Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 21.02. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Kvůli nabídce, s kterou přijdou vaši rodiče, se nerozčilujte. Když si s nimi promluvíte, sami pochopí, že všechny důsledky svého návrhu nedomysleli.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Jakmile se někdo ve vašem okolí začne hádat, jděte někam bokem. Když zůstanete, neudržíte se a aktivně se vmísíte do hádky, po které vám nic není.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Všechno, na čem vám opravdu záleží, nechte na večer. Změněné planetární energie se postarají, abyste s minimem námahy dosáhli maximálního zisku.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Nadřízeného se nebojte. Když mu přímo řeknete, co si myslíte, dokonce to ocení. Ví, že nemluvíte ze zloby, ale že vám na dobrém výsledku práce záleží.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Nebojte se mluvit ani před hodně vysoce postavenými lidmi. Když se vás nadřízený ptá na názor, opravdu chce vědět, co si o daném problému myslíte.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Využijte klidného dne a dopřejte si odpočinek. Kdybyste se po návratu z práce věnovali něčemu, na co nemáte jindy čas, bude to zdaleka nejlepší.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Objeví se maličkost, kterou jste ztratili a kterou jste postrádali. Je to asi zázrak, protože ji najdete na místě, které jste mnohokrát prohledali.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

O své životní zkušenosti se můžete klidně podělit. Nic vám to neudělá. Navíc tím pomůžete někomu, kdo by si bez vás poradit vůbec nedokázal.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

K tomu, kdo se vás pokusí citově vydírat, se chovejte tak, jak si zaslouží. Není hloupý a velice rychle pochopí, že si vybral taktiku, která nevyjde.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vždycky se najde někdo, kdo si s chutí rýpne. Dnes mu ale dokážete odpovědět tak, že svým slov nejenže zalituje, ale ještě se vám za ně i omluví.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Rozhodujte se sami a vlastní hlavou. Když budete poslouchat někoho jiného, zmocní se vás nakonec pocit totální prohry, který byste riskovat neměli.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Odpoledne, kdy je Luna ve Vahách, čekejte útok na peněženku. Zároveň si uvědomte, že ani dětem nemusíte plnit každé přání, s nímž se na vás obrátí.