Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 40. týden 2023

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Veškerá doporučení, která ohledně vylepšení vašeho erotického života dostanete, patří k těm, která můžete směle pouštět jedním uchem tam a druhým ven. Pokud chcete v tomto směru něco opravdu změnit k lepšímu, využijte Merkura, který se ve čtvrtek dostává do vašeho partnerského sektoru. Když miláčka rozpovídáte a dozvíte se, co si doopravdy přeje, dostanete váš erotický život přesně tam, kde jste ho vždycky chtěli mít...
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Na erotickou komunikaci je ve vašem případě nejlepší úterý. Pod vlivem pozitivního vztahu mezi Merkurem a Plutem dokážete svého miláčka v tomto směru motivovat tak, že bude nejdříve překvapený a potom nadšený. Následně vám řekne, že vůbec netušil, že umíte o sexu mluvit tak, aby na vás dostal chuť ještě dřív, než pořádně dokončíte první souvislou větu!
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Luna, která je v úterý a ve středu ve vašem znamení, se vám o erotické inspirace moc nestará. Vaše myšlenky vede spíše k praktickým záležitostem, stejně prakticky si však uvědomujete, že ani v sexu svého miláčka zanedbávat nesmíte. Kamarádů, kteří svého partnera zanedbávali a pak se jen bezmocně divili důsledkům, které jejich nezájem vyvolal, máte kolem sebe dost...
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Nezdá se vám, že hledáním partnera, který by byl po všech stránkách ideální, jen zbytečně ztrácíte čas a energii? Je sice pravda, že můžete mít zejména v první polovině týdne pocit, že se kolem vás někdo takový může motat, ale to je opravdu jen sen. Kdybyste se postavili oběma nohama na zem a hledali člověka, se kterým je vám dobře v životě i v sexu, bude to užitečnější.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Lidí, kterým je váš vyrovnaný a celkově příjemný partnerský i erotický život nepříjemný, je na světě kupodivu dost. Vy si už s nimi poradit dokážete, ale partnera byste na ně měli co nejdříve upozornit. Zejména v pondělí hrozí, že se vás před ním pokusí pomluvit a obvinit z erotických dobrodružství, která vůbec neproběhla-naštěstí máte rozumného partnera, který jim to věřit nebude.
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Na to, abyste se při výběru člověka, se kterým chcete trávit další roky života, ohlíželi na rady, doporučení nebo postřehy svého okolí, se můžete vykašlat. Vážně neberte zejména poznámky, které se týkají věku vašeho potenciálního partnera. Když zjistíte, že vám to v sexu funguje a v názorech se zase tak moc nelišíte, můžete se na to, čemu se říká generační rozdíl, upřímně vykašlat.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Kvůli dosažení vytoužené erotické rovnováhy jste ochotní udělat i nemožné. Když miláček nekouří, rozhodnete se, že s tímto zlozvykem přestanete taky, když rád chodí na opery, překonáte se a spolu s ním vyrazíte na kulturu. Ve čtvrtek, kdy se Merkur dostává do vašeho znamení, si s ním dokážete o životě i o sexu povídat tak, jak se vám to ještě s nikým jiným nepodařilo.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Když vás někdo se známých požádá, abyste ho seznámili se svým nezadaným kamarádem nebo příbuzným, budete přímostí a otevřeností jeho přání vyloženě překvapení. Nakonec si ale řeknete, že to pro něj uděláte. Pokud si budou vyhovovat ve všem včetně sexu, připočte se vám dobrý skutek-a kdyby jim to náhodou nevyhovovalo, můžete zejména v erotice klidně zaskočit i vy sami.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Jde o dny, kdy si erotiku vychutnáváte a krásně užíváte, i když máte práce až nad hlavu, na tuto aktivitu si čas najedete vždycky. Když navíc ještě přesvědčíte partnera, aby vás čas od času namasíroval, pozvednete tím váš erotický život o dalších pár stupňů výše. Konečně si užíváte chvíle, kdy nic nemusíte, ale kdy se jenom těšíte z dotyků člověka, s nímž je vám dobře.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kdybyste si chtěli erotiku opravdu užít, naplánujte si ji na úterý. Při harmonickém vztahu mezi Merkurem a Plutem dokážete vést tak pikantní řeči, že by se při nich i Štír červenal! Svého miláčka i sebe pak dokážete k erotickým výkonům motivovat tak, že skoro ani nebudete potřebovat spánek. Erotika vám energii nebere, ale naopak vám ji štědrou rukou dává...
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Člověk, který má pocit, že vám může čas od času poskytovat své erotické služby jako almužnu, která vás u něj drží, i když vám to žádný plnohodnotný vztah nepřinese, musí zjistit, že se zásadně spletl. Když s něčím takovým přijde, klidně mu řekněte, že o něj už nestojíte. Když se v erotice budete starat sami o sebe, nebude to sice tak vzrušující, ale zase za sex nebudete platit zbytečným citovým zraněním.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

V pondělí odpoledne, kdy je Merkur v napjatém vztahu s vaším vládcem Neptunem, se veškeré erotické řeči moc dobře poslouchají, ale na tom to taky bohužel skončí. Když se člověka, který vás jimi zasypává, zeptáte, kdy se konečně rozloučí se svým partnerem a nastěhuje se k vám, dozvíte se, že vás sice miluje, ale že to zatím nejde. Vy ale víte, že to,co nejde hned, nepůjde ani později...