Komunikace s mrtvými

Článek na téma: Duchovní život, Ezoterika, Mystické nauky, Osud,

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Svět převrátil vzhůru nohama psycholog a lékař Raymond Moody, který před časem vydal knihu Život po životě, v němž se rozhovořil o lidech, kteří překonali o klinickou smrt. Ale i jiní vědci v poslední době přichází s tvrzením, že život po životě opravdu existuje a smrt není konečná.

 

Bohužel hlubší výzkumy této oblasti se střetávají s překvapivým odporem. Brání tomu náboženství a víra v to, že smrt by měla být konečná. To, že je tomu jinak, je pro mnohé naprosto nepředstavitelné a pobuřující.

Co je však smrt?

A víte, že na tento pojem vlastně neexistuje žádná definice? Za smrt se všeobecně pokládá stav, kdy člověku přestane tlouct srdce, nedýchá a ustane činnost mozku. V reálu je to však mnohem složitější. Tělo může být poškozené a nefunkční, ale mozek vnímá i to, co by odborníků vnímat nemělo. Zatím však umíme pouze oživit člověka, který je “mrtvý” cca 3-5 minut, ale v reálu konec života vrcholí až úplným zničením těla. Co se však stane s vědomím, to se neví.

A proto vyvstává polemika a proč by proto nemohli mrtví mluvit?

I když smrt děsí a v poslední době je spíše tabuizovaná a místy se zdá, že až zakázaný, je tu a nic s tím neuděláme. Existuje spousta nevšedních případů, kdy se mrtvý přišel rozloučit, než odešel “na druhý břeh”. Někdy se dokonce zdá, že se nedokáže odpoutat od určitého místa. Jsou mezi námi lidé, kteří svět zemřelých vnímají, vidí je a komunikují s nimi. Jde o vyčerpávající činnost, pokud jste však odvážní, můžete to zkusit i vy sami.

Jak komunikovat se zemřelými

Pro komunikaci s mrtvými je nutné mít otevřenou bránu do svého podvědomí. Nutné je trénovat i všechny své smysly a vnímat okolní energie. Neblokujte své pocity a intuici. Při své snaze pracujte s vyčištěnou a zklidněnou myslí, na klidném a tichém místě, kde budete moci pracovat se svým podvědomým. Při meditaci zavřete oči a na nic jiného nemyslete. Poté, co přestanete myslet na vše ostatní, intenzivně začněte myslet na zemřelého. Nejprve myslete, a pak se jej zkuste ptát. Neodpovídejte si sami, ani neodhadujte odpověď. Čekejte na ni, ona se vyjeví.

To, že naše sny jsou odrazem našeho podvědomí a světa okolo nás, je obecně známo. Neměly bychom je však podceňovat, symboly ve snech totiž doopravdy mohou něco vypovídat a mohou skutečně naše životy ovlivnit. Aby tomu však tak bylo, je nutné jim porozumět.

Lidé jsou bylinkami fascinování již po tisíce let. Po stejnou dobu je užívají k tomu, aby posílili své zdraví, byli silní, léčili své nemoci i hojili své rány. Kromě toho byly také po celé věky bylinám připisovány i tajuplné magické schopnosti, jichž tehdejší “přírodní lékaři” v minulosti užívali při různých kouzlech, rituálech a magii.

Severně od Kounova na vrchu Rovina byl v roce 1934 odhalena kounovská kamenná řada. V té době tomu nikdo nevěnoval žádnou pozornost. To, že jde o něco výjimečného, si byl vědom jen jejich objevitel.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok
Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy