Věštkyně Zdeňka

Vaše dítě by pro Vás mělo být tím nejdůležitějším člověkem k životě. Co Vaše dítě potká na cestě životem, je zčásti dáno už nyní. Ráda Vám sdělím, co jej čeká, čeho by se mělo v životě vyvarovat a jaké budou v budoucnu Vaše vztahy s Vaším dítětem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru PORADNA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám? 

  • Jak se bude Vašemu dítěti dařit ve škole, zda nebude mít problémy s prospěchem. 
  • Jak na tom Vaše dítě bude se vztahy
  • Co čeká Vaše dítě v pracovním životě a karieře.
  • Jak se v budoucnu bude vyvíjet vztah Vašeho dítěte k Vám. 

Ohlasy

Soňa z Jihlavy

Doporučuji paní Zdeňku. Jsou tomu 3 měsíce, co jsem se na ni obrátila a první výsledky se již dostavují. Moc jsem potřebovala vzpruhu, dát se dohromady a dostat impulz k jednání. Už jsem dost dlouho přešlapovala na místě. Děkuji za podnětný výklad.


Šárka Malíková, Kozojedy

Paní Zdeňka je skutečně mistrem ve svém oboru. Zprvu jsem jí nevěřila, protože jsem vyzkoušela i jiné věštkyně a kartářky a byla to naprostá katastrofa, tu to však bylo jiné. Věděla i to, co se neměla šanci jinak dozvědět. Poradila mi velice dobře a já jsem jí vděčná.


Jana

Jsem pragmatická, nevěřím v nadpřirozeno, ani ve věci, které není možno vědecky prokázat, nebo doložit, a přesto ve Zdeňku věřím. Už se mi několikrát osvědčila.


Radka Kučerová

Včera jsem měla možnost probrat svůj život s věštkyní Zdeňkou. Hodně mi pomohla. Hodně jsem si ujasnila a jak mi bylo včera špatně, tak už mi je dnes dobře. Děkuji za uklidnění.


Alena Dvořáková

Mám s vámi dlouhodobě dobré zkušenosti, ale včera jste mě zase dostala. Byla jsem opět překvapená. To toho vážně tolik víte? Je to neuvěřitelné. Vždy se ptám, jak je to možné. Stejně jako mě pak udivuje, když se vaše výklady začnou naplňovat. Jste fakt dobrá.


Klára Bláhová Ostrava

Váš výklad jsem dostala od mámy k Vánocům. Zaujal mne, jak bylo vše důkladně propracováno a co všechno tam bylo napsáno. Bylo to neuvěřitelné. Potom, co jsem se podívala na známé skutečnosti, podívala jsem se i na budoucnost. I zde jste byla přesná. Jste dobrá věštkyně. Doporučuji vás.


Katka Matka

Nemám ve zvyku psát recenze, ale řekla jsem si, že tentokráte to udělám, protože paní Zdeňka si to zaslouží. Je velmi laskavá, příjemná a naslouchá. Rozhovor s ní vám dokáže změnit život, protože vám nastaví zrcadlo, řekne vám spoustu věcí, nad nimiž se zamyslíte a na které byste sami nepřišli. Pokud je to zapotřebí, povzbudí vás. Vždy jsem od ní dostala to, co jsem právě potřebovala. Je jednoduše úžasná.


Eva Walachová

Výklady paní Zdeňky ukazují jací jsme. Říkají nám pravdu, i když se nám nelíbí. Nelžou. Občas utěšují, ale vždy nabízí řešení. Vždy máme na výběr z několika cest. A i ty nám ukáže, pokud budeme chtít. Je na nás pro co se rozhodneme, ale díky výkladu už vím dopředu, co mohu očekávat. Kde mě čeká nějaké úskalí anebo kde mám čekat nějakou ránu. Její výklady mi pomáhají v utváření mého šťastnějšího života. Ano, dá se říct, že jsem díky nim šťastnější a spokojenější.


M.T.

Chtěla bych se s vámi podělit o svou vlastní zkušenost s paní Zdeňkou. Řešila jsem s ní svého syna, který se vydal na špatnou cestu. Nevěděla jsem, co dál. Díky paní Zdeňce jsem se uklidnila a spoustu věcí si vyjasnila. Pomohla mi rozhodnout. Konečně jsem se hnula z místa. Se synem se zázrak nekonal, ale to mi bylo i řečeno, že s tím se musím jednoduše vyrovnat. Ale už se necítím za to všechno zodpovědná a vinná. Moc mne mrzí, co se stalo, ale je už dospělý a já ho vychovala, jak nejlíp jsem dovedla. Za své rozhodnutí si musí nést zodpovědnost už sám. Varován byl, neposlechl. Mámou budu vždy, ale musím už jít dál.


Věra Krčmářová Praha

Chci vám dodatečně poděkovat za váš výklad karet. Měla jste pravdu, nakonec jsem svou vysněnou práci přeci jen našla. Zachránila mě před exekucí. Nyní jsem spokojená a šťastná. Zdá se, že jsem zažehnala tu nejhorší krizi ve svém životě a já věřím, že odteď už bude vše jen dobré.


Váš vzkaz