Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 16.04. 2021

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Luna v Blížencích zásadně uvolní atmosféru. Dokonce i lidé, kteří jindy smyslem pro humor moc nehýří, přijdou se něčím, čemu se můžete zasmát.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

S lidmi, kteří se chtějí hádat, neztrácejte čas. Nejvíc je naštvete tím, že se usmějete a dáte jim najevo, že se s nimi bavit nechcete a nebudete.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Dopoledne přijde rozhovor s nadřízeným nebo jinou autoritou. Všechno proběhne rychle a tak, abyste s výsledkem mohli být po všech stránkách spokojení.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Kvadratura mezi Sluncem a Plutem před vás postaví úkoly, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Nakonec však zjistíte, že se dají docela dobře zvládnout.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Stačí jen trocha snahy, abyste dokázali spřátelit lidi, kteří se na sebe dosud jen nevraživě koukali. Pokud to zvládnete, máte velkou zásluhu.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Kvadratura Slunce s Plutem vás žene do situací, v nichž jste ještě nikdy nebyli. Zároveň vám dává štěstí, sebedůvěru a jistotu, že je vyřešíte správně.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Při kvadratuře mezi Sluncem a Plutem si hlídejte nejen slova, ale i to, jak se tváříte. O tom, co si doopravdy myslíte, by neměl nikdo mít ani tušení.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Všechno trvá daleko déle, než obvykle. Jindy byste byli naštvaní, ale tentokrát si říkáte, že se situace vlastně vyvíjí ve váš nepochybný prospěch.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Luna ve vašem partnerském sektoru vás nutí k posílení komunikace. To, že partner mluvit nechce, vás nezajímá. Vy jste rozhodli, že mluvit bude!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Při kvadratuře mezi Sluncem a Plutem ultimáta raději nedávejte. Pak byste je museli dodržovat i v situaci, kdy by se vám to ani trochu nehodilo.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Kdyby doma přišlo ke sporu, musíte na svém trvat jemně, zdvořile, ale důrazně. Když miláčkovi dojde, že se vámi nepohne, raději změní stanovisko.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Na lidi, kteří si chtějí jen povídat a tím vás zdržují, nemáte čas. Musíte jim to říct ale tak, aby se zbytečně nenaštvali, což moc snadné nebude.