Čínský horoskop

Vedle běžného horoskopu, který známe, vám nabízíme i čínský horoskop. Jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti, které může nabídnout odlišný pohled oproti u nás tradičnějším horoskopům. Víte o sobě, které jste podle čínské astrologie zvíře a znáte svou základní charakteristiku? Stojíte nohami pevně na zemi, přesně tak jako buvol, jste spíše předurčeni žít život obklopeni štěstím jako vepř, nebo jste se narodili v královském znamení kohouta? Každé znamení v sobě skrývá nějaký dar – jaký je ten váš?

Čínské horoskopy pro Prosinec 2019

Krysa

Krysa

Konec roku je pro vás nejen impulsem pro dokončení starého, ale je to pro vás i zásadní motivace k novým začátkům. Aktuálně by bylo dobré, kdybyste se rozhodli, zda chcete zůstat ve staré práci, nebo zda hodláte najít něco jiného. Jde o věc, kterou si musíte vyřešit sami. Lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že se máte držet jistoty, neposlouchejte. Vy přece směřujete dál a výš!
Buvol

Buvol

Překvapí vás lidé, kteří vám začnou vysvětlovat, jak moc jste pro ně důležití a co všechno jste pro ně udělali. Vy si to sice vůbec neuvědomujete, ale pro jistotu se s nimi nehádáte. Zatímco v soukromí všechno klape, v práci máte starostí až nad hlavu. Dobře víte, že kdybyste dokázali odmítnout práci navíc, dýchalo by se vám daleko lépe. Vy to však bohužel neumíte.
Tygr

Tygr

Boje, do kterých se pustíte, jsou sice náročné, ale vy byste se jim vyhýbat přesto neměli. Je potřeba, abyste nejen sobě, ale i svému okolí dokázali, že se za to, co považujete za důležité, chcete a hodláte bít. Překvapíte tím všechny lidi ze svého okolí. Věděli, že jste v případě potřeby schopni podat neskutečné výkony, ale takové nasazení od vás nečekali.
Zajíc

Zajíc

Čím méně budete tlačit na pilu, tím to bude lepší. Jsou věci, které byste měli nechat být a jen zpovzdálí pozorovat, jak se vyvinou. Týká se to zejména interních záležitostí partnerovy rodiny. Mohli byste jim sice říct, že vás měli poslouchat a všechno by bylo jinak, ale to by stejně k ničemu nebylo. Dozvěděli byste se, že po bitvě je každý generálem a atmosféra by se ještě zhoršila.
Drak

Drak

Obvykle starosti s dárky nemáte, nebo si je alespoň nepřipouštíte, ale tentokrát je všechno jinak. Všichni lidé z vašeho okolí se nenápadně vyptávají, co by vám udělalo radost. Tím vám zase dávají nenápadně najevo, že nějakou pozornost čekají taky od vás. Asi nezbude, než abyste si hned na začátku prosince sestavili seznam těch, které chcete obdarovat, a pak začali nakupovat.
Had

Had

Představa konce roku, který strávíte někde naprosto jinde, než jste zvyklí, vás láká čím dál víc. Velice rychle však pochopíte, že jste se rozhodli pozdě. Vaše štěstí vás však ani tentokrát neopustí. Kamarádi, kteří měli jet na zajímavý novoroční pobyt, nemůžou, a proto vám ho nabídnou. Jejich návrh bude provázet i docela slušná sleva, což vás potěší dvojnásob.
Kůň

Kůň

Dejte si pozor, abyste si nenabrali víc úkolů a práce, než je nutné. Je sice pravda, že toho, co se musí udělat, je opravdu hodně, ale nikde není psáno, že to musíte dělat právě vy. V práci trvejte na tom, že všechno dělat nebudete. Doma práci jen rozdělte a potom koordinujte. Toho, že byste se nudili, se bát nemusíte. Aktivit vám i tak zbude víc, než si umíte představit.
Koza

Koza

Čeká vás advent, který bude po všech stránkách daleko zajímavější, než jste čekali. Těšte se na četná setkání s přáteli, ale i na koncerty a nejrůznější charitativní akce. Kromě toho vám musí zbýt čas i na výběr dárků a vytváření vánočních dekorací. Když se rozhodnete, že pečení cukroví v rámci usilování o svůj duševní klid co nejvíce omezíte, bude to velice rozumné.
Opice

Opice

Když se vám něco nepovede, berte to jako něco, co se stává. Je zbytečné, abyste se obviňovali z neschopnosti. Kdybyste se navíc překonali a dokázali to brát jako lekci pro budoucnost, bylo by to ještě lepší. Celkově však jde o hodně pozitivní měsíc. Těšit se můžete zejména na peníze. Bylo by však dobré, abyste všechny neutratili. Nějaká rezerva se vám časem bude hodit.
Kohout

Kohout

Pocit, že o vašem dalším pracovním osudu rozhodují lidé, kteří vás vůbec neznají, se vám ani trochu nelíbí. Stejně tak se vám nezamlouvá situace, kdy se před ně musíte postavit a obhajovat své návrhy. Naštěstí dokážete mluvit tak, abyste je přesvědčili, že jste na dané místo ti nejlepší. Do konce roku se sice záležitost jednoznačně nevyřeší, ale všechno ukazuje, že jste na dobré cestě.
Pes

Pes

Je opravdu zbytečné, abyste pořád jen hledali omluvu pro lidi, kteří si to v žádném směru nezaslouží. Klidně si přiznejte, že jste v nich hledali kvality, které prostě nemají. Nebude to sice příjemné, ale pokud si své pochybení nepřiznáte, nepohnete se z místa. Náladu vám zásadně vyřeší svátky. Opět se setkáte s rodinou a opět se ujistíte, že se mezi lidmi vlastní krve cítíte nejlépe.
Vepř

Vepř

O tom, zda je cesta, na kterou jste nastoupili správná, nepochybujte. Nápady, které ohledně jejího směřování máte, pramení spíše z únavy, která je u vás s koncem roku spojená. Když přestanete zbytečně přemýšlet a necháte všechno volně plynout, bude to výborné. A kdybyste se rozhodli, že si mezi svátky vyrazíte někam na hory, kde dáte zabrat tělu a duši dopřejete odpočinek, bude to ještě lepší.