Prosincový magický úplněk

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Ezoterika, Osud,

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Jak to? Protože tento nám bude o 2000 kilometrů blíž než ten v listopadu. Pokud jej chcete vidět, dívejte se na oblohu nejlépe krátce po půlnoci v noci z 13. na 14. prosince. Můžeme ho nazvat jakýmikoliv přívlastky, v reálu nás však nic moc převratného nečeká. Pouhým okem něco zcela jiného nespatříme, protože větší bude jen o 14%. Jasnější však bude oproti tomu listopadovému o procent 30%, a to už je dost. Podobně jasný úplněk se na obloze v naší zemi objeví až v roce 2034, tedy až za dalších 18 let.

Astronomové se ušklíbají, astrologové bijí na poplach

Třetí tak silný úplněk v řadě v kombinaci s předvánočním stresem může způsobit nepředvídatelné a bláznivé chování. Tři tak velké úplňky za sebou navíc nejsou obvyklým jevem. Stává se to jen jednou na konci devítiletého cyklu. V prosinci tak graduje gravitační síla, která ovlivňuje tok tekutin v těle, což se negativně podepisuje na stresu. A aby toho nebylo málo, po úplňku přichází i meteorický roj. To všechno způsobí, že lidé se budou chovat nevyzpytatelně, říkat a dělat budou věci, které by normálně nedělali.

Exploze je nevyhnutná. Slabším kusům rupnou nervy a mohou být pěkně agresivní, schopni kohokoliv poslat třeba na Severní pól. Někdo si v této době uvědomí svou touhu po svobodě a naplánují si dovolenou. V milostné sféře tam, kde se dlouho otálelo nebo čekalo na správnou chvíli, konečně se vše hne kupředu. Tam, kde to neklape, bude učiněn rychlý řez. Úplněk nás posune dopředu. Pozor však, nejednejte unáhleně, ani pod tlakem emocí. Dobrý není vztek ani euforie. Mohly byste později litovat.

Z nákupů se tak v této době může stát bojiště, a proto nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli, protože byste toho mohli litovat. Obchody se mohou změnit na kolbiště. Lidé se zblázní a budou se chovat opravdu šíleně a o vysněné dárky se může strhnout vskutku lítý boj.

Křemen patří k těm nejstarším materiálům na zemi. Jeho průhledně bílé krystaly již po tisíciletí fascinují lidi po celé zeměkouli. Křemen může mít různou barvu, přičemž každé z nich je přisouzena jiná vlastnost. Díky své jedinečné spirálové krystalické podobě patří k nejléčivějším krystalům a zesilovačům energie vůbec.

Démonologie se dostává po letech na výsluní. Děje se tomu tak díky young adult a fantasy literatuře, která se zabývá i touto tématikou. Démonologie se přitom věnuje všem démonům a jejich vlivu na lidské životy a jejich hříchy.

Nepodceňujte řeč svého těla

Neverbální komunikace, řeč těla či soft skills, vytváří obraz naší osobnosti a dojmu, jaký na své okolí zanecháváme. Není radno ji podceňovat, protože jen stěží s ní dokážeme manipulovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Indiáni měli vždy blízko k přírodě a k zvířatům, které uctívali, vážili si jich a mnohdy se s nimi snažili sžít. Řadu zvířecích vlastností přisuzují lidem. Není se proto čemu divit, že věřili, že tyto zvířecí vlastnosti lidé získali dnem narození a budou je doprovázet celý život. Podle této myšlenky pak následně vytvořili Indiánský horoskop, který bychom vám rádi dneska představili.

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti