Cesta k radosti ze života

Článek na téma: Duchovní život, Ezoterika, Osud,

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Co je radost?

Příjemná emoce, momentální pocit, stav mysli, který vzniká jako reakce na úspěch, zisk anebo jde také i o prožitek čisté lásky a sounáležitosti. Radost doprovází úsměv anebo smích.

Jak opět chcete najít chuť do života, když se vám zdá, že přináší pouze trápení

  1. Když toho je na vás moc zastavte se a vyčistěte si hlavu. Udělejte si v ní pořádek. Buďte k sobě upřímní a udělejte si jasno. Co je pro váš život skutečně nezbytné co od svého života očekáváte?

  2. Nezalézejte do ulity. Přestaňte bručet a tvrdit, že vás nic nezajímá. Nejlepším receptem na ty nehorší situace je to, že zkusíte něco nového. A může jít o cokoliv. Klidně navštivte nové místo, vyzkoušejte nové jídlo. Máte spoustu možností a nemusíte za ně nic platit.

  3. Zjednodušte svůj život.

  4. Neradujte se pouze z dosažených cílů, užívejte si i své cesty. Radujte se z každého sebemenšího posunu.

  5. Pocit vděku za dobré věci, které vás doposud potkali. A ideálně si je zapisujte, abyste na to náhodou nezapomněli. Buďte vděčni i za to málo, co máte, jen díky tomu pak získáte mnohem víc.

  6. Žijte svým životem teď a tady.

  7. Nesrovnávejte.

  8. Nebojte se experimentů. Nebojte se výzev. Vyjděte ze své komfortní zóny a zkuste překonat překážku. Jen tak, protože to chcete zkusit. Jen tak, protože vás to baví. Jen tak, že vás to posune zas dále.

  9. Nelitujte se a neoplakávejte své neúspěchy. Občas se něco nepovede. To však neznamená, že byste museli házet flintu do žita a měli byste truchlit. Chybami se člověk učí.

  10. Buďte užiteční, pomáhejte, a to i tehdy, když vám zrovna není do skoku. Naplní vás to. Malé laskavosti přinesou do té temnoty malý zázrak. Dobré dny se pak začnou pozvolna vracet a smysl a pozitivno možná začnete vidět i tam, kde jste doposud neviděli.

Žijte na plno, a to i tehdy, když máte pocit, že se vám v životě nedaří.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Superúplněk

Pokud bude čistá obloha, budete jej moci sledovat po celou noc. Pouhým okem, ani s fotoaparátem však nemáte příliš šanci rozeznat, jak moc je velký oproti těm ostatním. Bude však více zářit, může za to totiž skutečnost, že se jeví až o 30% jasnější než obvykle.

Tento superúplněk je navíc výjimečný i tím, že se jedná o jeden ze tří super úplňků, které letos proběhnou. Jeden již proběhl v říjnu, druhý nás čeká právě teď v listopadu a na třetí se můžeme těšit v prosinci. Avšak právě tento je ze všech ten nejvýznamnější.

Vyznačuje se i svou typicky krvavou barvou. Tento úplněk je nazýván bobřím, protože v tomto období začali v Americe klást pasti na bobry. Jejich kožíšek totiž dokázal Indiány účinně ochránit před přicházející zimou.

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Reiki je velmi oblíbenou a žádanou alternativní metodou přírodního léčení, jež v případě, že je aplikována skutečnými odborníky, je bezpečná a může se kombinovat i s jinou terapií.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok