Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky i tento týden? Potkáte toho pravého, nebo tu pravou, nebo vás naopak čeká krize? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a kdo je pro vás nejlepší. Dozvíte se zde nejen, nakolik letošní rok nahrává vztahům a zda budete mít příležitosti prožít nečekanou lásku, ale také zda má cenu se nadále trápit, pokud prožíváte vztah plný hádek a nepochopení.

Horoskopy lásky pro 08. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Od pondělí do pátku si v lásce dejte prázdniny. Po partnerovi nic nechtějte. Sami se však k němu chovejte tak, aby vám nemohl nic vytknout. To, že jste jednali dobře, pochopíte už v pátek večer. Venuše se přesouvá do vašeho sektoru kamarádů, což znamená, že si miláček musí vybrat mezi víkendem s vámi a s nimi. Po týdnu, který díky vašemu rozumnému chování proběhl v klidu a bez hádek, se zaručeně rozhodne pro vás!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Na svého partnera musíte mít především čas. Navíc počítejte s tím, že se bude chtít bavit o naprosto jiných věcech, než obvykle. Nedivte se, kde se v něm takové myšlenky vzaly, ale buďte rádi, že k nim konečně dospěl. Počítejte s týdnem, kdy spolu budete probírat tajemství vzniku vesmíru, život po životě a jiná zajímavá témata, na která vám jindy nezbývá energie.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V pátek odpoledne, kdy se Venuše dostává do vašeho znamení, nesmíte v žádném případě sedět doma. Byl by to vyložený hřích! Je naprosto jedno, zda vyrazíte na ples s partnerem nebo na domácí akci jako single. V každém případě se můžete těšit na projevy netajeného zájmu opačného pohlaví. Pokud jste single, máte si z čeho vybírat. Pokud jste zadaní, bude váš partner alespoň vědět, jaké štěstí ho ve vaší podobě potkalo a jak mu všichni závidí...
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

S partnerem je to obtížné. Neustále má pocit, že byste měli myslet jen na něj, a nechápe, že vám na to tak momentálně chybí kapacita. Kdybyste chtěli být jedovatí, můžete mu připomenout, že období, kdy jste mysleli jen na něj, ve vašem životě už bylo. Tehdy vám však vyčítal, že ho svou láskou škrtíte a nedovolíte mu volně dýchat. Kdyby věděl, co chce, žilo by se vám hned daleko lépe.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Hrozí, že v tom, co se lásky a vztahů týká, propadnete zbytečně skepsi. Je naprosto jasné, že chcete a potřebujete, aby se partner alespoň čas od času choval romanticky. Zároveň si uvědomujete, že ho k tomu nesmíte nutit, protože by to bylo naprosto kontraproduktivní. Možná bude lepší, když se ho pokusíte mírně, leč důsledně přesvědčovat, že by měl v tomto směru své jednání změnit.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Na to, že byste se podle svého zvyku věnovali především práci a povinnostem, zapomeňte. Do středy budete fungovat naprosto stejně jako jindy, ale čtvrtek přinese změnu. Od čtvrtečního rána do sobotního večera můžete využít Lunu, která prochází vaším sektorem romantiky. Kdybyste s její pomocí chtěli připravovat svatbu, můžete si být jistí, že to bude událost roku!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Je otázka, zda partner, s nímž sdílíte své zájmy, bude do dalšího života to nejlepší. Zejména v neděli, kdy je Luna ve Vodnáři, se můžete kvůli společným zájmům zbytečně pohádat. Jeden z vás si bude chtít vyrazit s kamarády se stejnými zájmy, zatímco ten druhý má dojem, že by měl zůstat doma a dělat mu společnost. Domluva bude těžká a výsledek debaty silně nejistý.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Váš miláček patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno čas. Obvykle vám to nijak zásadně nevadí, ale tentokrát je to jinak. Pokud máte o víkendu někam jít, vůbec ho nezajímá, jak se tam dostanete. Nezbude, než abyste všechno rázně vzali do rukou vy. Objednejte odvoz nebo taxi a jeho postavte před hotovou věc. Bude sice vrčet, ale nakonec uzná, že pěšky se na ples ani z plesu nechodí.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V době, kdy je Slunce v Rybách, můžete mít s partnerem problémy, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Zejména v úterý a ve středu vám může připadat, že váš životní druh naprosto ztratil smysl pro humor a životní nadhled. Navíc velice obtížně nese vaši optimistickou náladu a důvěru v to, že všechno dobře dopadne. Snažte se jeho myšlení trochu pozměnit, i když to snadné nebude.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Do pátečního odpoledne využijte Venuši, která se pohybuje vaším znamením. Zároveň si uvědomte, že přišel čas, kdy byste si konečně měli začít užívat jak společnosti svého partnera, tak toho, že se máte a že jste spolu rádi. Zvlášť pečlivě si musíte vybírat téma pro konverzaci. Tím, že novému objevu budete popisovat své pracovní hrdinství, si jeho srdce nezískáte...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Než se o víkendu rozhodnete, že se necháte okouzlit, měli byste přemýšlet, k čemu vám to bude. Předem si uvědomte, že opravdu nepatříte k lidem, kteří umí žít ve dvou paralelních vztazích. Když k tomu přidáte specifickou povahu svého miláčka, který se v žádném případě nespokojí s rolí toho druhého, bude vám hned jasné, že by to opravdu nebyl dobrý nápad.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pokud si chcete u svého miláčka opravdu šplhnout, je to snadné a jednoduché. Stačí, když využijete víkendové večery, kdy jste oba v klidu a máte na sebe čas. Nabídněte mu masáž a těšte se tím, jak pod vašima rukama doslova taje. Když vám pak řekne, že máte zlaté ruce a že dosud nevěděl, co ve vás má, můžete vzít jed na to, že to není ani žert, ani pokus o ironii.