Prosincový magický úplněk

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Ezoterika, Osud,

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Jak to? Protože tento nám bude o 2000 kilometrů blíž než ten v listopadu. Pokud jej chcete vidět, dívejte se na oblohu nejlépe krátce po půlnoci v noci z 13. na 14. prosince. Můžeme ho nazvat jakýmikoliv přívlastky, v reálu nás však nic moc převratného nečeká. Pouhým okem něco zcela jiného nespatříme, protože větší bude jen o 14%. Jasnější však bude oproti tomu listopadovému o procent 30%, a to už je dost. Podobně jasný úplněk se na obloze v naší zemi objeví až v roce 2034, tedy až za dalších 18 let.

Astronomové se ušklíbají, astrologové bijí na poplach

Třetí tak silný úplněk v řadě v kombinaci s předvánočním stresem může způsobit nepředvídatelné a bláznivé chování. Tři tak velké úplňky za sebou navíc nejsou obvyklým jevem. Stává se to jen jednou na konci devítiletého cyklu. V prosinci tak graduje gravitační síla, která ovlivňuje tok tekutin v těle, což se negativně podepisuje na stresu. A aby toho nebylo málo, po úplňku přichází i meteorický roj. To všechno způsobí, že lidé se budou chovat nevyzpytatelně, říkat a dělat budou věci, které by normálně nedělali.

Exploze je nevyhnutná. Slabším kusům rupnou nervy a mohou být pěkně agresivní, schopni kohokoliv poslat třeba na Severní pól. Někdo si v této době uvědomí svou touhu po svobodě a naplánují si dovolenou. V milostné sféře tam, kde se dlouho otálelo nebo čekalo na správnou chvíli, konečně se vše hne kupředu. Tam, kde to neklape, bude učiněn rychlý řez. Úplněk nás posune dopředu. Pozor však, nejednejte unáhleně, ani pod tlakem emocí. Dobrý není vztek ani euforie. Mohly byste později litovat.

Z nákupů se tak v této době může stát bojiště, a proto nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli, protože byste toho mohli litovat. Obchody se mohou změnit na kolbiště. Lidé se zblázní a budou se chovat opravdu šíleně a o vysněné dárky se může strhnout vskutku lítý boj.

Trápí vás špatné spaní? Nemůžete usnout? Budíte se? Vyzkoušeli jste pro zkvalitnění spánku všechno možné, i nemožné a nic? A zkusili jste si ho přičarovat?

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Telepatie představuje přenos informací prostřednictvím mimosmyslových schopností. Přenosu myšlenek na dálku se věnuje experimentální psychologie, parapsychologie a psychotronika. Dorozumívání beze slov zcela běžně užívají zvířata, mají to v genech, jen my na to nějak zapomněli. To však neznamená, že bychom to neuměli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jistě jste již o kabale slyšeli. Tato prastará tajná věda, duchovní systém, je tu s námi více než čtyři tisíce let. Šlo o tajné mýtické učení židovských mudrců, o nichž se hovoří již ve Starém zákoně. Kabala je zahalena do obalu legend a mýtů, aby nezasvěcené uvedla v omyl.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti