Čínský horoskop

Vedle běžného horoskopu, který známe, vám nabízíme i čínský horoskop. Jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti, které může nabídnout odlišný pohled oproti u nás tradičnějším horoskopům. Víte o sobě, které jste podle čínské astrologie zvíře a znáte svou základní charakteristiku? Stojíte nohami pevně na zemi, přesně tak jako buvol, jste spíše předurčeni žít život obklopeni štěstím jako vepř, nebo jste se narodili v královském znamení kohouta? Každé znamení v sobě skrývá nějaký dar – jaký je ten váš?

Čínské horoskopy pro Srpen 2020

Krysa

Krysa

Opět budete moc rádi, že máte povahu, která vás varuje před přímou konfrontací a doporučuje vám diplomatické jednání. Jakmile se v práci začnou kolegové hádat a vyčítat si, kdo dělá více a kdo méně, stáhnete se do pozadí, odkud všechno jen pozorujete. Dejte si však pozor, aby nebylo vidět váš ironický úsměv. Pak hrozí, že se vaši dosavadní nepřátelé semknou a postaví se proti vám.
Buvol

Buvol

Než se rozhodnete, že změníte zaměstnání, dobře si to rozmyslete. Situace, která ve vaší nynější práci je, není zdaleka tak jednoznačná, jak se vám nyní zdá. Když ještě chvíli vydržíte, dá se čekat, že se všechno vrátí do starých kolejí a do podmínek, na které jste zvyklí. Kdybyste se ale přece jen rozhodli dát výpověď, měli byste to udělat až na samém konci měsíce.
Tygr

Tygr

To, že se v práci mění podmínky, je pro vás velice příznivé. Konečně se vám zúročí čas, který jste věnovali získání a zvládnutí nových vědomostí. Když budete mít šanci, abyste své znalostí uplatnili, neváhejte a ukažte, co ve vás je. Někteří kolegové budou mít jedovaté poznámky, ale to vám může být jedno. Vy budete rádi, že jste se konečně dostali šanci, po které jste dosud toužili marně.
Zajíc

Zajíc

Je nejvyšší čas, abyste se přestali zabývat lidmi, kteří pro nikoho včetně vás nemají dobré slovo. Jakmile nad jejich slovy začnete přemýšlet, riskujete, že přijdete jak o dobrou náladu, tak o energii. Když ale dáte najevo, že jsou vám jejich názory srdečně lhostejné, situace se obrátí. Dotyční se k vám začnou lísat a o to, abyste se na ně dívali vlídně, budou usilovat sami.
Drak

Drak

Je potřeba, abyste mysleli více na svůj vztah než na pracovní úspěchy. V práci udělejte jen to, co opravdu musíte. Pokud má váš nadřízený pocit, že byste měli projevit víc aktivity, má smůlu. Po zralé úvaze věnujete veškerou energii vylepšení svého vztahu. Moc dobře víte, že máte partnera, který vám bude tolerovat leccos, ale nedostatek zájmu do toho nepatří.
Had

Had

V práci i doma se těšte na zaslouženou chválu. Jen vám je divné, že většina lidí obdivuje to, co je pro vás naprosto přirozené, zatímco to, co jste podle svého názoru vydřeli, nikdo nezaregistruje. Své stanovisko však raději nikomu nevysvětlujte. Všichni by měli dojem, že svá slova nemyslíte upřímně, ale že se jen snažíte, aby chvály bylo ještě víc a aby byla ještě intenzivnější.
Kůň

Kůň

Čas si udělejte nejen na práci, ale i na koníčky a především na odpočinek. Pokud jedete na dovolenou, snažte se najít místo, kdo po většinu dne není signál. Nadřízený bude sice tvrdit, že je bez vás jako bez ruky, ale nakonec zjistí, že to bez vás pár dní přece jen zvládne. Vy pak myslete na lehké jídlo, pořádný spánek a vůbec na všechno, co vám pomůže nabrat ztracenou energii.
Koza

Koza

Pracujete v jedné oblasti, ale koníčka můžete hledat někde úplně jinde. Kdybyste náhodou usoudili, že chcete předat své zkušenosti i ostatním lidem a napíšete o svém hledání a nalézání knížku, měli byste se do toho pustit co nejdříve. O podporu rodiny se nebojte. Jakmile vaši milí zjistí, do čeho jste se pustili, budou kolem vás chodit po špičkách a vytvářet vám skvělé pracovní podmínky.
Opice

Opice

K lidem, kteří vám začnou vysvětlovat, že jim máte morální povinnost pomáhat, se chovejte sice slušně, ale tak, aby hned pochopili, že to se svými požadavky přehnali. Můžete jim vysvětlit, že si o svých penězích budete rozhodovat sami. Stejně tak se chovejte v práci ke kolegům, kteří začnou vyžadovat vaši pomoc s tím, že vy to zvládáte, zatímco oni nestíhají.
Kohout

Kohout

To, že jsou prázdniny, neznamená, že se v práci nedostanete do situace, kdy budete muset mluvit o své práci a o tom, co jste dokázali. Naštěstí se nestydíte a o tom, co jste zvládli, umíte mluvit nejen fakticky, ale i se smyslem pro humor. Po zdařile pracovní akci byste si měli dopřát pár dní někde, kde budete v pohodě a kde se budete moci po tělesné i duševní stránce srovnat.
Pes

Pes

Dobře víte, že nemáte rádi situace, ve kterých se ti, co by měli spolupracovat, hádají a nemohou si přijít na jméno. Právě proto je potřeba, abyste se v takové chvíli ujali slova a lidi kolem sebe (je jedno, zda spolupracovníky nebo kamarády) energicky srovnali. Zpočátku vám moc vděční nebudou, ale záhy sami uznají, že jste je svou intervencí zachránili před velkým průšvihem.
Vepř

Vepř

Když usoudíte, že práce máte až nad hlavu a teď chcete prožít alespoň pár dní, v nichž si budete vychutnávat pohodu, měli byste pro to udělat všechno, co jenom jde. Na dovolené se překonejte a do práce nevolejte. Místo toho se zabývejte tím, na co nemáte jindy čas. Vařte, zkoušejte nové recepty, nebo se zabývejte zahrádkou. A kdyby vám na to chyběla energie, dopřejte si alespoň pořádný a osvěžující spánek.