Kartářka Kateřina

Nejčastěji Vás zajímá budoucnost Vašeho vztahu a Vaší osudové lásky. Umím také odhalit nevěru, říci zda je Váš nový protějšek ten pravý a pomoci se správně rozhodnout, pokud vybíráte mezi více partnery. 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Jaké jsou Vaše časté dotazy, se kterými Vám pomáhám?

  • Zda Vás čeká osudová láska. 
  • Zda je ve Vašem aktuálním vztahu nevěra. 
  • Co k vám skutečně cítí váš protějšek, zda Vás miluje.
  • Zda se k Vám vrátí Váš bývalý partner.

Ohlasy

Klára z Humpolce

Ráda bych poděkovala paní Kateřině za její výklad. Kdo by řekl, že jeden takový výklad dokáže převrátit život od základu. Byl to pro mne velký šok. Zpočátku jsem proto reagovala negativně. Ono, pravda se někdy špatně poslouchá. Nechtěla jsem si přiznat, že by to bylo možné, ale když jsem nad tím začala přemýšlet, došlo mi, že vztekáním škodím jen sama sobě a věci jednoduše jsou tak, jak jsou. a teprve pak jsem se mohla posunout. Kateřina mi odhalila i to, co jsem nevěděla. Měla jsem na čem pracovat. Rozhovor s Kateřinou mi však pomohl a vše, co se zdálo ztracené, jsem nakonec zachránila. Věštkyni Kateřinu proto mohu jen doporučit.


Markéta Kuchařová

Paní Kateřinu jsem kontaktovala poprvé a vůbec jsem nechápala, jak je možné, aby toho o mne tolik věděla. Vždyť jsem jí nic neřekla. Váhala jsem tehdy nad rozvodem, ale po výkladu jsem se rozhodla, že věci nebudu hrotit, že si vše ještě jednou srovnám a zkusím mu dát ještě jednu šanci. Našla jsem u toho i vlastní chyby a jejich nápravou se upravil i náš vztah. Děkuji a doporučuji.


Evitam

Kartářka Kateřina mi už pomohla s celou řadou životních problémů. Vždy mě nasměrovala na tu správnou cestu. Velmi jí děkuji za vše.


Marcela Soušková, České Budějovice

Paní Kateřina je výborná kartářka, která je ve svém oboru jednička. Moc ji děkuji za její pomoc. To, co jsme spolu řešily, bylo sice osobní, ale musím říct, že bůhví, kde bych bez ní byla.


Jan Pokorný

Paní Kateřinu mohu jen doporučit. Začal jsem podnikat a hledal jsem pro své podnikání vhodný prostor.Nevěděl jsem si rady, jaký si vybrat. Šlo o velmi důležité rozhodnutí. Dostal jsem kontakt na Kateřinu, že to mám zkusit, že přece nemám co ztratit. I když, ztratit jsem vlastně mohl vše. Kateřina mi poradila, abych se jednomu velmi slibnému prostoru vyhnul. I když byl zdánlivě na výhodném místě a za dobré peníze, nebyla by to dobrá volba. Zpočátku jsem váhal, jestli jsem se rozhodl dobře, ale po čase se ukázalo, že jsem lépe udělat nemohl. Po týdnu, kdy jsem otevřel svůj podnik, v prostorách o které jsem měl zájem prasklo potrubí a celý prostor byl velmi poničen. Zachránila mne tak před krachem.


Daniela Malá

Paní Kateřině jsem volala proto, že jsem byla zoufalá. Už tři roky jsme se snažili o dítě. Kateřina mě podpořila, uklidnila a poradila mi, co mám dělat. Ujistila mne, že se dítěte dočkám a bez pomoci lékařů. Poradila mi, co mám dělat a víte, co? Mám už půlročního Vojtíška.


Drbulka

Chci ti touto cestou poděkovat, zachránila jsi mi život. Tvá pozitivní slova i profesionální přístup. Její rada mě ochránila před krokem, který by představoval cestu do pekel, z nehož bych se nejspíš nedokázala vrátit.


Kamila z Kutné Hory

Musím vám to napsat, protože jsem toho plná. Jsem nadšená paní Kateřinou. Nevěřila jsem, že to, co se o ní povídá a píše je možné, ale je tomu skutečně tak. Už i já mám svou vlastní zkušenost. Musím potvrdit, že to nejsou lži. A to jsem tedy byla hodně skeptická. Vlila do mě život, pozitivní energii a dala mi naději na lepší zítřky. Očista to byla důkladná, ale teď ze mne všechno spadlo a já zas mám půdu pod nohama.


Kristýna Novotná

Paní Kateřina mne rozbrečela. Ne, to nebyla chyba, trefila hřebíček na hlavičku. Přesně řekla to, co jsem se bála říct nahlas. Věděla to a přitom mne neznala. Obdivuhodné. Přinutila mne, abych se zamyslela. Měla jsem možnost na výběr. Rozhodnutí je na mě. A já se tedy rozhodla. A skutečně se tomu tak i stalo. Dostala mne.


Martin Chudoba

Paní Kateřina pro naši firmu, kterou vlastním zhotovila velký výklad. Byl to dárek od spokojeného klienta a já musím zpětně říct, že to byl skvělý dárek. Bylo tam spousta rad, varování, upozornění, doporučení i postřehů, kde jsem se měl zastavit, zamyslet a rozhodnout s následnou vidinou. Jsem skeptik. Bral jsem to jako zábavu, zarazilo mne však, že ve výkladu byly věci, které nikdo jiný než já vědět nemohl. Ten rok byl pro mne převratný. Naše firma díky tomu hodně vykvetla. Na konci roku jsem se už k paní Kateřině pro další výklad vydal sám. Nyní už jde o takový dobrý vánoční zvyk. Vždy se mi vyplatilo mít tu možnost nahlédnout do budoucnosti.


Váš vzkaz