete v tomto směru mít spoustu dobrých nápadů. Když zjistíte, že tvrdohlaví stařečkové na vaše rady přece jen dali, můžete začít oslavovat.
Had

Had

Je potřeba, abyste se podívali pravdě přímo do očí. Když narazíte na člověka, se kterým se přes veškerou snahu rozumně domluvit nedokážete, nezbude, než abyste změnili rétoriku a v argumentech přitvrdili. Jakmile zjistíte, že ani tento způsob nezabírá, klidně mu pohrozte soudem. Pak ale musíte být rozhodnutí, že kdyby nepovolil, k soudu opravdu půjdete. Ultimáta, která dáte, musíte taky dodržet.
Kůň

Kůň

Když se dozvíte, že byste měli zpomalit pracovní i celkově životní tempo, neberte to jako negativní ovlivňování, ale spíše jako doporučení, které má pozitivně ovlivnit váš aktuální život. Kdybyste kromě toho sami sobě slíbili, že si uděláte čas i na záležitosti, které se týkají vašich blízkých, bude to skvělé. Je potřeba, aby pochopili, že rodina je tým, který má za všech okolností držet při sobě.
Koza

Koza

Když usoudíte, že před vámi partner něco tají, nepátrejte, nehledejte a hlavně o něm zbytečně nepochybujte. Když chvíli počkáte, můžete si být jistí, že časem na to, že by se vám měl svěřit, přijde sám. Na vás pak je, abyste jeho přiznání přijali s dostatečnou velkorysostí. Naštěstí víte, že tím, že byste mu jeho jednání vyčítali, nepomůžete ani sobě, ani jemu.
Opice

Opice

Především si uvědomte, že do záležitostí, které fungují, by se zasahovat nemělo. Vy jste už během života tuto moudrost přijali a akceptovali, ale je potřeba, abyste na ni upozornili v práci své nezkušené pracovní kolegy a doma příslušníky mladší generace. Kdybyste však usoudili, že by z výchovných důvodů bylo lepší, aby si nabili nos, měli byste jim to dovolit.
Kohout

Kohout

Až nepříjemně často se dostáváte do situace, kdy sami nevíte, co máte dělat. V takovém případě neváhejte a vsaďte na intuici. K vašemu překvapení vás povede cestami, na které byste sami a z vlastního rozhodnutí nikdy nevstoupili, ale které vás rychle a bezpečně povedou k cíli. Díky tomu vám ve druhé polovině měsíce zbude dost času na vlastní zábavu a relaxační aktivity.
Pes

Pes

Dojem, který na vás učiní člověk, kterého vidíte poprvé v životě, se nesnažte potlačit. Vůbec si už nevysvětlujete, že jste zbytečně podezíraví, a že to s ním nemůže být tak zlé. Než se rozhodnete, že se jim necháte okouzlit, dopřejte si dostatek času k přemýšlení. A kdybyste nakonec usoudili, že o žádné okouzlení vlastně nestojíte, nechejte raději všechno tak, jak to je.
Vepř

Vepř

Představa života, ve kterém budete zodpovědní jen sami za sebe, mizí alespoň prozatím v nenávratnu. Pokaždé, kdy se chcete věnovat jen a pouze svým záležitostem, se objeví někdo, kdo potřebuje vaši pomoc, podporu i radu. Můžete si sice stokrát říkat, že už nikomu pomáhat nebudete, ale nakonec to stejně nedokážete. Představa, že byste někoho nechali bez pomoci ve chvíli, kdy by to opravdu potřeboval, je vám naprosto cizí...