Věštkyně Lenka

Poznejte svůj osobní horoskop pro další měsíce tohoto roku. Dle Vašich požadavků pro Vás mohu sestavit horoskop nejen v oblasti lásky a partnerských vztahů, ale také se můžete zeptat ohledně práce a financí nebo obecně na Vaši budoucnost dle horoskopu<

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

V horoskopu na tento rok Vám mohu mimo jiné sdělit. 

  • Co Váš v tomto roce mile překvapí. 
  • Jaké výzvy Vám tento rok přinese a na co se připravit. 
  • Zda vás čekají výrazné změny ve vztazích, rodině nebo v práci. 
  • Co přinese tento rok Vašim blízkým. 

Ohlasy

Milada Vaňková Uherské Hradiště

Dobrý den, dodatečně bych vám chtěla poděkovat za vaše rady i celkovou pomoc. Byla to pro mne hodně náročná cesta. Díky vám jsem to však dokázala a nyní jsem spokojená. Daří se mi. Ještě se vám určitě ozvu.


Dana

Zkoušela jsem všechno a nemělo to smysl. Modlila jsem se k bohu, samozřejmě, že bez výsledku. Až vy jste mi pomohla. Už jsem to viděla beznadějně. Myslela jsem, že jsem vyčerpala možnosti a vy jste mi ukázala, že to není pravda. Faktem je, že mi přišly absurdní. Zoufalý se ale stébla chytá, a tak jsem to zkusila a ono ejhle, ono to funguje. Děkuji


Štěpánka

Děkuji vám paní Lenko za váš výklad po telefonu, byl přesný.Odhalila jste všechny mé skryté obavy. Už se nebudu bát. Našla jsem díky vám nový směr. Některé věci se už mění a hýbou k lepšímu.


Zuzi

Ráda bych touto cestou poděkovala za vaši energii i výklad karet. Už věřím, že to zvládnu. Pokud hledáte někoho skutečně dobrého, obraťte se na Lenku, je fakt dobrá.


Žaneta Horná

Je tomu přesně rok, co jsem se na Lenku obrátila poprvé. Byla mi doporučena mou kamarádkou, která s ní má také dobré zkušenosti. První střetnutí bylo nezapomenutelné. Nic podobného jsem ještě nezažila. Lenka věděla, že ji ještě někdy zkontaktuji. Věděla, že mne čeká těžké období a měla pravdu. Nakonec jsem volala ještě několikrát, než se vše vyřešilo a zdárně uzavřelo. Nemyslím si však, že bych to však sama nakonec ustála. Některé rady byly dost protichůdné vůči mému smýšlení. Nikdy by mne nenapadly. A proto jsem jí hodně vděčná. Musela mít se mnou ohromnou trpělivost. Vždy však byla příjemná a přívětivá. Lenko, děkuji. Přeji vám ať se vám daří.


Sabina

Lenka je prostě opravdová věštkyně. Dokáže odhalit všechny příčiny a souvislosti. Dokáže poradit, povzbudit, uklidnit a navést na tu správnou cestu. Velice oceňuji její empatii a schopnost zorientovat se v dané situaci.


Martina

Lenka mi změnila život a moc jí za to děkuji. Změna to byla sice bolestivá, ale stála za to. Musím jí dát za pravdu, nakonec nebudu ničeho litovat. Přeji jí jen to nejlepší. Děkuji.


Katka

Karet jsem se moc bála. Ale díky Lence už se nebojím. Je to nejen věštkyně, ale i psycholog dohromady. Když se cítím nejistě, stačí mi jen zavolat. Lenka mě uklidní a ukáže, že nic není tak horké, jak se zdá. Vždy mi ukáže mé možnosti a pomůže mi s rozhodnutím. Děkuji za vše 


Veronika Stařičná

Lenčin výklad není o tom, že vám, řekne bude to tak a tak. Ukáže vám cestu a vy se rozhodnete sami. Podpoří vás v hledání nových cest. Velmi si jí vážím. Ukázala mi už několikrát to, co jsem sama neviděla. Jsem ráda, že ji znám.


Marie

Již několikrát jsem měla tu možnost nechat si vyložit karty. S výkladem provedeným Lenkou se však nikdo nemůže srovnávat. Spolu s ní jsem odhalila nový svět o kterém jsem do té doby neměla ani ponětí. Vyrazila mi dech, kolik toho věděla. Navíc je ohromně pozitivní. Je prostě k nezaplacení.


Váš vzkaz