Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 32. týden 2020

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Především si musíte uvědomit, že se za své erotické sklony a potřeby nemáte proč stydět. Mohou být sice nezvyklé, ale jsou vaše. Naštěstí máte miláčka, který to pochopí a který vám vyjde vstříc. Možná se před vámi otevře natolik, že si s vámi popovídá i o svých snech a představách. Pro vás to bude vynikající škola nejen erotiky, ale hlavně partnerské upřímnosti.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Doma to už znáte a ve své vlastní ložnici se nudíte. Co kdybyste se rozhodli, že si na víkend, kdy bude Luna ve vašem sektoru komunikace, vyrazili do hotelu? Kromě toho, že tím povzbudíte svou erotickou fantazii, vás potěší i cena, kterou za tento zážitek zaplatíte. Ušetříte tolik, že vám zbude na šampaňské. To si pak můžete nechat servírovat přímo do postele!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Situace, kdy máte ve svém životě dva lidi, s nimiž váš pojí erotické vztahy, je sice zajímavá, ale taky na zvládnutí náročná. Zejména ve čtvrtek a v pátek čekejte chvíle, kdy budete svého rozhodnutí a stavu, ve kterém jste se ocitli, velice upřímně litovat. Dojde vám, že život, kdy utíkáte od jednoho člověka k druhému, je sice vzrušující, ale jinak nestojí za nic.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Pokud se chodíte s miláčkem koupat, měli byste se chovat opatrně. Sami se moc nepředvádějte, aby neměl pocit, že se snažíte ulovit někoho jiného. Zároveň by bylo dobré, abyste příliš lačně nepozorovali přitažlivé jedince opačného pohlaví. Možná by bylo lepší, kdybyste usoudili, že zůstanete doma ve svém vlastním bazénu, kde o ničem takovém uvažovat nemusíte.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Máte nápady, které sami považujete za silně riskantní, ale přesto se s nimi rozloučit nedokážete. Platí to zejména pro sobotu, kdy se ve vašem sektoru tajemství se setká Luna s Venuší. Najednou usoudíte, že jste si v erotickém slova smyslu celkem nic neužili a začnete to co nejrychleji dohánět. To, že je to riskantní a že by z toho mohl být značný průšvih, vás nezabrzdí.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Období, kdy Venuše prochází vaším sektorem přátel, je opravdu náročné. Na jedné straně si uvědomujete, že kamarádství je něco, co opravdu potřebujete. Na druhé straně přemýšlíte, jací jsou vaši kamarádi v posteli, a uvažujete, kdy a kde byste to mohli vyzkoušet. V každém případě hrozí, že se ocitnete v posteli s někým, kdo vám do života sice nejdříve přinese rozkoš, ale pak se vám postará o zásadní problémy.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Erotické zkušenosti, které jste během své milenecké kariéry nasbírali, jsou četné a velice kvalitní. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste je svému novému objevu dávkovali pozvolně a nepříliš koncentrovaně. Neriskujte stav, kdy usoudí, že bude lepší, když od vás uteče jen proto, že někomu tak dokonalému a eroticky nadanému přece nemůže stačit.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když se miláček rozhodne, že si pro povzbuzení vaší erotické aktivity pořídí nové prádlo (eventuelně vzrušující parfém), měli byste si toho všimnout a jeho snahu kladně ohodnotit. To, že něco takového nepotřebujete, si nechejte pro sebe. Znáte se a dobře víte, že pro povzbuzení své erotické touhy potřebujete především dostatek spánku a kvalitní odpočinek.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

S erotikou to není tak úplně snadné. Jde o životní oblast, kterou si potřebujete dirigovat sami. Na každého, kdo vám ji vnucuje, reagujete neskutečně nerudně. I v takovém případě je však potřeba, abyste dotyčného odmítli způsobem, který mu situaci jasně vysvětlí, ale který ho neurazí. Je opravdu zbytečné, abyste si dělali nepřátele mezi lidmi s dlouhou a dobrou pamětí.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším sektorem lásky a romantiky, v sobě objevíte sklony, s nimiž se budete jen obtížně vyrovnávat. Zatímco dosud jste v lásce dávali přednost realistickému přístupu, ve kterém není na emoce zbytečně mnoho místa, teď postoj měníte. O lásce a o tom, co k miláčkovi cítíte, budete mluvit s něhou, která vás samotné překvapí.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

O starosti, které jste nečekali a které jsou opravdu nepříjemné, se vám postará vaše bývalá láska. Má za to, že byste jí mohli alespoň občas pomoci. S tím celkem souhlasíte. Když vám ale dá najevo, že by se vám za vaši aktivitu a pomoc odvděčila sexem, couvnete skoro zděšeně. Jasně jí dáte najevo, že jde o životní kapitolu, kterou máte uzavřenou a kterou znovu otevírat nehodláte.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Týden bude tak náročný, že budete mít spoustu nejrůznějších myšlenek a nápadů, ale na sex ani jednu. Naštěstí máte trpělivého miláčka, který kolem toho zbytečné drama nedělá. Navíc se můžete těšit na víkend, kdy se situace zásadně změní. Luna se bude nacházet ve vašem sektoru lásky a romantiky a vy si budete s miláčkem užívat tak, jak se vám to už hodně dlouho nepodařilo.