Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 03. týden 2022

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Najednou si uvědomujete, že o erotiku sice stojíte, ale že si ji nedokážete správně načasovat. Oba se s miláčkem můžete sice snažit, ale na rozumné hodině se neshodnete,Vy byste dali zejména v úterý a ve středu přednost časným ranním hodinám, zatímco partner trvá na večeru, kdy bude mít práci hotovou a kdy bude mít klid. Kdybyste se domluvili a přišli na rozumný kompromis, mohli byste si erotiku docela užít.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Zásadní vliv na vás vyvíjí Uran, který se v úterý zastaví ve vašem znamení a obrátí se do zpětného chodu-s vysokou pravděpodobností vám do cesty vrátí bývalou lásku. Rozejít jste se sice mohli už dávno, ale bolest z rozhodu pořád ještě nevyvanula. Teď si ale musíte dobře rozmyslet, zda chcete nebo nechcete vrátit,když se spolu dostanete do postele, můžete dělat cokoli, ale tohoto člověka se už nezbavíte.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zásadní vliv na vás v tom, co se lásky a erotiky týče,vyvíjí nedělní konjunkce Slunce s Merkurem. Probíhá v době, kdy se Luna pohybuje vaším znamením, a kdy máte na erotiku to, čemu se říká přirozený talent. Pokud se rozhodnete, že svou pozornost na někoho zaměříte, můžete si být jistý, že neodolá-ještě jistější si můžete být tím, že odolat vlastně ani nechce.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Úplněk, který se ve vašem znamení v úterý časně ráno odehrává, vás dostává do situací, kdy se pro sex rozhodujete rychle a v podstatě bez rozmýšlení. Pokud si někdo dosud myslel, že patříte k lidem, kteří dají jen na romantiku a po skutečném sexu netouží, velice rychle zjistí, že se v odhadu situace zásadně spletl. A překvapení to pro něj bude víc, než příjemné.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, dokážete své city dát najevo tak, že by si jich nevšiml jenom slepý. Naštěstí je ale umíte projevit tak, aby si o sobě člověk, kterému je předkládáte, o sobě začal velice myslet. Když mu dáte najevo, že ho chcete jak do života a do práce, tak pro lásku a pro sex, odolat nedokáže-může se sice snažit, ale bude mu to málo platné.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Od pondělí do středy, kdy Slunce ještě pobývá ve vašem sektoru romantiky a lásky, byste měli zapomenout na všechno a věnovat se pouze svému miláčkovi. On potřebuje pozornost, kterou mu dáváte, a vy zase jistotu, že si to, co mu nabízíte, taky pořádně užijete. Půjde o tři dni, v nichž toho sice moc neuděláte, ale kdy to ani jednomu z vás vadit nebude.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Člověk, který má pocit, že čekáte v záloze, až ho to jinde přestane bavit, musí zjistit, že se spletl. Je potřeba, abyste si ve vlastním zájmu začali hledat někoho, kdo bude spolehlivější a kdo vám lásku nehodí jako almužnu. Pokud si myslíte, že vám vaše bývalá láska poskytovala sex v podobě, kterou vám nikdo jiný nedá, zjistíte, že jste se mýlili,když vyzkoušíte někoho nového, pochopíte, že je buď stejně dobrý, nebo ještě lepší.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V sexu a v erotice fantazii nebrzděte, není to potřeba,bude daleko lepší, když si vychutnáte každý podnět, který vám přinese. Kdybyste se v hned v pondělí rozhodli, že se pár z nich pokusíte přenést do reality, bude to skvělé. O tom, že sex je to nejlepší zaměstnání, kterému se můžete věnovat, přesvědčíte partnera tak, aby sám pochopil, že se nic jiného dělat nedá.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Na to, že nemáte úspěchy v lásce, a proto trpíte silně omezeným až znemožněným erotickým životem, se nevymlouvejte,nebylo by to k ničemu. Bude daleko lepší, když se nad důvody svého neúspěchu zamyslíte a pokusíte se s nimi něco udělat. Když si hovor s potenciálním partnerem necháte na neděli, která probíhá pod vlivem konjunkce Slunce s Merkurem, všechno se změní tak, aby vám to vyhovovalo.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Sebevědomí dávejte najevo v situacích, o nichž jste si dosud myslely, že jsou nezvládnutelné. Teď zjistíte, že se v nich umíte pohybovat elegantně a bez problémů. Jakmile dáte miláčkovi jasně znát, že chcete, aby se váš erotický život odehrával podle vašich not a představ, značně ho tím překvapíte-nadšením, s nímž začne podle vašich pokynů jednat, pak zase překvapí on vás!
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V úterý a ve středu, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, si musíte s miláčkem práci rozdělit tak, aby ani jeden neměl pocit, že pracuje intenzivněji, než ten druhý a že má tedy nárok na pocit intenzivnější únavy. Je potřeba, abyste po oba dny zkonstatovali, že jste udělali všechno, co bylo potřeba, tak, abyste se teď mohli naplno věnovat výhradně erotice a sexu.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Pondělí, kdy Luna prochází vaším sektorem romantiky, a kdy na vás navíc působí nastupující vliv račího úplňku, si můžete užít podle svých představ. Zejména dopoledne byste si však měli dávat pozor na lidi, kteří vás okouzlují a kteří pořád opakují, že si život bez vás nedovedou představit. Záhy byste zjistili, že se této erotické hry kromě vás účastní ještě pár dalších lidí-žárliví sice nejste, ale přes něco takového se přenést nedokážete.