Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 29. týden 2024

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

V týdnu, který pořád ještě ovládá Slunce z Raka, se erotické touhy a potřeby dostanou na druhou kolej. Vaši soustředěnou pozornost si vyžádá spíše rodina, zejména na začátku týdne si však musíte dávat pozor, abyste nedávali až příliš okatě rodinným záležitostem přednost. Už dávno jste pochopili, že miláček, který má dostatek erotických podnětů, s vámi bude rád a s chutí posilovat i rodinné vazby.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

I když jste obvykle příznivci jasné a jednoznačné komunikace, která probíhá třeba i bouřlivě, ale vede k vyřešení všech problémů, tentokrát se o ni raději nesnažte. Nedopadlo by to dobře. Když se budete tvářit, jako by se mezi vámi a vaším partnerem nic nedělo, a zároveň budete všemi možnými způsoby udržovat plynulou erotickou komunikaci, můžete si být jistí, že se do konce týdne všechno vyřeší samo od sebe.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Do soboty, kdy Mars prochází Býkem, nechejte veškeré erotické aktivity pouze v rukách svého miláčka. Můžete mu naznačit, co byste si v tomto směru představovali, ale kompletní realizaci nechejte na něm, v neděli, kdy bude Mars bezpečně ve vašem znamení, převezměte žezlo zase vy. Miláček vaše rozhodnutí uvítá-nahlas to neřekne, ale už cítí, že si nutně potřebuje odpočinout.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Slunce ve vašem znamení sice vaše erotické potřeby posílí a touhy zintenzivní, ale zároveň vám zajistí kouzlo osobnosti, s jehož pomocí je dokážete uspokojit. Když miláček řekne, že vůbec nechápe jak je možné, že je po vás i po tak dlouhém vztahu, jaký mezi sebou máte, pořád ještě zamilovaný, nic neříkejte. Kdybyste řekli, museli byste přiznat, že to nevíte taky.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Ani s dobrými skutky se to nesmí přehánět, kdybyste se rozhodli, že se někoho po erotické stránce ujmete jen proto, že je vám ho líto, dobře si to rozmyslete, člověk, kterého do svého života pustíte, se z něj hned tak vyhnat nenechá. Vy se k němu navíc budete chovat tak velkoryse, že ho ani nenapadne, aby vás pustil z náruče. A vy nakonec zkonstatujete, že se vám v jeho objetí vlastně docela líbí.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V pondělí, kdy se v Býku setká Mars s Uranem, se nudy nebojte, ze všech sil se o to bude snažit zejména miláček. Když vám zavolá a pozve vás na rande, neptejte se, co zase provedl, že si to u vás potřebuje žehlit. Snažte se dostat do nálady, kterou si pamatujete z doby, kdy jste spolu začínali, a kdy jste se na každou schůzku neskutečně těšili-když se tak naladíte, bude z toho zážitek opravdu neskutečný.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Když vám kamarádi začnou vyprávět, jak se dostali do situace, kdy se jejich sokem v lásce stal sourozenec nebo dokonce rodič, budete moc rádi, že jsou jisté životní zkušenosti, které jste ještě řešit nemuseli. Zároveň si řeknete, že i na stavu, kdy váš partner vaši příbuzné zrovna moc nemusí, může být i něco dobrého a pozitivního. Dosud jste tomu nevěřili, ale je to tak.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když budete o svém vztahu mluvit s kamarády, budou se všichni divit a než pochopí, že to, co jim říkáte, je naprostá pravda, bude to chvíli trvat. Nakonec se dozvíte, že nechápou, že můžete spokojeně žít s člověkem, který se věnuje především sám sobě a své práci. V takovém případě neříkejte nic-kdybyste jim řekli, že vám záleží jen na sexu, který vám funguje naprosto skvěle, asi by to nepochopili.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Když zjistíte, že partner přehodil své erotické priority a začal se s nadšením, které měl dosud rezervované pro vás, věnovat někomu jinému, nebudete vědět, zda se rozčilit nebo rozplakat. Vaše ohnivá povaha však nakonec zvítězí! Ve středu nebo ve čtvrtek využijete energii Luny ve svém znamení a jasně mu řeknete, že za takových okolností pokračovat odmítáte. Překvapení, které mu tím způsobíte, bude skoro hmatatelné, Vy mu však neustoupíte.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

I když jste trpěliví a chápete, si váš miláček, kterého jste získali takříkajíc z druhé ruky, vyžaduje specifické zacházení, jsou věci, které mu tolerovat nehodláte. Když vám sdělí, že na nějakou rodinnou slávu, která se má o víkendu uskutečnit, s sebou nevezme vás, ale vašeho předchůdce s tím, že jde o člověka, na kterého jsou jeho příbuzní zvyklí, opravdu se naštvete. To, že mu pak řeknete všechno, co si o jeho povaze a jednání myslíte, je jen logické.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

S tím, že se vám váš miláček bude svěřovat se všemi svými životními peripetiemi, nepočítejte. Kdybyste se rozhodli, že o nich v podstatě nechcete a nepotřebujete vědět, bylo by to ideální. Kdybyste však usoudili, že jde o informaci, která je pro vás opravdu důležitá, zkuste využít nedělní večer, kdy je Luna ve vašem znamení, po zdařilém sexu vám řekne naprosto všechno.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Do sobotního večera, kdy je Mars ještě ve vašem sektoru lásky a romantiky, dokážete v lásce téměř nemožné. Miláčkovi umíte své city dát najevo způsobem, který ho v tom nejlepším slova smyslu vyvede z míry. Navíc mu dokážete, že veškeré řeči o tom, že jsou Ryby jen romantické, a že o vášnivý sex v podstatě nestojí, patří jen k zažitým astrologickým pověrám.