Intuitivní astrologie

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Co vám z horoskopu vyčte intuitivní astrologie?

Intuitivní horoskop předává vysvětlení a pochopení umístění planet, které předurčují naši cestu a její souvislost s naším životem v minulosti i předešlých životech. Přesná znalost času, dne a místa narození je pro sestavení tohoto horoskopu je velice důležité. Jen tak se dozvíte, jaké jsou vaše cíle, překážky, naděje, přání, sny, životné pasti a co patří k životním lekcím, které máte v tomto životě překonat, vyřešit a harmonizovat. Horoskop odhalí povahu, chování, přesvědčení i ambice.

Jak vám může intuitivní astrologie pomoci?

Pokud nevíte, co se svým životem, jste rozpolceni nebo bojujete s nějakými životními problémy, můžete ji použít k vnitřnímu náhledu do své minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nejde však o klasické věštění, ale spíše nápověda, kam vést své kroky, proč se nám některé věci dějí a co je s tím možno udělat, čemu jsme předurčeni apod. Jde o skvělý nástroj pro uspořádání myšlenek, pro duchovní růst a nálezu pevné půdy pod nohama, když člověk zrovna neví, co se svým životem.

Intuitivní astrologie vám může pomoci najít spřízněnou duši

Možná se to jeví jako neuvěřitelné, ale je to tak. Napoví to Severní uzel, který naznačuje, jaký typ člověka je s vámi kompatibilní. Pokud si necháte poradit intuitivním horoskopem a budete řídit nápovědou, budete pak potkávat s lidmi, kteří vás nakonec k té pravé lásce dovedou. V konečném výsledku intuitivní horoskop ohromně podporuje váš růst, zjednoduše život, dělá ho zábavnějším a smysluplnějším. Dokonce ani to hledání lásky není tolik složité, jako předtím...

Podle všech poznatků patří Babylonská astrologie k těm nejstarším na světě, dokonce ještě starším než je ta Sumerská. Jde dokonce vůbec o první organizovaný systém astrologie. Spekuluje se, že zde existovala již v třetím tisíciletí před naším letopočtem.

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Když spíme, sníme. Ne vždy se nám však zdá to, co by se nám líbilo. Často to jsou i pěkné noční můry. Přecházeli jste to, protože jste si mysleli, že s tím nejde nic udělat? Zapomeňte na to, co jste si doposud mysleli, že víte o spánku, protože všechno je jinak. I když se vám to může zdát neuvěřitelné, své sny můžete ovládat. A není to žádná novinka, tzv. lucidní snění totiž znali již staří Egypťané.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Již v únoru se ujme vlády mocný, hrdý a také i trochu panovačný kohout. Ohnivý kohout v čínském horoskopu patří mezi nekonfliktní a dobrosrdečné, i když silně egoistické znamení. Celý rok se ponese ve stylu hlavního úklidu před vlastním prahem, což bude mít za následek soupeření na malých polích, vlastních dvorcích a to bude doprovázet i velké vyhazování a zbavování se všeho nechtěného a nepotřebného.