Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 18.01. 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Při Luně ve Štíru si hlídejte své reakce. I slova, kterým vy žádný zvláštní význam nepřikládáte, budou pro lidi z vašeho okolí neobyčejně důležitá.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do hodně nemilých situací. Opět prožíváte den, kdy nejdříve mluvíte a až pak si uvědomíte, co jste řekli.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Čeká vás neskutečná spousta práce. Naštěstí si ji dokážete rozplánovat tak, abyste stihli všechno, co je potřeba, a ještě si zašli třeba do kina.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Na žárlivé výpady svého partnera musíte správně reagovat. Hlavně mu nezačněte vysvětlovat, že vás podezírá neprávem a že žádný úlet v plánu nemáte!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem varuje. Ani to, že se pořádně rozčilíte, neomlouvá stav, kdy lidem kolem sebe vmetete pravdu brutálně přímo do očí.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Jsou záležitosti, které musíte řešit sami a podle vlastního uvážení. Na to, abyste je nejdříve probrali s někým jiným, nebudete mít dost času.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Luna ve Štíru vás nutí k úvahám o penězích. Po chladné a racionální úvaze si uvědomíte, že jsou věci, na které nemáte a o nichž nesmíte ani snít.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do bojové nálady. Pokud narazíte na něčí nesouhlas nebo odpor, zametete s ním tak, že se bude moc divit.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Když se miláček rozčiluje, zachovejte vážný a důstojný pohled. Nejraději byste se sice začali od srdce smát, ale to je právě to, co udělat nesmíte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pokud jste se včera s partnerem pohádali, snažte se najít cestu ke smíru. Když to miláček přijme, bude dobře. A když ne, je míč na jeho straně hřiště.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jste pod vlivem kvadratury Merkura s Uranem. Proto si musíte dávat pozor na každé slovo. Neprovokujte zbytečně lidi, které ještě budete potřebovat!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pozor si dejte na Vodnáře a na Býky. Jsou pod silným planetárním tlakem, a proto se snaží zkomplikovat život každému, kdo je na světě rád a spokojený.