Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky i tento týden? Potkáte toho pravého, nebo tu pravou, nebo vás naopak čeká krize? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a kdo je pro vás nejlepší. Dozvíte se zde nejen, nakolik letošní rok nahrává vztahům a zda budete mít příležitosti prožít nečekanou lásku, ale také zda má cenu se nadále trápit, pokud prožíváte vztah plný hádek a nepochopení.

Horoskopy lásky pro 03. týden 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Pokud se budete s partnerem hádat, pohádáte se kvůli svým kamarádům. Váš miláček má pocit, že je respektujete daleko víc, než jeho. Kdybyste doma nechtěli řešit zbytečné a opravdu kvalitní dusno, měli byste kontakty s nimi alespoň na tento týden omezit. Čím více se budete věnovat svému partnerovi (a to ne proto, že byste museli, ale proto, že chcete), tím to mezi vámi bude lepší.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

To, že potřebujete řešit nějaké problémy, je sice nemilé, ale vy se k tomu musíte postavit čelem. Kdyby to ale alespoň trochu šlo, měli byste od všeho držet svého miláčka stranou. Jakmile se do toho začne plést, můžete čekat problém. Bude se vás totiž zastávat tak vehementně, že tím naštve i lidi, kteří dosud byli na vaší straně a kteří hodlali vaše názory hájit.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

S partnerem se domluvíte na všem, kromě letní dovolené. Zaprvé má pocit, že je na její plánování až příliš brzy. Zadruhé usoudí, že se stejně všechno ještě mnohokrát změní, takže je to zbytečné. Asi by bylo nejlepší, kdybyste se vy sami věnovali tomu, co považujete na nutné. Partnera nechejte být. Když nic jiného, budete pro něj časem mít velice příjemné překvapení!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

To, že se o vás mluví v souvislosti s člověkem, s nímž nemáte vůbec nic společného, vás vlastně ani moc nepřekvapí. Už dlouho tušíte, že se vám chce dostat do života, a že k tomu volí všechny možné prostředky. Asi byste si ho měli mezi čtyřma očima odchytit a přímo se ho zeptat, co svým jednáním sleduje. Připravte se však na to, že se bude tvářit, jako by vůbec netušil, o čem to vlastně mluvíte...
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru romantiky a lásky, přestaňte myslet na práci a věnujete se především partnerovi a dětem. Vymyslete společný program, který bude bavit váš všechny. Ještě lepší by bylo, kdybyste o tom, kam půjdete a co budete dělat, nechali rozhodnout partnera s dětmi. Je to spolehlivá cesta, jak zabránit problémům a jak si společné chvíle užít.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Podobu vašich vztahů ovlivňuje ze všeho nejvíce čtvrteční sextil mezi Venuší a Jupiterem. Pod jeho vlivem jste pro svého partnera schopní dělat maximum a on vám to stejným způsobem vrací. Navíc se můžete bez problémů a rychle domluvit na dalších společných životních plánech. Udělejte to, protože jde o aktivity, na kterých můžete oba jenom získat!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V sobotu a v neděli, kdy se Luna dostane do Vodnáře, s partnerem raději moc nediskutujte. Mohl by se dozvědět, že ve svém vztahu totálně postrádáte svobodu a že se vám po jeho boku nedaří volně dýchat. Není to sice tak úplně pravda, ale vy máte sklon to, co cítíte, zbytečně dramatizovat. Miláček by však vaše slova vzal vážně a začal nad nimi přemýšlet. Opravdu to tak chcete?
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Pozor si dávejte zejména ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem ve svém partnerském sektoru. Hrozí, že všechny partnerského záležitosti budete prožívat daleko intenzivněji, než je potřeba. Kdybyste se dokázali na to, co miláček aktuálně udělá, dívat s rozumným nadhledem, bylo by to vynikající. A kdybyste se tomu dokázali zasmát, bylo by to ještě o trochu lepší.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Využijte sobotu, kdy se Merkur dostává do sextilu s Marsem ve vašem znamení! Pokud chcete s miláčkem něco důležitého probrat, udělejte to, ale pro jistotu si hlídejte každé slovo. Máte sklon přehánět a věnovat značnou pozornost zejména tomu, co si to vůbec nezaslouží. Kdybyste si každou větu pro jistotu dvakrát rozmysleli, bude to po všech stránkách lepší.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Cítíte se volní a svobodní. S partnerem jste se domluvili na všem, co je potřeba udělat. Dokonce jste si úkoly dokázali rozdělit tak, že se ani jeden z vás necítí přetížený a přepracovaný. O víkendu, kdy je Luna ve Vodnáři, si vyrazte někam, kde si zasportujete. Co kdybyste si tak šli přes den zalyžovat a večer zakončili v bazénu nebo v sauně?
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Novoluní, které v pátek ve vašem znamení probíhá, vám dává odvahu, abyste začali měnit i to, co jste dosud považovali za nezměnitelné. Pokud vám jednání vašeho miláčka nevyhovuje, a to, jak se chová, se vám nelíbí, přestanete celou záležitost pasivně snášet a začnete přemýšlet. Dokonce uvažujete, zda by nebylo lepší tento vztah ukončit a začít znovu a jinak.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Venuše, která se dostala do vašeho znamení, se ze všech sil stará, abyste si to v lásce a s láskou pořádně užili. Těšte se na zajímavou druhou polovinu týdne, kdy se vám v tomto směru bude plnit jedno přání za druhým. Dejte si jen pozor, abyste nezačali zasahovat do už existujících partnerských vztahů. Mohlo by to sice vyjít, ale nic dobrého by vám to nepřineslo.