Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 13. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Zásadní a zároveň i velice pozitivní vliv má na vás a na váš erotický život úterní konjunkce Merkura s Jupiterem. Pod jeho vlivem se konečně překonáte natolik, že dokážete o svých erotických přáních mluvit tak, abyste jasně definovali to, co si v sexu přejete a po čem toužíte. Navíc dokážete miláčka přesvědčit, že jste svými požadavky vlastně jen nahlas řekli to, co si stejně intenzivně přeje i on.
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

V úterý a ve středu, kdy Luna prochází vaším sektorem komunikace, musíte přemýšlet jak o partnerovi a vašem erotickém životě, tak o tom, co aktuálně prožívá. Když má spoustu starostí v práci, nemůžete od něj čekat nějakou enormní sexuální aktivitu. Můžete mu však nabídnout erotickou masáž, která ho uvolní a ukáže mu, že i nynější život může mít své pozitivní stránky.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Když vám miláček sdělí, že si váš erotický život představoval jiný a samozřejmě barvitější, můžete si vybrat, zda se urazíte, nebo se začnete smát. Pro další vývoj vašeho vztahu by byla samozřejmě lepší možnost číslo dvě. Když mu zároveň předestřete pár nápadů na jeho vylepšení, zareaguje vyloženě překvapivě-na jedné straně bude rád, že jste s něčím takovým přišli - a na druhé bude naštvaný, že ho to nenapadlo jako prvního.
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Marsem a Saturnem, se můžete těšit na erotické zážitky opravdu neskutečného charakteru. Váš miláček usoudí, že se vrátí na samotný začátek vašeho vztahu, a postará se, aby to mezi vámi jiskřilo stejně jako tehdy. Hlavně mu nedávejte najevo, že tomu moc nevěříte, dosud jste sice s návraty do minulosti žádné dobré zkušenosti neměli, ale teď si říkáte, že na nich přece jen něco být může.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Na pátek, sobotu a neděli dopoledne byste si pro jistotu neměli nic plánovat, při Luně ve svém znamení se budete miláčkovi věnovat ne proto, že byste museli, ale proto, že chcete. Navíc nahlas zkonstatujete, že je vám v jeho společnosti nejlépe. V neděli tím sice riskujete, že se z postele dostanete až k obědu, ale vůbec vám to nevadí, jednou za čas si takový den přece zasloužíte vy i miláček!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Člověka, který se motá kolem vašeho miláčka, nepřehlížejte, ani si nenamlouvejte, že vám ze strany někoho takového přece nebezpečí nehrozí. V každém případě byste měli trochu popracovat na kvalitě vašeho erotického života kdybyste usoudili, že vám v boji prospěje erotické prádlo, měli byste si hned nějaké pořídit. Peněz nelitujte, jde o investici pro dobrou věc!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Kdybyste si chtěli do vztahu vnést vzrušení, stačí pro to opravdu málo-zkuste dát děti na víkend k prarodičům a sami si pak místo doma dopřejte noc v hotelu. Kdybyste si ještě dokázali hrát na tajné milence, kteří se setkávají na zapřenou, bude to ještě lepší. Zjistíte, že podobné setkání přineslo vašemu vztahu přesně tu jiskru, po které jste oba toužili a kterou jste dosud postrádali.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Zatímco první polovina týdne uběhne v rámci možností normálně a bez větších překvapení, ve čtvrtek se situace změní. Ve vašem partnerském sektoru se setká Venuše s Uranem, což erotickou atmosféru, která panuje ve vašem vztahu, zásadně posílí. K tomu, abyste se k sobě s miláčkem dostali, využijete každou jen trochu vhodnou chvíli, konečně budete mít zase pár dní pocit, že je váš erotický život konečně na náležité výši!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V době, kdy Slunce prochází vaším sektorem lásky a romantiky, si opravdu nemáte na co stěžovat. Kromě partnera, kterého máte doma, se zcela jistě najde pár lidí, kteří o vás budou usilovat a doufat, že vás k nějakému erotickému zážitku přece jen přemluví. Pokud chcete mít klid a pohodu, dejte jim při prvním pokusu najevo, že se nechytají-když jim dáte byť i jen malou šanci, čekejte problém!
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

To, že jste až dosud měli dojem, že dokážete mít svůj erotický život za všech okolností pod kontrolou, ještě neznamená, že tomu tak musí být napořád. Zejména ve čtvrtek a v pátek, kdy se ve vašem sektoru lásky a romantiky setká Venuše s Uranem, hrozí stav, kdy překvapíte sami sebe. Najednou zjistíte, že byste si nějaké erotické dobrodružství bez ohledu na následky dopřáli.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V době, kdy Slunce prochází vaším sektorem komunikace, přemýšlejte ne o tom, jak se s miláčkem milovat, ale o tom, jak s ním o sexu a erotice mluvit. Když ho dokážete dostat do stavu, kdy s vámi probere všechno, co v této oblasti dosud neprožil, a co prožít chce, zjistíte, že před sebou máte náročný a navíc i velice vzrušující život nejen na tento, ale i na několik dalších životů!
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším sektorem lásky a romantiky, se váš dosavadní postoj k erotickému životu zásadně mění. Najednou zjišťujete, že jde o činnost, která je pro vás zdrojem sebevědomí a chuti do života. Je jen potřeba, abyste si uvědomili, že je to lék, který si můžete dopřát častěji, než jednou týdne o víkendu-co kdybyste to zkusili hned ve středu a ve čtvrtek znovu?