Horoskop lásky

Rádi byste věděli, zda vám hvězdy přejí a vy si budete užívat lásky i tento týden? Potkáte toho pravého, nebo tu pravou, nebo vás naopak čeká krize? Horoskop lásky vám napoví, kde hledat a kdo je pro vás nejlepší. Dozvíte se zde nejen, nakolik letošní rok nahrává vztahům a zda budete mít příležitosti prožít nečekanou lásku, ale také zda má cenu se nadále trápit, pokud prožíváte vztah plný hádek a nepochopení.

Horoskopy lásky pro 29. týden 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Kamarád, který se vám začne svěřovat se svými životními starostmi, velice dobře ví, co dělá. Je mu jasné, že může zejména v úterý a ve středu čerpat z vašeho optimistického životního postoje. Navíc ví, že jste sami prožili nejeden citový karambol, což zaručí, že dokážete najít lék i na ty jeho. Kdybyste se mu nakonec ocitli nějakým zázrakem v náručí, nepochybujete, ale usoudíte, že to je přesně to místo, kam patříte.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

I když jste si svým partnerem jistí a velice dobře víte, že se na jeho trpělivost můžete spolehnout, nic se nemá přehánět. Týká se to zejména pondělí, kdy se ve vašem znamení sejde Mars s Uranem, a kdy vaším partnerským sektorem prochází Luna. I když máte kamaráda, který vás zbožňuje, svému partnerovi to neříkejte. Jeho žárlivost by byla daleko intenzivnější, než si umíte představit!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jde o týden, kdy nemusíte dělat nic z toho, co nechcete. Veškerých aktivit, které obvykle zůstávají na vašich bedrech, se ujme rád a s chutí partner. Situace se změní až v sobotu pozdě večer, kdy se do vašeho znamení dostává Mars. Najednou pochopíte, že jste za poslední dny nashromáždili odvahu, díky níž se dokážete partnera zeptat na to, jak si představuje vaši společnou budoucnost. Odpověď, kterou dostanete, vás potěší a nadchne!
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Letní měsíce, kdy na sebe máte s partnerem konečně dost času, můžete využít k nahlédnutí do partnerova vnitřního světa, zatímco vy sami mu dovolíte, aby kouknul do toho vašeho. Právě proto byste spolu mohli vyrazit do divadla pod širým nebem nebo na hudební festival. Pokud jste si dosud mysleli, že jde o záležitost, která je jen pro mladší generaci, zjistíte, že se při hudbě dokážete bavit stejně dobře jako zamlada.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, si udělejte čas nejen na partnera nynějšího, ale hlavně na člověka, kterého jste milovali předtím. Do hovorů o tom, proč jste se rozešli, se vám sice nechce, ale přesto by bylo dobré, abyste se v tomto směru překonali a konečně si to vysvětlili. Máte si šanci jednou provždy ujasnit důvody, ze kterých vznikaly vaše životní stresy, a ujistit se, že jsou navždy pryč.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokud má někdo pocit, že byste mu měli své city dávat najevo vášnivějším a otevřenějším způsobem, než je ten, kterým se projevujete dosud, musí se dozvědět, že to dělat nebudete. V projevech lásky jste dosáhli hranic, které nehodláte překonávat. Člověka, který s tím přijde, však můžete požádat, aby vám sám ukázal, jak si takovou vášeň představuje. A po živé ukázce se rozhodnete, zda tuto hru přijmete nebo ne...
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Slunce, které prochází Rakem, funguje ve vašem případě paradoxně. Zatímco ostatní se starají o rodinu a s plnou parou se ženou do řešení záležitostí, které se týkají lidí stejné krve, vy věnujete pozornost záležitostem spíše pracovním. Když zjistíte, že je šance na účast v konkurzu na zajímavé pracovní místo, neváháte a začnete se připravovat. Jsou sice prázdniny, ale vy víte, že jde o šanci, která se hned tak opakovat nebude. Partnerovy reakce se nebojte. To, co dělá dobře vám, potěší i jeho.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V pondělí a v úterý je sice Luna ve vašem znamení, ale zároveň jste pod vlivem spojených energií Marse a Urana ve svém partnerském sektoru. Když si všechno zkombinujete, pochopíte, že opravdu nemůžete čekat na to, až miláčkovi dojde, že ho opravdu milujete. Jakmile usoudíte, že má v tomto směru třeba i ty nejmenší pochybnosti, musíte se překonat a jasně mu říct, že se trápí zbytečně.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V době, kdy vrcholí léto, se můžete věnovat tomu, co vás baví. Tu nejdůležitější práci jste už zvládli, a příští kolo se odstartuje až vstupem Slunce do Lva. Místo přemýšlení o úkolech, které vás čekají, a na něž jste dosud neměli čas, se věnujte partnerovi. Pokud ho přemluvíte a vysvětlíte mu, že má nechat přemýšlení o práci a místo toho se má intenzivně věnovat vám, můžete si připsat velký dobrý skutek!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Týden proběhne podle vašich představ tak, aby vás nic nepřekvapilo ani nevyvedlo z míry. S miláčkem vycházíte stejně neproblémově jako obvykle. Kdyby se vám kolem něj někdo začal motat, podíváte se na něj tak, aby pochopil, že mu v jeho jednání a tedy ohrožení vašeho dosud harmonického vztahu zabráníte třeba i silou. Odvážlivec, na kterého byste se museli stejným způsobem podívat podruhé, se zcela určitě nenajde.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

I když máte během týdne pocit, že váš partnerský vztah stagnuje, nebo se posunul k horšímu, uděláte dobře, když se budete tvářit, jako by se nic nedělo. Opět si dokážete, že jsou chvíle, kdy největší moudrost a láskyplný přístup prokážete právě tím, že nebudete dělat nic. Když vydržíte do sobotního večera, kdy se do vašeho sektoru lásky a romantiky dostává Mars, pochopíte, že jste udělali to nejlepší, co se dalo. Mezi vámi a partnerem opět nastal soulad a vy máte klid.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V době, kdy Slunce prochází Rakem a kdy je v Kozorohu úplněk, dokážete pro posílení vašeho vztahu udělat i to, co byste jindy považovali za naprosto nemožné. To, co po partnerovi chcete, mu dokážete sdělit způsobem, který ho přesvědčí, že ho nejenže milujete, ale že se o něj i staráte. Pokud se na základě tohoto zjištění začne starat stejně intenzivně o vás, nebude mít váš vztah chybu.