Nula

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

V numerologii se obvykle věnuje číslům od 1 do 9, nule se vyhýbá. Je to prý proto, že nemá žádné vlastnosti, ani znaky a tedy se jí není třeba věnovat. Je to jen prázdná schránka. Kroužek, chameleon, zesilovač, násobitel, brána do nekonečna a nesmrtelnosti.

I když se nula nachází v číselné tabulce, nikdy není výsledkem. Nula vždy vylepšuje vlastnosti předešlého čísla. Negativně se odrazí pouze tehdy, když je těch nul víc. Pak zvyšuje přecitlivělost, vnitřní napětí, náročnost a a komplikuje to energiím ostatních čísel.

Nulu objevili Indové. K nám se dostala až prostřednictvím Arabů v 8 století našeho letopočtu. Nulu však znali i Mayové.

10

Nula vedle jedničky posiluje originalitu a nezávislost. Lidé narození v desátý den v měsíci jsou ctižádostivější a mají silnější vůli. Pozor si dejte na svůj velký egoismus.

20

Nula vedle dvojky zvyšuje její citlivost, schopnost pochopení a intuici. Lidé narození dvacátého dne v měsíci mají nos na situace, příležitosti a mají schopnost spolupracovat s druhými a dokáží dosáhnout svých cílů.Mají léčitelské schopnosti. Rok se třemi nulami umožňuje posun vpřed, pokrok, tvořená a rozvoj duchovní síly. Jsou však také přecitlivělí a zranitelní.

30

Nula vedle trojky zvyšuje tvořivost a představivost. Člověk, který se narodí třicátého, vyniká pronikavým intelektem, nápaditostí a bystrostí. Jejich negativem je nespolečenskost a individualismus. Někdy to je výstřední podivín.

40

Nula zvyšuje realističnost a praktičnost. Na druhou stranu, děje se tomu tak na úkor jejich konzervativnosti.

50

Lidé u nichž se sejde 50 a nula v roce narození, si dovedou prosadit svou, mohou být podnikaví, ale také mohou mít problémy s hledáním vlastního klidu i harmonického zázemí. Jsou zásadoví, pevní v rozhodnutí a vytrvalí.

60

Nula vedle šestky podporuje tvořivé schopnosti. Zvyšuje to ale potřebu klidu a lásky a často je trápí citové problémy.

70

Nula vedle sedmičky posiluje vnitřní vnímavost, jejich smysl pro pravdu a možnost výskytu těžkých životních zkoušek. Poskytuje jim však i duchovní nadhled, velkou vnitřní sílu a nové začátky.

80

Nula vedle osmičky přináší zvýšenou schopnost bystrého a logického úsudku, pocity vlastního poslání. Nula posiluje osmičku však zvyšuje i jejich neústupnost, nekompromisnost a potlačování všeho, co nemá s osobním cílem nic společného. Potlačují i city.

90

Nula vedle devítky podporuje hloubavost, odpovědnost a pochopení druhých. Zvýrazněna však může být i vypočítavost, necitlivost a pocit vlastní neomylnosti. Mohou hodně zraňovat druhé.

  • Datum: 17.11. 2019
  • Autor: Adri

Článek je v kategorii:

5. 2. 2019 vstoupíme dle čínského horoskopu do roku hliněného prasete. Vládnout nám pak bude až do 24. 1. 2020.Čínsky se mu říká Zhu. Rok 2019 odpovídá čínskému roku 4716. Nejvíce si rozumí s tygrem, zajícem a ovcí. Nejhůře je na tom s hadem a opicí.

Horoskopů existuje spousta. K těm nejznámějším patří bezesporu tradiční evropský horoskop, čínský horoskop a také keltský horoskop. K těm méně známým pak patří třeba cikánský horoskop, indiánský nebo třeba horoskop květin. Všem milovníkům horoskopů ten květinový přinášíme právě dnes.

Hvězdy vám toho mohou napovědět spoustu. Ví dokonce i to, jaké zaměstnání je pro vás to nejlepší. Ve vašem horoskopu je možno nalézt k jaké práci máte předpoklady, kde se budete cítit nejlépe i to, kde se vám bude dařit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Váha je jediným neživým znamením v celém zvěrokruhu. Mnoho moderních astrologů považují váhy za nejvíce žádoucí znamení v celém zvěrokruhu. Právě v tomto období totiž vše vrcholí. Sklízí se to, co se zaselo jaře. Všechno je na miskách vah. I proto jsou váhy tak vyzrálé, civilizované a dobře vypadající. Váhy jsou znamením spravedlnosti, rovnováhy a harmonie.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti