Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 02.10. 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Lidem, které vidíte opravdu poprvé v životě, se nebojte projevit své přátelství jako první. Díky nim získáte informace, které pro vás budu zásadní!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Při Luně ve svém znamení vidíte mnohým lidem až do žaludku. Musíte však zkonstatovat, že je tam ke spatření jen to, s čím jste dopředu počítali.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Patříte k lidem, kteří se dokážou pustit do bojů, které by všichni ostatní označili jako předem ztracené. Vy však jistě víte, že to tentokrát vyjde!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

O tom, že byste někomu preventivně ustupovali, ani neuvažujte. Když usoudíte, že je to potřeba, zatněte zuby a zapřete se. Jiná cesta k vítězství není.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Životní radosti si umíte užít. Dejte si však pozor, abyste uspokojení nedávali příliš okázale najevo. Nerozčilujte lidi, které budete ještě potřebovat!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Rozpor mezi Merkurem a Jupiterem vám do cesty pošle lidi, kteří si s pravdou hlavu nedělají. Vy jim však v žádném případě naletět nesmíte!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pocit, že některé věci nestíháte a jiným ani trochu nerozumíte, se patrně objeví. Vy si však musíte slíbit, že mu nedovolíte, aby vás převálcoval.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když v práci s něčím nesouhlasíte, musíte mluvit tak, aby všem bylo jasné, co a proč se vám nelíbí. Jen tak zjistíte, že nejste se svým názorem sami.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Na chyby, které děláte, přijdete naštěstí hodně brzy. Když se k nim musíte přiznat, příjemné to nebude, ale nakonec dokážete zvládnout i to.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pocit, že jste některá rozhodnutí nedotáhli, se dá docela dobře napravit. Když požádáte partnera o pomoc, stihnete všechno dokončit ještě dnes!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když partner řekne, že vám závidí vztah, který máte s jeho rodiči, nic neříkejte. Když se dozví, že je to tím, že na ně netlačíte, k ničemu to nebude.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Když nový mobil nebo počítač nejen chcete, ale i potřebujete, musíte to říct nahlas. Čekání, až se partner dovtípí, se může docela dost protáhnout.