Čínský horoskop

Vedle běžného horoskopu, který známe, vám nabízíme i čínský horoskop. Jde o asijské vidění světa, vesmíru i budoucnosti, které může nabídnout odlišný pohled oproti u nás tradičnějším horoskopům. Víte o sobě, které jste podle čínské astrologie zvíře a znáte svou základní charakteristiku? Stojíte nohami pevně na zemi, přesně tak jako buvol, jste spíše předurčeni žít život obklopeni štěstím jako vepř, nebo jste se narodili v královském znamení kohouta? Každé znamení v sobě skrývá nějaký dar – jaký je ten váš?

Čínské horoskopy pro Březen 2023

Krysa

Krysa

Pocit, že jsou záležitosti, kterým nerozumíte, mít můžete. Ve vašem případě to však je jen podnět k další zvýšené aktivitě. Kdybyste si potřebovali doplnit znalosti, uděláte to s chutí a tak důkladně, že budete moci poučovat lidi, kteří vás to měli učit. V práci přijdou zásadní podněty, které s sebou nesou růst vaší kariéry. Peníze to sice zatím nepřináší, ale ještě není všem dnům konec.
Buvol

Buvol

Doma čekejte dosti ostré debaty. Vedete je s partnerem a týkají se zařízení vašeho bytu. Zatímco vy chcete mít doma spoustu maličkostí, při jejichž prohlížení můžete vzpomínat na lidi, kteří vám je dali, váš životní druh vyžaduje strohý interiér s dokonalými doplňky. Ke shodě sice nakonec dospějete, ale počítejte s tím, že se s ním budete hádat o každý hrnek!
Tygr

Tygr

Šancí na to, abyste se přihlásili na další studia nebo do kurzu, který má posílit vaše vědomosti, a zařídit vám další uplatnění na trhu práce, už moc nemáte. Právě proto je potřeba, abyste využili všech možností, které v tomto ohledu dostanete. Na lidi, kteří vám tvrdí, že to vlastně ani nepotřebujete, nedejte. Mluví z nich jen závist. Závidí vám, že vy odvahu měnit aktivně svůj život máte, zatímco oni ne...
Zajíc

Zajíc

Především je potřeba, abyste si přestali myslet, že relaxaci nepotřebujete, a odpočinek nevnímali jako něco, o čem se ve slušné společnosti nemluví. Je nutné, abyste si dopřáli aktivitu, která se zásadně liší od všeho, čemu se věnujete normálně. Při sedavém zaměstnání věnujte každou volnou chvíli tělesným aktivitám, zakončeným plaváním. Pokud pracujete fyzicky, měli byste si sednout a nechat myšlenky jen tak volně plynout.
Drak

Drak

Naději na vylepšení rodinných vztahů mít sice můžete, ale tím to taky končí. Jakmile pochopíte, že jde o věci, ve kterých na tom, co si vy sami přejete, vlastně vůbec nezáleží, bude to lepší. Když se však přesvědčíte, že skoro nic z toho, co se děje, neprobíhá podle vašich přání, musíte zbystřit. Pak je potřeba, abyste překonali svou velkorysost, a energicky zasáhli.
Had

Had

Nic z toho, co se kolem vás děje, se vás nepřekvapí. Lidi kolem vás však každý den znovu překvapuje vaše reakce. Všechno zvládáte bez hnutí brvou a s naprosto nevzrušeným komentářem. To, co se ve vás děje, rozumně nedáváte najevo. S tím, jak to na vás působilo, se svěříte až doma partnerovi. Ten vás za vaši nevzrušenou reakci pochválí. Dobře ví, že byste si otevřeným projevem zbytečně komplikovali život.
Kůň

Kůň

Postřehy, které máte ohledně dalšího vývoje situace ve firmě, v níž pracujete, jsou sice nepříliš příznivé, ale zato velice pravdivé. Právě proto byste měli přemýšlet o nové práci. Zavrhovat byste však neměli ani nápad na založení vlastní firmy. Než ho však začnete na úřadech vyřizovat, musíte se poradit s partnerem. Bez jeho podpory se neobejdete.
Koza

Koza

To, že se kolem vás nachází spousta lidí, kteří mají pocit, že to s projevy své tvrdohlavosti přeháníte, roli nehraje. Dobře víte, že díky ní dokážete vyhrávat i boje, které všichni ostatní považují za předem ztracené. Zejména v práci vám bude tato vlastnost nesmírně užitečná. Díky ní dokážete ke změně názoru přimět i svého nadřízeného. Navíc si můžete být jistí, že litovat nebude.
Opice

Opice

Člověk, který vás kdysi zklamal, přijde s prosíkem a prosbou, abyste mu odpustili. V takové situaci je potřeba, abyste se nad celou situací důkladně zamysleli. Chápete, že se mohl změnit, ale taky je vám jasné, že někomu takovému podruhé věřit nedokážete. Klidně mu řekněte, že jste mu odpustili už dávno, ale zapomenout a celou událost si vymazat z mysli neumíte.
Kohout

Kohout

Když chcete prosadit něco, na čem vám opravdu záleží, musíte předem vymyslet správnou taktiku. Kdybyste dokázali nasadit skromný obličej, kterým dokážete, že se jako mistři světa rozhodně necítíte, mohlo by to zabrat. Pak byste se mohli těšit na neustálý příliv lidí, kteří se sami nabídnou, že vám pomohou. To, co vám dávají, přijměte. Není potřeba, abyste dělali to, co neumíte. Místo vás to přece mohou dělat ti, kteří s tím potíže nemají.
Pes

Pes

To, že jste věrní a že dodržujete veškeré sliby, které jste kdy komu dali, je vám vlastní. Když však zjistíte, že druhá strana se něčím takovým zatěžovat nehodlá, rozhodnete se, že se začnete chovat jinak a konečně svobodně. Pro vaše okolí to bude velice překvapivá změna. Zejména mladší generace je však uvítá. Dokonce se dozvíte, že jí imponujete daleko víc, než jste imponovali dosud.
Vepř

Vepř

Konflikty, které vás v tomto období čekají, zvládnete bez větších problémů. Hned na začátku si slíbíte, že se nebudete zbytečně rozčilovat kvůli tomu, co stejně nedokážete ovlivnit podle svých představ. Díky tomuto přístupu dokážete bez problémů vyjít se všemi lidmi, které vám život postaví do cesty. Kromě ostatních se do nich započítají i partnerovi rodiče, což se dá bez přehánění vyhodnotit jako zázrak.