Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 20.06. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Pozor si dávejte zejména cestou do práce. Pokud možno, vyjeďte tak, abyste neměli strach, že přijedete pozdě. Pak se nebezpečí nehody silně snižuje.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Je potřeba, abyste si srovnali finance. Vám to naštěstí problémy nedělá. Vy víte, že to jinak nejde, ale partnerovi to budete vysvětlovat hodně dlouho.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V práci to nemáte snadné. Každý váš nadřízený má k vaší práci poznámky. Potíž je v tom, že každý chce něco jiného, přičemž všem vyhovět nedokážete.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Je potřeba, abyste si našli alespoň pár chvil, v nichž se můžete věnovat sami sobě. Berte to jako zasloužené lázně pro vaši dost namáhanou psychiku.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Snažte se, aby doma panovala pohoda. Když se dokážete při partnerových provokacích usmívat a zbytečně na ně nereagovat, bude to ta nejlepší taktika.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Než se rozhodnete, že miláčka obviníte z úletu, přemýšlejte. Je daleko pravděpodobnější, že v jeho případě jde o hodně nepříznivou shodu okolností.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pozor si dávejte při práci se všemi ostrými nástroji! Zejména ráno byste měli krájení snídaňových chlebů raději nechat na zručnějším partnerovi.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Odpoledne hrozí zbytečná hádka s partnerem. Vznikne sice ze zcela zanedbatelného důvodu, ale svá stanoviska si pak budete vyjasňovat až do večera.21.6 - PátekStacionární Neptun ve vašem sektoru romantiky se projeví! Pokud se zamilujete, velice dobře víte, že je to velký průšvih, ale ovládnout se nedokážete.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ani známým lidem se se svými dalšími plány moc nesvěřujte. Jakmile se na podobné téma stočí řeč, začnete se co nejrychleji bavit o něčem jiném.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Rozhodnutí vašich dětí neovlivňujte. Tlak by vyvolal protlak. Můžete je však upozornit na úskalí, která s sebou jejich rozhodnutí logicky nese.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

To, co se ve vašem životě děje, musíte probrat s partnerem i s dětmi. Čím víc to před nimi budete tajit a skrývat, tím to bude problematičtější.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Trvejte na tom, že se u vašeho rodinného stolu o politice mluvit nebude. Jedině tímto strohým rozkazem dokážete doma udržet alespoň relativní klid.