Intuitivní astrologie

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Co vám z horoskopu vyčte intuitivní astrologie?

Intuitivní horoskop předává vysvětlení a pochopení umístění planet, které předurčují naši cestu a její souvislost s naším životem v minulosti i předešlých životech. Přesná znalost času, dne a místa narození je pro sestavení tohoto horoskopu je velice důležité. Jen tak se dozvíte, jaké jsou vaše cíle, překážky, naděje, přání, sny, životné pasti a co patří k životním lekcím, které máte v tomto životě překonat, vyřešit a harmonizovat. Horoskop odhalí povahu, chování, přesvědčení i ambice.

Jak vám může intuitivní astrologie pomoci?

Pokud nevíte, co se svým životem, jste rozpolceni nebo bojujete s nějakými životními problémy, můžete ji použít k vnitřnímu náhledu do své minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nejde však o klasické věštění, ale spíše nápověda, kam vést své kroky, proč se nám některé věci dějí a co je s tím možno udělat, čemu jsme předurčeni apod. Jde o skvělý nástroj pro uspořádání myšlenek, pro duchovní růst a nálezu pevné půdy pod nohama, když člověk zrovna neví, co se svým životem.

Intuitivní astrologie vám může pomoci najít spřízněnou duši

Možná se to jeví jako neuvěřitelné, ale je to tak. Napoví to Severní uzel, který naznačuje, jaký typ člověka je s vámi kompatibilní. Pokud si necháte poradit intuitivním horoskopem a budete řídit nápovědou, budete pak potkávat s lidmi, kteří vás nakonec k té pravé lásce dovedou. V konečném výsledku intuitivní horoskop ohromně podporuje váš růst, zjednoduše život, dělá ho zábavnějším a smysluplnějším. Dokonce ani to hledání lásky není tolik složité, jako předtím...

Olivín je známý také jako Peridot, jde o minerál s podílem hořčíku a železa. Železo může za jeho zelené zbarvení. V historii šlo o smaragd křižáků.

Již v únoru se ujme vlády mocný, hrdý a také i trochu panovačný kohout. Ohnivý kohout v čínském horoskopu patří mezi nekonfliktní a dobrosrdečné, i když silně egoistické znamení. Celý rok se ponese ve stylu hlavního úklidu před vlastním prahem, což bude mít za následek soupeření na malých polích, vlastních dvorcích a to bude doprovázet i velké vyhazování a zbavování se všeho nechtěného a nepotřebného.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Taroty jsou karty, které nelžou, ale někdy dovedou být kruté a smutné. Ne všechny zprávy totiž jsou pozitivní a taroty se s člověkem nemazlí, mluví na rovinu, a to někdy zcela bez okolků. Na rozdíl od tarotů jsou andělské karty nositeli pouze dobrých zpráv. Na všem špatném vidí i něco pozitivního.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok