Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky i tento týden? Potkáte toho pravého, nebo tu pravou, nebo vás naopak čeká krize? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a kdo je pro vás nejlepší. Dozvíte se zde nejen, nakolik letošní rok nahrává vztahům a zda budete mít příležitosti prožít nečekanou lásku, ale také zda má cenu se nadále trápit, pokud prožíváte vztah plný hádek a nepochopení.

Horoskopy lásky pro 09. týden 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Kdybyste se v lásce a v životě vůbec chtěli rozhodnout pro životní restart, musíte s tím začít hned v pondělí odpoledne. Využijete tak pozitivní energii, kterou vám poskytne Luna ve vašem partnerském sektoru. Pak je ale potřeba, abyste se k miláčkovi konečně začali chovat přesně tak, jak chcete, aby se on choval k vám. City, které mu dáte najevo, se vám později mnohokrát vrátí.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Hlavně partnera nepodezírejte z toho, co ho ani nenapadlo. Když uslyšíte, že si s někým telefonuje, nepátrejte po tom, co si povídají. Čím dříve pochopíte, že i on potřebuje mít své soukromí, tím rychleji se atmosféra mezi vámi uvolní. Ve čtvrtek a v pátek, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, byste ho měli pozvat na malé posezení. Tam si můžete dovysvětlit všechno, na co jste dosud neměli čas.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je potřeba, abyste si zvykli, že konečně vedle sebe máte partnera, který je ve společnosti oblíbený stejně nebo dokonce víc, než vy. Pokud jste pozvaní na víkend, hned se vás začnou ptát, zda ho taky vezmete s sebou. Vy jste sice rádi, že ho tam chtějí, ale tak trochu ve vás začíná hlodat žárlivost. Občas máte dokonce pocit, že je pro vaše kamarády důležitější, než vy!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Zásadní pozitivní vliv na vás mají hvězdy zejména ve středu, kdy se v Rybách setkává Slunce, Merkur a Saturn. To, že vás vedou do situací, kdy začnete přemýšlet nejen o lásce, ale i o zodpovědnosti za partnera a za to, jak se na světě cítí. Pak pochopíte, že k jeho spokojenosti zásadně přispěje svatba, která mu zaručí citovou stabilitu a jistotu, že jste na světě jen pro něj...
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Dokud vám do toho, jak žijete, mluvili jen rodiče, dalo se to zvládnout a vydýchat. Teď je však problém v tom, že se k vašemu soukromému životu začínají vyjadřovat i děti. Právě proto by bylo lepší, kdybyste se zatím se svým novým objevem zbytečně nechlubili. Pokud sami nevíte, jak to s ním vlastně máte, nechejte si váš vztah jako vaše společné a příjemné tajemství.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V době, kdy Slunce prochází vaším partnerským sektorem, sami sobě slibujete, že nedovolíte, aby se partner vedle vás cítil nedoceněný a zároveň podceňovaný. Ať začne mluvit o čemkoli, budete ho soustředěně poslouchat a věnovat mu veškerou pozornost. Znáte ho a víte, že mu na tom, abyste ho brali vážně a v o jeho kvalitách v žádném směru nepochybovali, opravdu záleží.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Představa, že spolu půjdete k partnerskému poradci nebo k psychoterapeutovi, kde se dozvíte, co máte dělat a jak byste se k sobě měli chovat, je sice pochopitelná, ale taky neobyčejně záludná. Po prvním sezení vám dojde, že je spíše potřeba, abyste se podívali pravdě do očí a přiznali si, že je zbytečné, abyste látali něco, co pro vás už dávno znamená ještě méně, než nic.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Lásku, kterou ke svému protějšku cítíte, a kterou považujete za to nejlepší a nejcennější, co vám život dal, můžete svému partnerovi dávat najevo nejrůznějšími způsoby. On by však zejména ve druhé polovině týdne dal přednost zcela konkrétnímu činu. Pokud je pozvaný na kontrolu k lékaři, nabídněte se mu jako doprovod. Vzájemně si tak pomůžete zvládnout to, co není ani pro jednoho z vás snadné.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Především je potřeba, abyste byli sami k sobě upřímní. Čím dříve si přiznáte, že skoro až žárlíte na koníčka svého partnera, tím to bude lepší. Zatímco dosud jste byli jeho vášní pro jeho provozování vyloženě nadšení, teď vás energie, kterou mu věnuje, začíná rozčilovat. Dochází vám, že čas, který svému hobby věnuje, je přesně ten, o který pak okrádá vás...
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Především se snažte, abyste byli spokojení vy sami. Když budete v pohodě, dokážete svou skvělou náladu rozšířit po celém okolí. To, že jste udělali to nejlepší, co se dalo, vám nejpozději ve čtvrtek potvrdí i váš jinak na slovo skoupý partner. Nahlas přizná, že s vámi a vedle vás poprvé zažívá situaci, kdy se domů těší a kdy si dokáže vychutnávat každou vteřinu, kdy můžete být spolu.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Především si uvědomte, že vám miláček dává svou lásku najevo nejlepším způsobem, který zvládl, a který se mu v jeho předchozích vztazích osvědčil. Je vidět, že dosud nepochopil, že vy fungujete zcela jinak, než veškeré jeho předchozí známosti dohromady. Pokud si myslí, že vám ke spokojenosti stačí, když vám bude vařit, záhy zjistí, že je to z jeho strany omyl.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Partnerovy nápady, které se týkají vylepšení vašeho vztahu a posílení vašich relací, nejsou zdaleka tak nezvyklé, jak se vám zdá. Když přijde s tím, že byste děti na Velikonoce mohli svěřit prarodičům, zatímco vy dva byste si zajeli užívat někam do wellness, neříkejte, že je to drahý nesmysl. Místo zdůvodňování toho, proč to nejde, byste se měli snažit, aby to šlo.