Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 14.10. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

V pracovní části dne, kdy je Luna ve vašem znamení, si nenechejte do ničeho mluvit. Vaše rozhodnutí mohou být sice impulzivní, ale zase jsou správná!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Lidem, kteří mají sklon provokovat ostatní, se vyhýbejte obloukem. Nejdříve vás donutí k hádce a pak si budou stěžovat, že se s vámi nedá vyjít.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nebylo by lepší, abyste se smířili s tím, že všechno nejde podle vašich představ? Neztrácejte síly a čas na boje, které se zvládnout stejně nedají!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Sextil mezi Merkurem a Saturnem vás nutí k opatrnému jednání. Je zajímavé, že jím dosáhnete víc, než ti, kteří bezohledně prosazují to, co chtějí.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Na to, že byste někoho dokázali donutit k činům, do kterých se mu nechce, zapomeňte. Pokusit si o to můžete, ale s úspěchem raději nepočítejte.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Nevidíte důvod, proč hledat omluvu pro lidi, kteří si to podle vás nezaslouží. Zatímco ostatní se konfliktu s nimi vyhýbají, vy do toho jdete naplno!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Využijte Lunu, která je až do večera ve vašem partnerském sektoru! S její pomocí se domluvíte s miláčkem i na tom, o čem dosud nechtěl ani slyšet.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Nad jednáním svého miláčka přemýšlíte sice intenzivně, ale přesto marně. I když se opravdu snažíte, žádnou logiku v jeho jednání objevit nedokážete.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Hned ráno byste se měli pustit do toho, do čeho se vám ani trochu nechce. Půjde vám to velice dobře. Jste odpočatí a energie máte skoro na rozdávání!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Zejména dopoledne si dávejte pozor na lidi, kteří se rozhodli, že vás budou motivovat k vyšším výkonům. Nechápou, že se dostatečně motivujete sami!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když se rozhodnete, že svůj pobyt na sociálních sítích omezíte na minimum, je to velice rozumné. Zejména ráno musíte svou energii napřít jinam.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Finanční záležitosti jsou sice důležité, ale život na nich nestojí. Navíc se odpoledne stane něco, co vám v této oblasti zásadně pomůže.