Věštkyně Katka

Věštění budoucnosti a pomoc lidem beru jako své životní poslání. Své věštecké nadání jsem objevila již v mládí a od té doby se snažím pomáhat lidem v těžkých životních situacích a díky věštbě nastínit vývoj budoucí situace. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Mezi Vaše nejčastější dotazy patří.

  • Co nového vás čeká v blízké i vzdálenější budoucnosti.
  • Zda potkáte nového partnera a jak se bude vyvíjet váš aktuální vztah. 
  • Co vás čeká v oblasti financí a pracovního života.
  • Jaké Váš čekají životní výzvy a jak se na ně připravit. 

Ohlasy

Zuzana Brázdová

Dodnes nevím, proč mi to tak dlouho trvalo, než jsem se rozhoupala a zavolala. Katka je úžasná. Hodně mi pomohla. Můj život se díky ní výrazně zlepšil. Kdybych však neváhala, mohla jsem si ušetřit spoustu nervů a starostí. Tak nedělejte stejnou chybu jako já.


Hana

Je těžké podívat se pravdě do očí, zvlášť, když vám ji říká, kdo vás nezná. Nebraňte se však tomu, uznejte, že Katka má pravdu, protože ji má a vy to moc dobře víte. Není třeba se obhajovat. Vyslechněte ji. Myslí to s vámi dobře. Pomůže vám si věci ujasnit a otevře vám bránu do budoucna. Pomůže vám zachránit i nemožné, ale musíte vzít v úvahu, že pravda se vám nemusí líbit a cesta k úspěchu může být trnitá.


Jitka z Kladna

U paní Katky jsem byla poprvé před pěti lety. Tehdy jsem se bála, že mi řekne něco ošklivého, a proto jsem se na ni předem připravila. Bylo to ale zcela zbytečné. Nebylo se čeho bát. Katka je velmi hodná a citlivá osoba. Ve svém oboru se vyzná. Výklad byl velmi podrobný a pomohl mi změnit to, co jsem si původně myslela, že už změnit nejde. Vracím se k ní pravidelně a jsem stále spokojená.


Monika Kalivodová Nechanice

Ke Katce jsem šla na doporučení mé kamarádky. Zpočátku mnou cloumala nedůvěra, ale Katka ji velmi rychle zrušila. Stačilo k tomu odhalení karet, z nichž jsem se dozvěděla spoustu nejen o sobě. Mé problémy byly pojmenovány zcela přesně. Velmi mne překvapila. Nevěděla jsem, že je to vůbec takhle možné. Vše, co mi Katka řekla, se potvrdilo. A proto vám ji i já musím jen doporučit.


Karel

U paní Katky jsem byl poprvé včera a byl jsem velice překvapen. Paní Katka je příjemná. Pomohla mi s hodně prekérním problémem. Ten tu nechci uvádět, ale musím říct, že mi zachránila budoucnost. Ještě jednou děkuji


Tereza

Musím říct, že paní Katka je empatická. Oceňuji na ní upřímnost i její snahu pomoci mi. Po první dobré zkušenosti přišla i druhá, třetí.. několikátá.Pomohla mi nejen svým výkladem, ale i tím, že mi pomohla s výkladem myšlenek, které se mi v té chvíli honily hlavou.


Sára

U Katky jsem byla už několikrát. Ne vždy se mi její výklad líbil. Někdy jsem si řekla, že takhle to nechci. Katka mi vždy řekla, že je to jen na mně. Vždy to mohu změnit, záleží na mých rozhodnutí. Ukázala mi, jaké mám možnosti a co s tím mohu dělat. Všem ji doporučuji. Vždy mi pomohla.


Míša Koko

Jsem Katčina věrná klientka. Každoročně si u ní nechávám vykládat z karet. I když ne vždy je výklad pozitivní, je vždy trefný a velice konkrétní. Vždy se mi vše splnilo. Jsem ráda, že ji mám. Ušetřila mne od spousty problémů.


Eliška Malá

Znám Katku také už dlouho a mou ji jen doporučit. I já na ni dostala doporučení od jedné kamarádky. A tak i já předávám své doporučení dál. Ano, změnila mi život. Jsem díky ní šťastná a zvládla jsem těžké chvíle, které mi život přinesl.


Romísek

Byla jsem u Katky po třech letech. A tehdy i nyní vše sedělo do puntíku. Je to skutečně skvělá osůbka, která je empatická a velice přívětivá.


Váš vzkaz