Věštkyně Karin

Vaše sny často obsahují důležitá sdělení, která bychom neměli ponechat bez povšimnutí. Napište mi ohledně přesného výkladu Vašeho snu a zjistíte jeho skutečný význam. 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Často Vám pomáhám zodpovědět význam Vašeho snu z těchto hledisek. 

  • Co Vám ve snu bylo naznačeno, co to pro Vás znamená. 
  • Jaký přínos měl sen pro Vaši budoucnost, jak ji ovlivní. 
  • Jaký byl skrytý význam jednotlivých událostí, které se ve snu staly.
  • Zda se Vám sen bude opakovat a proč se tomu tak bude dít.

Ohlasy

MajaN

Milá Karin, chci vám poděkovat za vaši práci a vámi zhotovené výklady. Sleduji vaši práci již několik let a jsem ohromen vaší přesností. Nejinak tomu je ostatně i u toho, co jste mi poslala, Vše je přesné a výstižné. Velice vám děkuji.


Natálie

Nedalo mi to nenapsat. Vaše výklady jsou ohromující. Jsem překvapená jak to všechno do sebe zapadá. Mám o čem přemýšlet. Asi v tom doopravdy bude zakopaný pes, proč se mi některé situace vracejí. Karin mohu doporučit každému, kdo řeší nějaké dilema. Moc vám za vše děkuji.


Lenka Šámalová

Milá Karin, objevila jsem vás náhodně při brouzdání po internetu. Řešila jsem partnerské vztahy. Řekla jste mi, že mě bohužel čeká rozchod, ale to proto, aby se uvolnilo místo pro něco lepší. No nic moc zpráva, řeknu vám, ale tedy měla jste pravdu, ve všem. Rozchod doopravdy brzy přišel. Partner mi byl nevěrný a prasklo to na něj. A i když to bylo bolestný, ani ne za tři měsíce se objevil ten pravý. Byla to velká náhoda. Vůbec jsem ho nečekala a vůbec jsem z něj nebyla nadšená. Inu, přesně, jak jste řekla. No..a proč vlastně píšu, kromě toho, že vám potvrzuji, že jste měla pravdu? Vdala jsem se za něj :-). Takže ještě jednou díky.


Děkuji Šárka

Paní Karin, smekám klobouk před vaším darem. Ještě mi nikdo takhle neviděl do hlavy. Až jste mě trochu vyděsila, když mi to došlo. Dodnes se ptám, jak je to možné. Ale jsem moc ráda, že jsme si popovídaly, protože jste mi moc pomohla. Na všechny své otázky jsem dostala odpověď a já myslím, že už jdu tím správným směrem.


Lada Mrázová

Vážená paní Karin, velice vám děkuji za precizně zhotovený výklad. Poskytla jste mi spoustu moudrých rad. Dost jste mi toho vysvětlila a také i potvrdila mé tušení. Vlila jste mi novou krev do žil. Opět vše vidím v lepších barvách. Zase mám nápady a sny a věřím v lepší zítřky. Ještě jednou díky.


Jasmína z Opavy

Paní Karin, plním svůj slib a píšu vám, jak jsem říkala. Jsem nesmírně potěšená vaší prací a je pro mně záhadou, jak něco takového může člověk dokázat. Jste profesionál. Žena na svém místě. Spousta věcí je pro mne nepochopitelná. Jak je možné to vědět, když mne neznáte? Všechno bylo pravdivé. přeji vám hezké dny a moc děkuji.


Soňa D

Dobrý den paní Karin, chci vám ze srdce poděkovat za váš perfektní výklad. Jsem vámi zcela uchvácená. Hodně věcí jste řekla zcela výstižně. Svou práci děláte naprosto profesionálně. Velmi vám děkuji za váš vynaložený čas. Ještě se vám ozvu, ráda bych se vás zeptala na budoucnost mého manžela. přeji vám krásný den a hodně spokojených klientů. S pozdravem Soňa


Denisa

Paní Karin, moc vám děkuji za výklad. Opravdu to sedí. Až mě zamrazilo, jak moc. Začátek roku byl pro mne opravdu těžký, ale díky vašemu výkladu věřím v lepší zítřky. Moc mne nakopla věta, že sama nebudu, že láska je za dveřmi. Už se těším, až zaklepe. Už jsem připravena a ráda jí dveře otevřu.Ještě jednou díky


Aneta Lužová

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala. Na prvním výkladu jsem u vás byla vloni v listopadu. Říkala jste mi tehdy, že už velmi brzy budu vědět, co chci. Zdálo se mi to tak vyhýbavé. Byla jsem zoufalá. Stála jsem na hranici, kdy bylo na čase, abych se nějakým směrem posunula a já stále nevěděla, kam. Až bylo nejhůř, tak se stala jedna nehoda a u ní to najednou kříslo a měla jsem to. Jsem šťastná a spokojená. Dnes jsem byla zvědavá na vztahy. Tak uvidíme, zda se vaše předpověď vyplní. Děkuji za trpělivost a shovívavost. 


Kristýna

Paní Karin, děkuji vám za radu, kterou jste mi dala, chtěla jsem vědět, jestli se dočkám dítěte. Vy jste mi řekla, že ano, ale teprve až si odblokuji celou páteř. Začala jsem cvičit. Prošla jsem rehabilitací. Srovnal mne chiropraktik, začala jsem cvičit Mojžíšovou a ejhle...po roce jsem otěhotněla. Děkuji vám za vaši radu a přeju hodně spokojených zákazníků.


Váš vzkaz