Erotické horoskopy

Horoskopy nemusí jen předpovídat vaši budoucnost, mohou vám také pomoci rozpoznat, kde chce váš protějšek cítit doteky a polibky. Na druhou stranu vám prozradí i citlivá místa jednotlivých znamení, abyste se tak vyhnuli zbytečným nepříjemnostem v posteli. Každý má zkrátka něco co mu vadí a nesnese, ať už je to žárlivost, nuda či neustálé experimentování. Nezáleží na tom, jestli na v to věříte nebo ne, znamení vám o charakteru i sexuálním apetitu dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Erotické horoskopy pro 33. týden 2019

Beran

Beran (21.3. - 20.4.)

Když chcete někoho získat, není čas na otálení, přemýšlení, ani na zbytečné úvahy. Musíte k tomu využít pondělí a úterý - tedy dnů, kdy se Venuše ještě nachází v sektoru erotiky a romantiky. S její pomocí dokážete mluvit o svých citech a vášních tak přesvědčivě, že vám do náruče rád a dobrovolně padne i člověk, který až dosud neuvažoval o lásce, ale o tom, že půjde do kláštera...
Býk

Býk (21.4. - 21.5)

Přiznejte si, že jste pro klid ve vztahu schopní a ochotní udělat i to, o čem jste ještě nedávno nechtěli ani slyšet. Dejte si však pozor, aby váš miláček neměl pocit, že kvůli teplému místečku v jeho pohodlné posteli zvládáte i to, co je vám bytostně proti srsti. Bude lepší, když dáte partnerovi sice jemně, ale přesto důrazně najevo, že takový obchod s erotikou pěstovat nebudete.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Svůj organizační talent využijete i na to, abyste si vnesli pořádek do svého soukromého (až nejsoukromějšího) života. Velice rychle pochopíte, že čilý společenský a erotický život, který nyní vedete, si vyžaduje důkladnou a svědomitě provedenou logistickou přípravu. Kdyby se všichni ti, s nimiž něco máte či mít hodláte, sešli v jedné chvíli na jednom místě, byl by to průšvih...
Rak

Rak (22.6. - 22.7.)

Čekejte stále intenzivnější pocit nenaplnění. Zároveň usoudíte, že jste celé dosavadní krásné léto plné erotických příslibů vůbec nevyužili tak, jak si zasluhuje. Naštěstí se ve středu Venuše dostává do vašeho sektoru komunikace. Pak už jen stačí, abyste pomocí lehkého erotického dvojsmyslu naznačili, že máte zájem. Vybraný partner vám pak padne do náruče jako sladké dozrálé ovoce.
Lev

Lev ( 23.7. - 22.8.)

Díky partnerovi pochopíte, že všechno má svůj čas. V tomto týdnu se vám podaří váš erotický život prohloubit a zintenzivnit způsobem, o kterém jste dosud jen snili. Zejména v pondělí a v úterý, kdy bude Luna v Beranu, dokážete erotiku do všedního života zapracovat způsobem, který přinese intenzivní pocit potěšení jak vám, tak i vašemu miláčkovi. Bude to skvělé!
Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokud si chcete svého miláčka udržet, musíte zásadně změnit postoj, který k němu a tím i k vašemu vztahu zaujali. Možná by bylo dobré, kdybyste začali tím, že změníte svůj postoj k sexu. Na začátku vaší lásky miláčka dlouhé přemlouvání, bez něhož sex neproběhl, možná i bavilo. Teď však nastal čas, kdy byste měli trochu aktivity projevit i vy. Neriskujte zbytečný problém!
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Z preventivních důvodů by bylo lepší, abyste s miláčkem byli co nejdéle a co nejintenzivněji. Už svou pouhou přítomností odradíte ty, kteří vědí, že jste pár, ale přesto by vám ho moc rádi přebrali. Když zjistí, že si ho hlídáte, padne pár jedovatých poznámek, ale to vám může být jedno. To, že si můžete být jistí, že jediná postel, do které váš miláček ulehne, je ta vaše, vám za to stojí.
Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

V sexu heslo o tom, že je lepší něco, než nic, neplatí. Jakmile se rozhodnete, že se spokojíte s někým, kdo vám v sexu nevyhovuje, spolehlivě si tím zahradíte cestu k někomu, kdo by s vámi ladil podstatně víc. Možná by bylo lepší, kdybyste si rovnou řekli, že budete chtít sex jen s tím, kdo vás přitahuje, kdo se vám líbí a o kom byste uvažovali jako o dlouhodobém partnerovi.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Veškeré práce, do kterých se pustíte, vám miláček značně komplikuje. Vy se do nich sice můžete pustit, ale on vám neustále vysvětluje, že jim zbytečně věnujete energii, kterou byste mohli vložit do sexu. Nejdříve si pomyslíte, že si z vás dělá legraci, ale pak si řeknete, že to vlastně vůbec není špatný nápad. Sex vás na rozdíl od povinností nabije energií a zajistí vám i dobrou náladu.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Venuše, která se ve středu v poledne dostává do Panny, silně zvyšuje váš sexuální apetit a erotické napětí, které mezi vámi a partnerem je. Bez problémů dáte přednost chvíli mazlení před jakoukoli jinou aktivitou. A když pak v sobotu večer zatáhnete partnera do postele hned po zprávách, bude mít pocit, že se mu právě plní všechny přání včetně těch, která už vzdal.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 20.2.)

O víkendu, kdy Luna prochází vaším sektorem erotiky a radostí ze života vůbec, budete velice spokojení. Váš denní rytmus bude sice naprosto jiný, než jste zvyklí, ale to vám ani trochu nevadí. I vy přece můžete ještě zažít dny, kdy se chodí spát až po východu slunce, protože jste celou předchozí noc trávili vášnivým a navíc i velice vynalézavým milováním.
Ryby

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Středeční vstup Venuše do vašeho partnerského sektoru vám dává čas, v němž si můžete vychutnat spoustu vášnivého potěšení. Navíc se můžete těšit na miláčka, který s vámi bude s chutí a rád zkoumat všechno, co vám život nabízí. O víkendu můžete dokonce vyzkoušet i nejrůznější erotické praktiky, včetně těch, které dosud bral jako něco, co v řádném vztahu nemá co dělat.