Prosincový magický úplněk

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Ezoterika, Osud,

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Jak to? Protože tento nám bude o 2000 kilometrů blíž než ten v listopadu. Pokud jej chcete vidět, dívejte se na oblohu nejlépe krátce po půlnoci v noci z 13. na 14. prosince. Můžeme ho nazvat jakýmikoliv přívlastky, v reálu nás však nic moc převratného nečeká. Pouhým okem něco zcela jiného nespatříme, protože větší bude jen o 14%. Jasnější však bude oproti tomu listopadovému o procent 30%, a to už je dost. Podobně jasný úplněk se na obloze v naší zemi objeví až v roce 2034, tedy až za dalších 18 let.

Astronomové se ušklíbají, astrologové bijí na poplach

Třetí tak silný úplněk v řadě v kombinaci s předvánočním stresem může způsobit nepředvídatelné a bláznivé chování. Tři tak velké úplňky za sebou navíc nejsou obvyklým jevem. Stává se to jen jednou na konci devítiletého cyklu. V prosinci tak graduje gravitační síla, která ovlivňuje tok tekutin v těle, což se negativně podepisuje na stresu. A aby toho nebylo málo, po úplňku přichází i meteorický roj. To všechno způsobí, že lidé se budou chovat nevyzpytatelně, říkat a dělat budou věci, které by normálně nedělali.

Exploze je nevyhnutná. Slabším kusům rupnou nervy a mohou být pěkně agresivní, schopni kohokoliv poslat třeba na Severní pól. Někdo si v této době uvědomí svou touhu po svobodě a naplánují si dovolenou. V milostné sféře tam, kde se dlouho otálelo nebo čekalo na správnou chvíli, konečně se vše hne kupředu. Tam, kde to neklape, bude učiněn rychlý řez. Úplněk nás posune dopředu. Pozor však, nejednejte unáhleně, ani pod tlakem emocí. Dobrý není vztek ani euforie. Mohly byste později litovat.

Z nákupů se tak v této době může stát bojiště, a proto nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli, protože byste toho mohli litovat. Obchody se mohou změnit na kolbiště. Lidé se zblázní a budou se chovat opravdu šíleně a o vysněné dárky se může strhnout vskutku lítý boj.

Křemen patří k těm nejstarším materiálům na zemi. Jeho průhledně bílé krystaly již po tisíciletí fascinují lidi po celé zeměkouli. Křemen může mít různou barvu, přičemž každé z nich je přisouzena jiná vlastnost. Díky své jedinečné spirálové krystalické podobě patří k nejléčivějším krystalům a zesilovačům energie vůbec.

Strom má důležitou symbolickou roli v celé řadě kultur. Objevuje se například v kabale, u Máyů, Germánů, skandinávských národů a dokonce i u Keltů. Svou důležitou roli našel i v Bibli. Všude je opředen legendami.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Termín symbologie skrývá vědu, která se zabývá symboly. Ty jsou specifické pro lidi samotné, kulturu i náboženství. Různé symboly se objeví v různých technologiích a důležitou součástí jsou užívány i v geografii, sociologii, astronomii, astrologii, alchymii i věštectví.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti