Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky i tento týden? Potkáte toho pravého, nebo tu pravou, nebo vás naopak čeká krize? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a kdo je pro vás nejlepší. Dozvíte se zde nejen, nakolik letošní rok nahrává vztahům a zda budete mít příležitosti prožít nečekanou lásku, ale také zda má cenu se nadále trápit, pokud prožíváte vztah plný hádek a nepochopení.

Horoskopy lásky pro 16. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Sympatických lidí, kteří se kolem vás motají a kteří vás zvou na rande, je najednou spousta. Vy však o tom, že byste zahajovali nový partnerský vztah, vůbec neuvažujete. Naopak se těšíte na single život a na to, jak budete volní a bez závazků. To, že to máte vy v hlavě srovnané, ještě neznamená, že vám to vyjde. Mezi vašimi ctiteli je jeden, který má s vaší budoucnosti zcela jiné záměry.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V úterý, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Sluncem a Uranem, máte sklon jak k přehánění, tak k rychlému a nepříliš promyšlenému rozhodování. Bát se však nemusíte. Cokoli, co pro vylepšení svého citového života uděláte, dopadne dobře. Po vašem jednoznačném podnětu se k činu konečně rozhoupe i člověk, který dosud vypadal, jako by ani netušil, co po něm vlastně chcete.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V sobotu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Neptunem, si dávejte pozor na alkohol. Mohli byste mluvit víc, než je zdrávo. To, co byste řekli, by navíc nebylo rozumné. Může sice být pravda, že jste si svého partnera vybrali hlavně proto, že vás někdo jiný nechtěl, ale to je informace, kterou váš miláček opravdu znát nemusí. Musíte si prostě dávat pozor na pusu.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Když se miláček tváří, jako by zapomněl na něco, na čem jste se domluvili, vy mu na to skočit nesmíte. Bez obav sporné téma otevřete. Když to uděláte ve středu, kdy se ve vašem partnerském sektoru nachází stacionární Pluto, sám uzná, že se měl zachovat jinak. Během středečního večera si pak všechno vysvětlíte a zahájíte novou etapu vašeho partnerského života.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Zní to sice až paradoxně, ale na posílení vašeho vztahu bude mít ten nejpozitivnější vliv koleda. Když váš miláček uvidí, jak obdivně se na vás dívají jeho kamarádi, začne přemýšlet, zda by se k nim neměl přidat. Výsledkem bude večer, kdy s vámi bude jednat jako v dobách, kdy jste se spolu teprve seznamovali, a kdy ve vás viděl ten největší zázrak na světě.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Pluto, který se ve středu zastaví ve vašem sektoru romantiky a lásek, se projeví opravdu důkladně. Najednou pochopíte, kde jste ve svých vztazích dosud dělali zásadní chyby. Než se však rozhodnete, že je budete napravovat, přemýšlejte. Člověk, který se kolem vás motá, se do vás zamiloval přesně kvůli této vaší vlastnosti. Pro ostatní to může být problém, ale pro něj to je nejpřitažlivější rys vaší osobnosti!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Rozpory, které mezi vámi a partnerem jsou, můžete buď začít řešit ihned, nebo si počkat, až se ještě prohloubí. Je jasné, že první možnost by byla pro vás oba podstatně lepší. Je však potřeba, abyste sebrali odvahu a pronesli první rozhodující slovo. Zkuste si to načasovat na páteční odpoledne. Luna bude ve vašem sektoru lásky a vy promluvíte tak, abyste svého životního druha zbytečně ani nerozhodili, ani nenaštvali.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Opět budete jednou rádi, že se s partnerem znáte tak, abyste jeden druhému rozuměli beze slova. Důležité to bude zejména o víkendu. Ve společnosti stačí, abyste se na sebe jen podívali. Hned vám bude jasné, co si ten druhý myslí a co chce. Navíc dokážete nahlas říct přesně to, co partner potřebuje slyšet. Ujistíte ho, že plujete na stejné vlně a že k sobě patříte.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

I když máte pocit, že partnerovi rozumíte, rozhodovat za něj nesmíte. Bude podstatně lepší, když mu během neuspěchaného rozhovoru v klidu představíte svůj názor. Podobný typ vedení komunikace vám sice není blízký, ale musíte se překonat. Když partnerovi začnete své mínění vnucovat, vzepře se a začne se bránit i proti tomu, co by jindy sám označil za rozumné.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, byste si měli na svého partnera udělat víc času, než obvykle. Toho, že by od vás chtěl nějaký hlubokomyslný rozhovor, se však bát nemusíte. Život vám dal moudrost a schopnost vážit si i toho, co jste dosud považovali za samozřejmost. Mluvit o tom nemusíte. Stačí, když se na sebe podíváte a hned bude všechno jasné.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

To, že se rozhodnete, že svému partnerovi v něčem pomůžete, je pochopitelné a vlastně i chvályhodné. Musíte se však chovat tak, aby ani na minutu neměl pocit, že na něj a jeho aktivity dohlížíte, protože mu nevěříte. Kontrola, která má zaručit, že nic zbytečně nezkazí, může být sice vaší hlavní motivací, ale vaše jednání něčemu takovému nasvědčovat nesmí!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Počítejte s tím, že v pondělí, kdy se u vás střídá spousta návštěv, můžete na svého miláčka neskutečně žárlit. Máte dojem, že se se všemi skvěle baví, zatímco vás si ani nevšimne. Mějte rozum a nic mu neříkejte ani nevyčítejte. Když se pak později odpoledne všechno zklidní a vy konečně zůstanete sami, začnete zase mluvit. Pak zjistíte, že si vás miláček zdánlivě sice nevšímal, ale ve skutečnosti věděl o každém vašem kroku a registroval každé vaše slovo.