Intuitivní astrologie

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Co vám z horoskopu vyčte intuitivní astrologie?

Intuitivní horoskop předává vysvětlení a pochopení umístění planet, které předurčují naši cestu a její souvislost s naším životem v minulosti i předešlých životech. Přesná znalost času, dne a místa narození je pro sestavení tohoto horoskopu je velice důležité. Jen tak se dozvíte, jaké jsou vaše cíle, překážky, naděje, přání, sny, životné pasti a co patří k životním lekcím, které máte v tomto životě překonat, vyřešit a harmonizovat. Horoskop odhalí povahu, chování, přesvědčení i ambice.

Jak vám může intuitivní astrologie pomoci?

Pokud nevíte, co se svým životem, jste rozpolceni nebo bojujete s nějakými životními problémy, můžete ji použít k vnitřnímu náhledu do své minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nejde však o klasické věštění, ale spíše nápověda, kam vést své kroky, proč se nám některé věci dějí a co je s tím možno udělat, čemu jsme předurčeni apod. Jde o skvělý nástroj pro uspořádání myšlenek, pro duchovní růst a nálezu pevné půdy pod nohama, když člověk zrovna neví, co se svým životem.

Intuitivní astrologie vám může pomoci najít spřízněnou duši

Možná se to jeví jako neuvěřitelné, ale je to tak. Napoví to Severní uzel, který naznačuje, jaký typ člověka je s vámi kompatibilní. Pokud si necháte poradit intuitivním horoskopem a budete řídit nápovědou, budete pak potkávat s lidmi, kteří vás nakonec k té pravé lásce dovedou. V konečném výsledku intuitivní horoskop ohromně podporuje váš růst, zjednoduše život, dělá ho zábavnějším a smysluplnějším. Dokonce ani to hledání lásky není tolik složité, jako předtím...

Keltská astrologie je velmi úzce propojená s přírodou. Vůbec nejvíc pak se stromem, o němž věřili, že naše životy se formují přesně jako se v průběhu svého života formuje i strom. Keltové byli zkušení pozorovatelé a všimli si, že dítě narozené v určitém ročním období se vyvinou do člověka určitého vzhledu a určitých vlastností podobných určitým stromům.

Symboly štěstí je jich mnoho a doprovází nás od počátku lidstva. Mají různou podobu. Věříme, že nám přinesou štěstí nebo nás ochrání před vším zlým. Nosíme je proto v kapse, v peněžence, na krku, stojí na našem stolku, máme je pod polštářem, houpou se nám na zrcátku v autě, visí nám u dveří i na zdi. Říkáme jim také talismany nebo amulety. Vážně jsou tak kouzelné?

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Věštkyně Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti