Intuitivní astrologie

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Co vám z horoskopu vyčte intuitivní astrologie?

Intuitivní horoskop předává vysvětlení a pochopení umístění planet, které předurčují naši cestu a její souvislost s naším životem v minulosti i předešlých životech. Přesná znalost času, dne a místa narození je pro sestavení tohoto horoskopu je velice důležité. Jen tak se dozvíte, jaké jsou vaše cíle, překážky, naděje, přání, sny, životné pasti a co patří k životním lekcím, které máte v tomto životě překonat, vyřešit a harmonizovat. Horoskop odhalí povahu, chování, přesvědčení i ambice.

Jak vám může intuitivní astrologie pomoci?

Pokud nevíte, co se svým životem, jste rozpolceni nebo bojujete s nějakými životními problémy, můžete ji použít k vnitřnímu náhledu do své minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nejde však o klasické věštění, ale spíše nápověda, kam vést své kroky, proč se nám některé věci dějí a co je s tím možno udělat, čemu jsme předurčeni apod. Jde o skvělý nástroj pro uspořádání myšlenek, pro duchovní růst a nálezu pevné půdy pod nohama, když člověk zrovna neví, co se svým životem.

Intuitivní astrologie vám může pomoci najít spřízněnou duši

Možná se to jeví jako neuvěřitelné, ale je to tak. Napoví to Severní uzel, který naznačuje, jaký typ člověka je s vámi kompatibilní. Pokud si necháte poradit intuitivním horoskopem a budete řídit nápovědou, budete pak potkávat s lidmi, kteří vás nakonec k té pravé lásce dovedou. V konečném výsledku intuitivní horoskop ohromně podporuje váš růst, zjednoduše život, dělá ho zábavnějším a smysluplnějším. Dokonce ani to hledání lásky není tolik složité, jako předtím...

14. únor měl původně zcela jinou roli, než s níž ji spojujeme dnes. Jelikož však křesťanství potřebovalo tento pohanský zvyk potlačit, máme tu Valentýna. I přesto, že si jej dnes spojujeme s Amerikou, jeho domovem je ve skutečnosti Itálie. S datem 14. 2. se navíc do dnešních dnů váže magie i celá řada pranostik z hluboké historie.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Bez komunikace není vztahu. Dobrá komunikace je základem šťastného a spokojeného vztahu. Jen s ní totiž dokážete zvládnout konfliktní situace a najít konstruktivní řešení. Dobrá komunikace spočívá přitom v tom, že se svým partnerem budete hovořit o svých vlastních myšlenkách a dávat najevo své pocity. Pozor si však dejte na určité zlozvyky, díky nimž to pak mezi vámi nemůže klapat.