Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky i tento týden? Potkáte toho pravého, nebo tu pravou, nebo vás naopak čeká krize? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a kdo je pro vás nejlepší. Dozvíte se zde nejen, nakolik letošní rok nahrává vztahům a zda budete mít příležitosti prožít nečekanou lásku, ale také zda má cenu se nadále trápit, pokud prožíváte vztah plný hádek a nepochopení.

Horoskopy lásky pro 40. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Z kontaktů, které máte, žádnou lásku nezískáte, i kdybyste opravdu chtěli. Když se rozhodnete, že opravdu navážete nový vztah, musíte na to jít jinak. Pro začátek byste třeba mohli oslovit staré kamarády a třeba i spolužáky. Pokud je mezi nimi někdo, kdo pro vás měl kdysi slabost, dá se čekat, že city znovu vzplanou a ukáže se, že stará láska nerezaví.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Toho, že váš vztah povolí a jeho intenzita se prudce sníží, se obávat nemusíte. Zejména ve druhé polovině týdne, kdy budete pod vlivem stacionárního Pluta, se miláček ukáže jako daleko vášnivější, než jste zvyklí. Když vám řekne, že si nemáte na víkend vymýšlet žádný program, protože by chtěl, abyste se věnovali jen jemu a plnili výhradně jeho přání, musíte to brát vážně.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Problémy, které jste dosud považovali za nezvládnutelné, se najednou začínají řešit skoro samy od sebe. Mezilidské vztahy se pročišťují způsobem, který se vám neobyčejně líbí. O svého miláčka se nebojíte a o jeho nevěře neuvažujete. Vychutnáváte si každý podnět, který vám přinese Slunce ve vašem sektoru lásky a romantiky a jen si říkáte, že jste tak rozumný přístup k životu měli mít dřív.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pluto, který se zastavil ve vašem partnerském sektoru, vás nutí k přehodnocení vztahu nejen k vašemu partnerovi, ale hlavně k jeho rodičům. Když zjistíte, že se jim přes veškerou snahu o rozumnou komunikaci, kterou projevujete, nezamlouváte, můžete si vybrat, zda se budete snažit dál, nebo zda mávnete rukou a půjdete hledat štěstí jinam. Druhá možnost by byla lepší...
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Člověka, který má dojem, že vám může mluvit do vztahů a ještě čekat, že mu za to budete vděční, musíte včas zarazit. Pokud jim to dovolíte, usoudí, že nad vámi má větší moc, než si dosud myslel. Pak bude už jen krok k tomu, abyste se dozvěděli, že si vlastně ani nemusíte nikoho hledat, protože to nejlepší, co vás v lásce mohlo potkat, vám poskytne právě on!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Když máte s někým pracovat a třeba i žít, měli byste se předem domluvit na životním stylu, který si vyberete. Dopředu se však připravte na to, že to snadné nebude. Miláček bude mít pocit, že ho vaše pořádkumilovnost vyloženě ničí. Vy však budete mít pocit, že by se z lásky k vám mohl alespoň trochu snažit a svou nepořádností a nesystematičností vám ze života nedělat peklo.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pocit, že rozchod vaší bývalé lásky řeší vaše aktuální problémy, sice mít můžete, ale raději se na něj příliš nespoléhejte. To, že je najednou sám, ještě neznamená, že skočí přímo do vaší náruče. Kdybyste se ale do jeho společnosti dostali v neděli večer, kdy je Luna ve vašem znamení, dokázali byste se bez problémů chovat tak, aby všeho nechal a sám vám padlo kolem krku.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V tom, co se lásky týká, se můžete o víkendu těšit na příjemné a pro vás pozitivní změny. Merkur, který se vrátil do Panny, vám umožní vylepšit komunikaci tak, abyste miláčka bez problémů přesvědčili o své lásce. Přitom ho ještě dokážete ujistit, že ve vás našel člověka, který se sice občas chová nepředvídatelně, ale který mu poskytne lásku v podobě, o které všichni ostatní jenom sní.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Je potřeba, abyste ve vztahu (zvláště ve vztahu s novým partnerem) vystupovali přesvědčeně optimisticky. Musíte ho přesvědčit, že ve vaší osobě dostal od osudu dar, který je skvělý a který si navíc naprosto nezaslouží. Kdyby náhodou projevil své pochybnosti, musíte se chovat tak, aby sám pochopil, že nikoho lepšího v celém zbytku svého života nenajde a ani najít nemůže.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

O tom, že byste se o svého partnera s někým dělili, nechcete ani slyšet. Naštěstí se nenajde nikdo, kdo by mě dost odvahy, aby vám to přímo navrhl. Na veškeré narážky, které v tomto směru padnou, budete reagovat velice nevlídně. Navíc se budete tvářit, jako by to byl ze strany navrhovatele jen pokus o hloupý vtip, kterému se nikdo vlastně ani zasmát nemůže.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

To, že si v něčem, co se týká citů, nevěříte nebo o sobě v tomto směru dokonce zásadně pochybujete, ještě neznamená, že s tím máte seznamovat svého partnera. Pro další vývoj vašeho vztahu bude lepší, když se budete chovat sice zdrženlivě, ale zato tak, by partnera ani na chvíli nenapadlo, že by v náručí neměl osobu, která sebevědomím a radostí ze života doslova překypuje.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Když říkáte, že se svého miláčka nebojíte a jeho problémy neřešíte, myslíte to opravdu vážně. O tom, že byste před ním něco tajili jen proto, že byste nechtěli, aby se to dozvěděl, vůbec neuvažujete. Jedinou výjimkou by byla vaše erotická dobrodružství, o nichž byste ho logicky informovat neměli. Ty však naštěstí pro vás i pro sebe nemáte a nejbližší budoucnosti ani mít nehodláte.