Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 12.12. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Úplněk v Blížencích využijte k důležitým jednáním. Když si dáte pozor, abyste na sebe neprozradili víc, než je zdrávo, dopadne všechno skvěle.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Úplněk vás nutí, abyste se zamysleli nad svými finančními záležitostmi. Pokud máte šanci umořit alespoň některé své dluhy, bez váhání to udělejte!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Úplněk ve vašem znamení vám přinese spoustu skvělých nápadů. Zároveň se ve vašem životě objeví pár zajímavých lidí, kteří vám budou chtít pomáhat.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Úvahy o tom, že byste vánoční dárky mohli nakoupit v zahraničí, přišly trochu pozdě. Všechno, co byste nakoupit chtěli, se vám už získat nepodaří.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

S pomocí úplňku v Blížencích obnovíte staré přátelské vztahy. Nebudete si vysvětlovat, proč jste se rozešli, ale budete moc rádi, že jste se sešli.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Úplněk v Blížencích vám přinese spoustu práce. Jindy byste ji s radostí přijali, ale teď přemýšlíte, zda se vám to do svátků vůbec podaří stihnout.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Úplněk ve vašem sektoru komunikace vám přinese nové šance. Je jen potřeba, abyste bez rozmýšlení dali najevo, že vás zaujaly a že je hned přijímáte.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když něčemu nerozumíte, snažte se o tom sehnat co nejrychleji co nejvíce informací. Zatím to tak sice nevypadá, ale jde o opravdu důležitou věc.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Je potřeba, abyste se s miláčkem domluvili i za cenu ústupku z vaší strany. Při úplňku ve vašem partnerském sektoru je to jediná rozumná taktika.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Úplněk v Blížencích vás nenadchne. Čekejte práci navíc. Dostanete za ni sice peníze, ale momentálně jste ve stavu, kdy byste dali přednost spíše volnu.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Než se rozhodnete, že od základů změníte svůj život, přemýšlejte, k čemu vám to bude dobré. Dnešní změny by vám kromě stresu nic dobrého nepřinesly.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

K románkům svých kolegů se nevyjadřujte. Kdybyste jim řekli to, co si o nich a hlavně o jejich další perspektivě myslíte, moc byste je tím nenadchli.