Věštkyně Riana

Svoje věštecké nadání jsem získala po se babiččce, která byla vědmou, přičemž můj dědeček byl známým léčitelem. S pomocí andělské věštby Vám pomohu napojit se na Vaše anděly a společně se jich zeptáme na Váš osud. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 64

S čím Vám nejčastěji pomáhám, co Vám sděluji.

  • Jak Vám mohou andělé pomoci v obtížných situacích.
  • Co Vás čeká v blízké i vzdálenější budoucnosti.
  • Jaké pro Vás andělé naplánovali v životě výzvy a kdy je poprosit o pomoc.
  • Co vás čeká v životě pěkného, na co se můžete těšit. 

Ohlasy

Marie

Paní Rianu jsem našla na internetu a protože mi umřel manžel a já nevěděla, co dál, kontaktovala jsem ji. Byl to takový výkřik do tmy. Život mě nebavil. Neměla jsem pro co žít. Najednou vše proč jsem žila bylo pryč. Aspoň se mi to tak jevilo. Díky Riany však věci vidím už jinak. Ano, pořád to není dobrý, ale už ty sebevražedné myšlenky nemám. Nadechla jsem se. Za to jí moc děkuji.


Děkuji Anna Vitásková

Výklad od věštkyně Riany byl jednoduše úžasný zážitek. Chci za něj ještě jednou poděkovat. Ukázala mi jaké dítě se mi narodí. Odhalila i jeho pohlaví.


Jana Karásková z Třeboně

Riana mi změnila život. Rozchod s přítelem se nakonec nekonal. Naopak, po půl roce od výkladu jsme se dokonce vzali. Nyní jsem těhotná. Nevěřila jsem jejím slovům a měla pravdu, se vším. Děkujeme, oba dva.


Zuzka z Pohořelic

Bohužel se mi stalo to, že jsem neplánovaně otěhotněla. Dotyčný to nerozchodil a odešel. Nechal mě všemu napospas se slovy “Není to moje”. Zvažovala jsem potrat, ale přeci jen, už jsem měla třicítku na krku, takže jsem váhala. Riana mi ukázala mé možnosti a já se nakonec rozhodla pro dítě a musím říct, že jsem udělala dobře. Marjánka je úžasná a za nic na světě bych ji nevyměnila.


Naďa

Moje milá Riano, máte můj velký obdiv a hlubokou úctu nad tím, co dovedete. Vaše schopnosti jsou neuvěřitelné. Ve vašem výkladu jsem nenašla nic, co by neodpovídalo skutečnosti. Nikdo mě tak nepřekvapil, jako vy. Přeji vám pěkný den. Moc děkuji.


Darina z Liberce

Velmi vám chci poděkovat za pomoc s hledáním nového domu. Hledali jsme dlouho a nemohli jsme najít žádnou nemovitost, která by se nám zamlouvala, až vy jste nás nasměrovala tím správným směrem. Řekla jste nám, kde máme hledat. A měla jste naprostou pravdu. Je neuvěřitelné to, že tudy projíždím každý den a nevšimla jsem si ho. A on tam skutečně stál a byl kupodivu na prodej. Když jsme si ho prohlédli, okamžitě jsme věděli, že to je ten pravý. Měl vše, co jsme chtěli. Byl naprosto dokonalý. Už je náš. Ještě jednou díky. Kdybychom vás neměli, bůhví, jak dlouho bychom ještě hledali.


Nela

Děkuji vám Riano za váš výklad. Uklidnila jste mě. A měla jste pravdu, dítě se mi narodilo a je krásné, zdravé a milé. Děkujeme za vaši podporu a přístup.


Michal z Prahy

Paní Riano, velmi si vážím vaší práce, protože jste mi pomohla. Nejdříve jsem nechápal a bral jsem vše jako hru, ale nyní vám musím sklonit poklonu. Děkuji vám za vaši trpělivost. Měla jste naprostou pravdu.


TerkaTetteli

Jste skutečný anděl na zemi. Musím vám sklonit poklonu za vaše jednání. Ano, jsem na sebe příliš tvrdá. Mé problémy vyplývají doopravdy z toho. Musím se mít víc ráda. Jde to těžce, ale snažím se. Uvědomění, že jsem sama sobě tím největším nepřítelem, nebylo jednoduché. Ale vidím, že i malé změny, které se mi podařilo udělat, mají pozitivní výsledek, takže děkuji za správné nasměrování. Sešla jsem z cesty, ani jsem si to neuvědomila.


Petr Blažek, Brno

Děkuji za pomoc v mém podnikání. Vaše výklady karet mi ohromně pomohly. Nejdříve jsem tomu nechtěl uvěřit, tak to bylo skutečné, ale dal jsem na vás a musím, říct, že jsem dobře udělal. Daří se nám. Podnikání se nakonec přece jen rozjelo. A já už to tehdy skoro zabalil.


Váš vzkaz