Cesta k radosti ze života

Článek na téma: Duchovní život, Ezoterika, Osud,

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Co je radost?

Příjemná emoce, momentální pocit, stav mysli, který vzniká jako reakce na úspěch, zisk anebo jde také i o prožitek čisté lásky a sounáležitosti. Radost doprovází úsměv anebo smích.

Jak opět chcete najít chuť do života, když se vám zdá, že přináší pouze trápení

  1. Když toho je na vás moc zastavte se a vyčistěte si hlavu. Udělejte si v ní pořádek. Buďte k sobě upřímní a udělejte si jasno. Co je pro váš život skutečně nezbytné co od svého života očekáváte?

  2. Nezalézejte do ulity. Přestaňte bručet a tvrdit, že vás nic nezajímá. Nejlepším receptem na ty nehorší situace je to, že zkusíte něco nového. A může jít o cokoliv. Klidně navštivte nové místo, vyzkoušejte nové jídlo. Máte spoustu možností a nemusíte za ně nic platit.

  3. Zjednodušte svůj život.

  4. Neradujte se pouze z dosažených cílů, užívejte si i své cesty. Radujte se z každého sebemenšího posunu.

  5. Pocit vděku za dobré věci, které vás doposud potkali. A ideálně si je zapisujte, abyste na to náhodou nezapomněli. Buďte vděčni i za to málo, co máte, jen díky tomu pak získáte mnohem víc.

  6. Žijte svým životem teď a tady.

  7. Nesrovnávejte.

  8. Nebojte se experimentů. Nebojte se výzev. Vyjděte ze své komfortní zóny a zkuste překonat překážku. Jen tak, protože to chcete zkusit. Jen tak, protože vás to baví. Jen tak, že vás to posune zas dále.

  9. Nelitujte se a neoplakávejte své neúspěchy. Občas se něco nepovede. To však neznamená, že byste museli házet flintu do žita a měli byste truchlit. Chybami se člověk učí.

  10. Buďte užiteční, pomáhejte, a to i tehdy, když vám zrovna není do skoku. Naplní vás to. Malé laskavosti přinesou do té temnoty malý zázrak. Dobré dny se pak začnou pozvolna vracet a smysl a pozitivno možná začnete vidět i tam, kde jste doposud neviděli.

Žijte na plno, a to i tehdy, když máte pocit, že se vám v životě nedaří.

5. 2. 2019 vstoupíme dle čínského horoskopu do roku hliněného prasete. Vládnout nám pak bude až do 24. 1. 2020.Čínsky se mu říká Zhu. Rok 2019 odpovídá čínskému roku 4716. Nejvíce si rozumí s tygrem, zajícem a ovcí. Nejhůře je na tom s hadem a opicí.

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

O Voodoo se říká ledacos. Slovo Voodoo pochází z afrického jazyku Fon, jímž se v současnosti hovoří ve státu Benin. V překladu do češtiny znamená “božstvo” nebo také i “modla”. Historie Voodoo sahá až do doby 15 000 let před Kristem. V té době vzniklo někde okolo egyptských pyramid.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Bez komunikace není vztahu. Dobrá komunikace je základem šťastného a spokojeného vztahu. Jen s ní totiž dokážete zvládnout konfliktní situace a najít konstruktivní řešení. Dobrá komunikace spočívá přitom v tom, že se svým partnerem budete hovořit o svých vlastních myšlenkách a dávat najevo své pocity. Pozor si však dejte na určité zlozvyky, díky nimž to pak mezi vámi nemůže klapat.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti