Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 20.04. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Venuše, která vstupuje do vašeho znamení, se vám postará o krásné Velikonoce. Vás strach z jara, prožitého o samotě, se ukáže jako neopodstatněný!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Hlavně si dejte pozor, aby se vám partner nepletl zbytečně pod ruce! Když budete každý dělat své a pak se pochlubíte výsledkem, bude to daleko lepší.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Sobota s Lunou ve Štíru není z nejsnadnějších. Hrozí, že se doma zběsile pohádáte kvůli maličkosti, nad kterou byste jindy svorně mávli rukou.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Hrozí, že vás z míry vyvede každá maličkost. Pak bude potřeba, abyste si řekli, že na světě není nic, co by vám zkazilo svátky a taky to dodrželi.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Je potřeba, abyste svou velkorysost trochu omezili. Místo čokoládových vajíček pro koledníky, kteří o ně stejně nestojí, si raději kupte něco na sebe!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Vstup Slunce do Býka vás vyloženě zklidní. Užíváte si volna a pohody. Večer byste si měli udělat čas na romantickou procházku ve voňavém jarním vzduchu.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Venuše, která se přesouvá do vašeho partnerského sektoru, vám mění život. O své lásce s vámi začne mluvit někdo, do koho byste to v životě neřekli.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Dopoledne, kdy je Venuše ještě v Rybách, byste se měli věnovat svému partnerovi. Minimálně pak nebude vrčet, že máte čas na všechny, ale na něj ne.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Vstup Slunce do Býka vás moc nepotěší. Slunce opustí váš sektor romantické lásky a miláček začíná mluvit o tom, že byste oba měli více pracovat.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Slunce se dostává do vašeho sektoru romantiky a vy si užíváte. Při pohledu na svého miláčka dokážete dokonce zapomenout na práci a všechny povinnosti.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pečení mazanců a jiné podobné aktivity vám přinášejí neskutečné množství uspokojení. V kuchyni se vám daří tak, že to lépe snad ani nejde.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Vstup Slunce do Býka vylepší domácí atmosféru. Všechno se zklidní. Hádat se dokonce přestane i váš jinak hodně temperamentní a ohnivý partner.