Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 08. týden 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším znamením, máte k erotice velice rozporuplný vztah. Na jedné straně ji potřebujete, ale na druhé máte pocit, že vám zabírá až příliš mnoho času. Kdybyste pochopili, že práce a veškeré jiné aktivity počkají, bylo by to skvělé. Pak byste se bez výčitek svědomí věnovali erotice, která vás uvolní a nabije naprosto dokonalou energií!
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Výchovné řeči, které k vám váš miláček má podstatně častěji, než by se vám líbilo, mají svou logickou příčinu. Váš partner má dojem, že jste v poslední době až moc sexy. Kdyby o tom chtěl mluvit, přiznal by, že se bojí, že mu utečete. Vy sice nic takového v úmyslu nemáte, ale jemu to vysvětlíte jen opravdu těžko. Pokus sice učinit můžete, ale žádný velký výsledek od toho nečekejte.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V době, kdy Venuše prochází Beranem, si v sexu nemáte na co stěžovat. Váš erotický život nabírá na kvalitě a na obrátkách! S miláčkem dokážete bez zábran mluvit o tom, co potřebujete a co chcete. Bude z toho jedno velké překvapení. Až teď vám dojde, že vaše potřeby byly v podstatě totožné, ale že jste o nich nedokázali nahlas a otevřeně mluvit.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pocit, že svému miláčkovi nemáte co dát, je stejně tak škodlivý, jako zbytečný. Když si ho připustíte, nevnesete tím do svého vztahu nic dobrého. Z erotiky, která vás dosud bavila, se stane něco, jako domácí úkol, který musíte splnit co nejlépe. Navíc miláček pochopí, že se něco, děje, ale bude nervózní, protože nebude vědět, co to vlastně je. Máte to zapotřebí?
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Venuše spolu s Lunou v Beranu, musíte všechno rozdělit na to, co je podstatné a co je nepodstatné. Kdybyste si navíc uvědomili, že sex je v žebříčku toho důležitého na nejvyšším místě, bylo by to ještě lepší. Skoro by se chtělo říct, že práce, kterou zanedbáte, to přežije, ale váš miláček by to zvládnout nemusel. Věnujte se mu naplno a každé volné chvíli.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Když miláček nechce jíst tak moc, jak jste zvyklí, není to proto, že by chtěl zhubnout, nebo dokonce proto, že mu to, co uvaříte, nechutná. Důvod je daleko jednodušší. Pochopil, že ho mu s plným žaludkem opouští veškerá chuť na sex. A protože po sexu opravdu touží a chce, abyste v této oblasti byli spokojení i vy, rozhodl se, že svou konzumaci trochu omezí.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pokud miláček někam odjíždí, chovejte se rozumně. Opravdu by nebylo dobré, kdybyste mu vysvětlovali, že se těšíte, až vypadne. Ani slovem mu nenaznačujte, že hned po jeho odjezdu začnete obvolávat kamarády a organizovat pořádný mejdan. Váš miláček se odjezdu bojí už teď a o vaši věrnost má velice intenzivní strach. Nedávejte mu najevo, že je oprávněný spíše více než méně...
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Veškeré víkendové aktivity, které jste si s miláčkem naplánovali, byste měli alespoň trochu omezit. Neriskujte stav, kdy večer oba padnete do postele s tím, že budete tak unavení, že vás přejdou veškeré erotické chutě. Pokud si budete moci vybrat mezi zvládnutou prací a erotickým životem, který bude přinášet vám i miláčkovi radost a potěšení, měli byste mít ve volbě jasno.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Představa, že v miláčkově společnosti něco rozumného vymyslíte, nebo uděláte, se ukáže jako naivita přímo neskutečná. Dobré úmysly mít sice můžete, ale počítejte s tím, že spíše nevyjde. Když se na sebe podíváte, oba stejně rychle usoudíte, že veškerá práce může jít do háje, protože vás daleko víc baví sex. Naštěstí jde o nápad, který budete mít oba současně, a proto ho nebudete tomu druhému vyčítat.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

I když jste si dosud říkali a slibovali, že s v práci do žádných milostných pletek nezamotáte a práci a lásku spojovat nebudete, zjistíte, že je všechno jinak. Pokud se dáte dohromady s kolegou, bude to sice překvapení, ale nikdo to nijak zvlášť komentovat nebude. Kdybyste se však dali dohromady s přitažlivým nadřízeným, teprve pak zjistíte, jak může vypadat skutečný skandál a skutečná závist.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem sektoru komunikace, můžete svůj vztah nečekaně a nápaditě zpestřit. Stačí, když miláčkovi z práce pošlete eroticky laděnou zprávičku, ve které mu popíšete svou představu vašeho společného večera. Musíte si však dát pozor, abyste ji poslali přesně tam, kam ji poslat chcete. Kdybyste přišla šéfovi, moc velké pochopení by pro takové trávení pracovní doby neměl.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

To, co vám v pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, miláček řekne, moc vážně neberte. Pro další vývoj vašeho vztahu to bude podstatně lepší. Kdybyste jeho provokace brali vážně, nic dobrého by vám to přineslo. A kdybyste mu začali vysvětlovat, že o jeho věrnost nestojíte, protože mu sami věrní nejste a nebudete, bylo by to už opravdu zlé. Nebyla by to sice pravda, ale on by vám to stejně nevěřil.