Věštkyně Iveta

Budoucnost Vám mohu spolehlivě vyložit výkladěm andělských, cikánských nebo tarotových karet. Na základě mnohaletých zkušeností jsem přesvědčena, že výklad karet patří mezi nejspolehlivější metody věštění budoucnosti. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru TAROT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru TAROT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Nejčastěji Vám karty sdělují odpovědi na tyto otázky. 

  • Jaký bude váš další osud a co Vás v životě čeká. 
  • Jak karty ukazují budoucnost Vašeho vztahu. 
  • Zda vás čekají nějaké nepříjemnosti a jak se snažit jim předejít. 
  • Co karty ukazují v budoucnosti pro Vaše příbuzné.

Ohlasy

Anna. Mladá Boleslav

Ivetu znám dlouho, a proto ji mohu jen doporučit. Zkušenosti s ní mám opravdu bohaté. A nikdy mne nezklamala. Její výklady byly vždy přesné a trefné. V těžkých chvílích mi vždy pomohla. Zítra jí zase budu volat. Už se na ni těším.


Monika

Milá Iveto, chtěla jsem ti napsat, že jsem strašně ráda, že jsem tě našla. Díky tobě jsem dokázala překonat velk překážky. Dodala jsi mi odvahu udělat radikální řez. Našla jsem nový směr ve svém životě. Zvedla si mé sebevědomí. Dnes už znám svou cenu. Věřím si. Za tohle všechno ti chci poděkovat


Táňa Z.

Dobrý den, ráda bych paní Ivetě poděkovala za její pomoc v mé nelehké situaci. Jsem s ní velice spokojená a určitě se na ni ještě obrátím. Mám ještě nějaké nedořešení záležitosti, s nimiž bych potřebovala poradit. Snad vám nebude vadit, že jsem kontakt na vás předala i dalším lidem. Byla jsem s vámi spokojená a nechci vás mít jen pro sebe.


Leninka

Moc děkuji za vše, co jste pro mne za tu dobu udělala. Služby paní Ivety jsem využila již několikrát a vždy mi velmi dobře pomohla. Mojí babičce pomohla s hledáním domova důchodců, mamince pak pomohla s rozhodnutím, zda jít do důchodu anebo ještě podepsat smlouvu na další rok a mně uklidnila, když jsem hledala práci. Jsem naprosto spokojena. Pokud se obrátíte na Ivetu, můžete si být jisti, že vám vždy pomůže.


MK.

Ivetko moc vám děkuji za váš výklad a přeji vám hodně štěstí, ať se vám daří a máte spoustu spokojených klientů. Jste úžasná a i vy si zasloužíte jen to nejlepší.


Jan

Vážená paní Iveto, velmi vám děkuji za váš výklad karet. Byl velmi pečlivý a naprosto přesný. Díky němu jsem začal opět věřit, že se mi splní to, po čem již dlouho toužím. Děkuji vám, že jste a že pomáháte lidem. Vaše pozitivní energie dává naději a to je pocit k nezaplacení.


Pavla Kloudová

Omlouvám se, že se ozývám až teď. Vím, že jsem slibovala, že se ozvu mnohem dříve, ale nechtěla jsem to zakřiknout. Teď vám však mohu z toho nejupřímnějšího srdce poděkovat. Všechno dopadlo dobře. Jsem ráda, že jsem našla odvahu a oslovila vás. Hodně jste mne uklidnila i pomohla. Ještě vám jistě zavolám, až to bude zase potřeba, protože karty nelžou a dokážu nás zbavit zbytečného trápení.


Karla Tůmová

Milá paní Iveto, z celého srdce bych ti chtěla poděkovat za tak přesnou věštbu. Je neuvěřitelné, jak moc jsi se strefila. Byla to má první zkušenost s výkladem karet a tak jsem zpočátku byla skeptická, nyní jsem však velice spokojená. Doporučuji vás všem, kdo hledá dobrou kartářku. Budete ohromeni i spokojeni.


Markéta Pokorná z Tábora

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ivetě za její trpělivost. Hovořila jsem s ní 40 minut, pomáhala mi s problémy, které jsem měla v zaměstnání. A i když se mi to zdálo nepravděpodobné, dopadlo to přesně tak,jak mi tehdy říkala. Zdá se, že je to na dobré cestě, ale i tak bych potřebovala radu, protože ještě nemám vyhráno.


Marta

Paní Iveto, děkuji vám za váš vyčerpávající výklad na moji životní situaci. Moc jste mi pomohla. Stála jsem před velkým rozhodnutím a váhala jsem. Přestože jsem některé věci tušila, vy jste mi dodala jistotu. Díky vám jsem našla ten správný směr. Díky vám jsem se nakonec dobře rozhodla. Ještě jednou díky


Váš vzkaz