Denní horoskop

Pro pozitivní a úspěšný den zde jsou denní horoskopy, které mnohým dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Ano, skutečně díky nim má spousta lidí dobrou náladu, protože je dokáží ochránit před nepříjemnostmi a hlavně vás informují, kdy se můžete těšit na něco příjemného. Je vždycky skvělé, když se dozvíte dobrou zprávu, avšak denní horoskop poslouží i jako varování, když se blíží nějaké ohrožení či vypjatá situace, a vy se tak můžete dopředu připravit.

Horoskop pro den 18.08. 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Sliby dnes raději nedávejte. Vy je vyřknete a vzápětí na ně zapomenete, ale druhá strana si je bude pamatovat daleko déle, než by se vám líbilo.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Mars, který ráno vstupuje do Panny, zjemní a srovná atmosféru. Vaše okolí konečně pochopí, že vaše postřehy jsou opravdu k věci, a začne poslouchat.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

I když je to pro vás práce opravdu náročná, zachovejte si klid a dobrou náladu. Lidí, kteří se naštvaně vracejí z dovolené, bude i bez vás dost!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Hvězdy vás mají opravdu rády! Kamarádi zavolají a sdělí vám, že slíbené ovoce na zavařování nepřivezou. Vy budete rádi, protože vás čeká volný večer.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Mars, který se dostává Panny, vás vystaví náročným zkouškám. Pod vlivem impulsu máte sklon koupit něco, co je drahé a co by vás stálo veškeré rezervy.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Vstup Marse do vašeho znamení vás vybaví neskutečnou energií. Projeví se to zejména při sportech, kde máte šanci porazit i nezpochybnitelné favority!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pochybnosti o sobě samých jsou luxusem, který si dnes nemůžete dovolit. Zejména večer je potřeba, abyste vystupovali s maximální možnou sebejistotou!
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Vstup Marse do Panny zásadně vylepší domácí atmosféru. S miláčkem přestanete vypočítávat všechno, co kdo kdy neudělal, a začnete pilně spolupracovat.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Vstup Marse do Panny zásadně mění situaci. Ještě včera jste se chtěli bavit, ale dnes budete přemýšlet, jak toho co nejrychleji udělat co nejvíce...
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

O nová seznamování sice nijak zvlášť nestojíte, ale absolvovat je musíte. Naštěstí půjde o příjemné lidi, s nimiž vám nakonec bude docela dobře.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Odpoledne odchází Mars z vašeho partnerského sektoru a do vašeho vztahu se vrátí klid. Večer se miláček už bude chovat tak, jak jste byli zvyklí.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Odpolední vstup Marse do vašeho partnerského sektoru se projeví rychle a důrazně. Partner se chová nelogicky a vy máte co dělat, abyste nevyletěli.