Čínský horoskop

Vedle běžného horoskopu, který známe, vám nabízíme i čínský horoskop. Jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti, které může nabídnout odlišný pohled oproti u nás tradičnějším horoskopům. Víte o sobě, které jste podle čínské astrologie zvíře a znáte svou základní charakteristiku? Stojíte nohami pevně na zemi, přesně tak jako buvol, jste spíše předurčeni žít život obklopeni štěstím jako vepř, nebo jste se narodili v královském znamení kohouta? Každé znamení v sobě skrývá nějaký dar – jaký je ten váš?

Čínské horoskopy pro Leden 2022

Krysa

Krysa

To, že máte pocit, že vám všechno přerůstá přes hlavu, je sice nemilé, ale ještě to neznamená, že se tím musíte nechat zničit. Když hned na začátku měsíce zabrzdíte a najdete si čas, abyste spoustu věcí promysleli a ještě více jich poupravili, bude to skvělé. V další etapě byste se měli osvobodit od lidí, kteří vám chtějí za všech okolností pomáhat. Myslí to sice dobře, ale taky vám tím svazují ruce a připravují vás o aktivitu.
Buvol

Buvol

Je potřeba, abyste se zaměřili především na pracovní záležitosti. Samy od sebe se sice nevyřeší, ale stačí, abyste ze své strany projevili jen malý zájem a pojednou jako po másle. V polovině měsíce byste měli soustředit pozornost na děti. Potřebují vědět, že jsou pod dohledem a že si opravdu nemohou dovolit všechno, co by chtěly. Výchovu potřebují a vy jim ji musíte dát!
Tygr

Tygr

Do života vám budou mluvit zejména lidé, jejichž zkušenosti těm vašim nedosahují ani po kotníky. Když začnou mluvit, vy se ale nesmíte naštvat. Klidně je vyslechněte a položte jim pár doplňujících otázek, jimiž je spolehlivě vyvedete z míry. Nakonec sami pochopí, že se chovají tak, že byste je měli plné právo poslat do háje. Vy je však do háje nepošlete, což je důkaz vašeho dobrého vychování a společenského brusu...
Zajíc

Zajíc

Především si slibte, že se nebudete nikoho a ničeho bát! Na lidi, kteří se vytahují a kteří vám dávají najevo převahu, se dívejte jako na jedince, kteří mají problémy. Ty nedovedou vyřešit sami a proto si je vybíjejí na těch ostatních. V práci si držte od těla momentálního šéfova favorita. Tváří se sice jako kamarád, ale kdyby přišlo ke krizi, pošle vás rázem ke dnu.
Drak

Drak

Většina těžkostí, jimiž jste se v poslední době trápili, je za vámi. Najednou pochopíte, že je potřeba, abyste se energicky odsekli od minulosti a plně se soustředili na současnost. Využijte každé šance, kdy můžete ve svém životě změnit něco, co se vám zatím nedařilo. Když budete mít dostatek sebedůvěry, zjistíte, že to, co prožíváte, je vlastně testem vašich schopností a talentů...
Had

Had

Všechno probíhá buď rychle, nebo ještě rychleji. Jindy byste se kvůli tomu stresovali, ale tentokrát vám rychlé tempo neobyčejně vyhovuje. Rozhodnutí, která musíte učinit, se nebojíte. Dobře víte, že jsou chvíle, kdy musíte zariskovat jen proto, abyste si naplno mohli vychutnat jak jistotu, že jste se rozhodli dobře, tak oprávněný a zasloužený pocit vítězství.
Kůň

Kůň

I když vy sami lhát neumíte a nechcete, protože to považujete za nedůstojné, lidí, kteří mají problémy s pravdou, se na vaší životní cestě ocitá stále víc. Právě proto musíte být opatrní a prozíraví. Než někomu uvěříte, měli byste si ho důkladně vyzpovídat. Jakmile v jeho slovech zjistíte i jen minimální rozpory, věřit mu přestaňte. Neriskujte prohru s hodně dlouhými následky!
Koza

Koza

Řešení problémů, které ostatním připadají nezvladatelné, se stává vaší specialitou. Dokážete přijít na to, v čem se skrývá zásadní potíž a pak se rozhodnout, co s tím uděláte. V práci vaše nasazení ocení, ale doma to bude horší. Je docela možné, že příbuzní usoudí, že se chcete jen vytahovat a předvádět, jak jste dobří. Vy jim pak budete marně vysvětlovat, že vám nezáleží na tom, jak se jim jevíte, ale na tom, aby byl doma konečně klid.
Opice

Opice

Je potřeba, abyste na člověka, o němž jste dosud měli spoustu iluzí, podívali jinak. Pak pochopíte, že vás v životě chce hlavně proto, abyste za něj pracovali, řešili jeho problémy a v neposlední řadě ho seznámili se svými přáteli, kteří má pomohou v kariéře. Pokud to však uděláte, budete litovat. Po vašich zádech se dostane nejvýše, kam to půjde. Pak vám sdělí, že si s vámi už nerozumí a bez poděkování zmizí v nenávratnu.
Kohout

Kohout

Úvahy o tom, zda si koupit nebo nekoupit nějaký nový domácí přístroj, jsou stále intenzivnější. Pokud se rozhodnete, že ano, nikomu se s tím nesvěřujte. Jděte a vyberte si ho sami. Kdybyste se svěřili, buď se dozvíte, že ho naprosto nepotřebujete a že jen zbytečně vyhazujete peníze, nebo vám partner vysvětlí, že ho vy sami vybrat nedokáže. Pak by šel s vámi, čímž by vás zbavil veškeré radosti z nákupu.
Pes

Pes

Nové životní etapy se otevírají v oblastech, kde jste je nečekali a kde jste s nimi nepočítali. Překvapení střídá překvapení a vy máte co dělat, abyste si zachovali chladnou hlavu. I když se máte chuť hádat, dělat byste to neměli. Naštěstí se na vaši stranu i v této kritické situaci postaví dobří kamarádi. Vzpomenou si na to, co jste pro ně udělali vy, a rozhodnou se, že vám to vrátí.
Vepř

Vepř

Lidi, kteří vám nabízejí pomoc a třeba i protekci, neodmítejte. Kdyby si nebyli jistí, že jste opravdu dobří a že se ctí zvládnete všechno, co se po vás chce, nikdy by vám takovou pomoc nenabídli. To, že o vás pochvalně zmíní před někým, kdo může mít na váš další život pozitivní vliv, je jenom dobře. Otevřou vám dveře tak, aby vám nezbylo, než do nich triumfálně vstoupit.