Komunikace s mrtvými

Článek na téma: Duchovní život, Ezoterika, Mystické nauky, Osud,

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Svět převrátil vzhůru nohama psycholog a lékař Raymond Moody, který před časem vydal knihu Život po životě, v němž se rozhovořil o lidech, kteří překonali o klinickou smrt. Ale i jiní vědci v poslední době přichází s tvrzením, že život po životě opravdu existuje a smrt není konečná.

 

Bohužel hlubší výzkumy této oblasti se střetávají s překvapivým odporem. Brání tomu náboženství a víra v to, že smrt by měla být konečná. To, že je tomu jinak, je pro mnohé naprosto nepředstavitelné a pobuřující.

Co je však smrt?

A víte, že na tento pojem vlastně neexistuje žádná definice? Za smrt se všeobecně pokládá stav, kdy člověku přestane tlouct srdce, nedýchá a ustane činnost mozku. V reálu je to však mnohem složitější. Tělo může být poškozené a nefunkční, ale mozek vnímá i to, co by odborníků vnímat nemělo. Zatím však umíme pouze oživit člověka, který je “mrtvý” cca 3-5 minut, ale v reálu konec života vrcholí až úplným zničením těla. Co se však stane s vědomím, to se neví.

A proto vyvstává polemika a proč by proto nemohli mrtví mluvit?

I když smrt děsí a v poslední době je spíše tabuizovaná a místy se zdá, že až zakázaný, je tu a nic s tím neuděláme. Existuje spousta nevšedních případů, kdy se mrtvý přišel rozloučit, než odešel “na druhý břeh”. Někdy se dokonce zdá, že se nedokáže odpoutat od určitého místa. Jsou mezi námi lidé, kteří svět zemřelých vnímají, vidí je a komunikují s nimi. Jde o vyčerpávající činnost, pokud jste však odvážní, můžete to zkusit i vy sami.

Jak komunikovat se zemřelými

Pro komunikaci s mrtvými je nutné mít otevřenou bránu do svého podvědomí. Nutné je trénovat i všechny své smysly a vnímat okolní energie. Neblokujte své pocity a intuici. Při své snaze pracujte s vyčištěnou a zklidněnou myslí, na klidném a tichém místě, kde budete moci pracovat se svým podvědomým. Při meditaci zavřete oči a na nic jiného nemyslete. Poté, co přestanete myslet na vše ostatní, intenzivně začněte myslet na zemřelého. Nejprve myslete, a pak se jej zkuste ptát. Neodpovídejte si sami, ani neodhadujte odpověď. Čekejte na ni, ona se vyjeví.

Destruktivní vztahy jsou zničující a místo, aby nás hnaly kupředu a rozvíjely nás, tak nás spíše stahují ke dnu a ničí nás i po psychické stránce. Vztah může ničit nevěra, závislost, špatná ekonomická situace rodiny i neefektivní komunikace. Kromě toho však existují i jiné věci, které se na první dojem škodlivé nezdají, ale v průběhu času se ukáží jako velkou chybou, která nakonec vztahu zlomí vaz. Co to je?

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Jak změnit svůj život s pomocí pozitivních afirmací

Vše, co jsme, je výsledkem toho, co jsme si mysleli. Naše mysl je všechno, co si myslíme, že se staneme.

Buddha

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJU datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy