Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 22.01. 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Jsou záhady, které se vám odhalit nepodaří. Zaprvé na to nemáte dostatek času a trpělivosti - a zadruhé vám na tom v průběhu doby přestalo záležet.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Den je vhodný pro soustředěné zvládání něčeho, s čím máte jindy potíže. Dnes zjistíte, že to při Luně v Raku není zdaleka tak zlé, jak jste si mysleli.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

To, že se s některými procesy začínáte smiřovat, neznamená, že vás neštvou. Rozumně jste se však rozhodli, že na boj s nimi nebudete ztrácet čas.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Luna v Panně vás nutí k práci, která vás sice nebaví, ale která se udělat musí. S pomocí trigonu mezi Lunou a Plutem a svého partnera ji však zvládnete!
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Na společenskou akci se sice vypravit můžete, ale spokojení tam nebudete. Chladně usoudíte, že by vám doma v klidu bylo po všech stránkách lépe.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Jsou věci, za které své děti nepochválíte. Kdyby bylo na vás, začali byste se smát. Teď je vám ale jasné,že to z výchovných důvodů udělat nemůžete.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Dnes by měla být na pořadu dne rodinná ekonomika. Konečně máte šanci pochopit, co udělat, aby vám majetek zbytečně neubýval, ale naopak skokem přibýval.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Den bude velice přínosný. Zejména odpoledne se vám podaří i to, o čem jste dosud vy sami mluvili jako o krásném snu, který se zatím uskutečnit nedá.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pospíchat byste neměli. Při Luně v Panně bude lepší, když si všechno nejdříve důkladně promyslíte a až následně o tom, co chcete, promluvíte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Úvahy o tom, co byste měli dělat, abyste měli větší výdělky a klidnější spaní, jsou hodně naléhavé. To, na co přijdete, vy však mohlo situaci změnit.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Lidi, kteří vám chtějí radit, si především musíte srovnat. Dejte jim najevo, že za jejich rady děkujete, ale rozhodovat se nakonec budete jen vy sami.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Velice dobře se budete cítit v jakékoli větší společnosti. Navíc v ní lehce a elegantně vyřídíte všechno, co vám dosud dělalo větší či menší potíže.