Lunární uzly

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Mystické nauky, Osud,

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Co jsou tyto uzly?

Jde o průsečíky ekliptiky a dráhy Luny. Severní uzel má jupiterovský charakter a naznačuje příznivé spoje a úspěch, zatímco Jižní uzel patří Saturnu a je spojen se ztrátami a špatným spojením. Někteří odborníci tyto uzly považují za přirozené protipóly. Karmu. Naplnění je možno dosáhnout pouze tehdy, když dosáhnete jejího středu. Jde o spojnici s našimi minulými životy, která nám naznačuje, s čím si v životě máme poradit.

Jižní uzel

Jižní uzel je spojen se zrozencovou minulostí, utrpením, postoji, myšlenkami, zkouškami, zakořeněnými návyky, které si přinesl do současného života. Jde o symbol, který naznačuje, co jsme si do současnosti přinesli k řešení z minulých životů. Jedná se o prostředek, který nám ukazuje, jak dosáhnout svého vysněného cíle.

Severní uzel

Severní uzel pak ukazuje náš životní směr. Odhaluje, co máme v tomto životě za úkol, jakou lekci nám život uchystal, jaká je naše budoucnost, co nám přináší radost, smysl a užitek. Ukazuje nám, kam můžeme postoupit, když za sebou necháme svou minulost. Nutné je však nechat vše negativní za sebou. Odpustit a opustit. A myšleny jsou i návyky. Jinak si vše zopakujeme i tento život. Náš život to je cesta k nalezení sama sebe. Je však jen na nás, co s tím uděláme a jak se rozhodneme. Naše rozhodnutí pak ovlivní stupeň naší karmy, kterou si budeme muset projít, abychom došli svého cíle….nebo nedošli.

Bez komunikace není vztahu. Dobrá komunikace je základem šťastného a spokojeného vztahu. Jen s ní totiž dokážete zvládnout konfliktní situace a najít konstruktivní řešení. Dobrá komunikace spočívá přitom v tom, že se svým partnerem budete hovořit o svých vlastních myšlenkách a dávat najevo své pocity. Pozor si však dejte na určité zlozvyky, díky nimž to pak mezi vámi nemůže klapat.

Křišťálová koule patří ke každé správné čarodějnici. Její tradice je také pěkně hluboká. Věštění z ní totiž patřilo vždy k oblíbeným věšteckým metodám, a to nejen v Evropě.

Alchymie je slovo arabského původu, jež má prvky několika vědních oborů. spojena je s fyzikou, chemií, medicínou a dále pak s astrologií a astronomií. Vedle těchto oborů je propojena i s uměním, sémiotikou a psychologií. Oficiálně je považována za kolébku chemie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jasnovidectví je velmi obtížné blíže definovat. Všeobecně bychom ji mohli popsat, jako schopnost mimosmyslového vnímání, našeho podvědomí, které nám umožňuje nahlížet do blízké, ale i vzdálené budoucnosti. Jasnovidectví patří k těm nejstarším věšteckým technikám na světě.