Osho Zen tarot

Článek na téma: Duchovní život, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Kdo byl Osho?

Osho byl Guru, učitel a spisovatel z Indie, který žil ve Spojených státech amerických a proslul svým kritickým postojem k tradičním náboženstvím a svým postojem k sexu. V mnohém provokoval. Prohlašoval, že “nový člověk” bude kombinací moudrosti Západu a Východu. Prosazoval opouštění od minulosti i budoucnosti se snahou soustředit se na přítomnost. Odlišoval meditaci od koncentrace. Jedním z jeho děl je také Osho o Zenu.

Co je Zen?

Zen je typ čínského buddhismu, který byl náboženstvím samurajů. Se zen se dodnes můžete setkat v japonských klášterech a je spojeno s velkým tréninkem, které je spojeno se správným držení těla a správného dýchání. Jeho součástí je i meditace.

Osho Zen tarot

Osho Zen Tarot jsou skvělým pomocníkem pro všechny ty, jež chtějí nahlédnout do svého já. Jsou skvělým prostředkem meditace. Pomohou vám odhalit skutečný stav v aktuálním přítomném okamžiku. Karty vám pak dále poradí, co s danou sitací dál, jak s ní naložit. Karty nehodnotí, nevěští, neříkají, co je dobré a co je zlé, chtějí po vás pouze to, abyste k sobě byli upřímní, protože pouze tak jsou pak upřímní ony k vám.

Karty nevěští, dokáží lépe než běžný tarot odhalit vnitřek člověka, tedy jeho klady a zápory, problémy. Vhodné je užívat je na psychologicky mířené otázky a lidské situace. Jednoduchý obrázek vám velmi rychle napoví, jaká je skutečnost. Osho Zen tarot mluví pravdu někdy dost drsně, ale nutno říct, že výstižně.

Osho Zen Tarot se sice jako klasické taroty skládají z Velké a Malé arkány, ale Velká arkána obsahuje 23 karet a Malá se pak skládá ze 4 elementů, rozlišených do barev. Celkem je těchto karet 79.

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Když spíme, zdají se nám sny. Spoustu z nich si však nepamatujeme. Některé nás vyděsí a jiné nás zaujmou tím, že se opakovaně vrací. Jiných se doslova nemůžeme zbavit. Bohužel často právě tyto opakující sny bývají nejvíc děsivé.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.