Nula

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

V numerologii se obvykle věnuje číslům od 1 do 9, nule se vyhýbá. Je to prý proto, že nemá žádné vlastnosti, ani znaky a tedy se jí není třeba věnovat. Je to jen prázdná schránka. Kroužek, chameleon, zesilovač, násobitel, brána do nekonečna a nesmrtelnosti.

I když se nula nachází v číselné tabulce, nikdy není výsledkem. Nula vždy vylepšuje vlastnosti předešlého čísla. Negativně se odrazí pouze tehdy, když je těch nul víc. Pak zvyšuje přecitlivělost, vnitřní napětí, náročnost a a komplikuje to energiím ostatních čísel.

Nulu objevili Indové. K nám se dostala až prostřednictvím Arabů v 8 století našeho letopočtu. Nulu však znali i Mayové.

10

Nula vedle jedničky posiluje originalitu a nezávislost. Lidé narození v desátý den v měsíci jsou ctižádostivější a mají silnější vůli. Pozor si dejte na svůj velký egoismus.

20

Nula vedle dvojky zvyšuje její citlivost, schopnost pochopení a intuici. Lidé narození dvacátého dne v měsíci mají nos na situace, příležitosti a mají schopnost spolupracovat s druhými a dokáží dosáhnout svých cílů.Mají léčitelské schopnosti. Rok se třemi nulami umožňuje posun vpřed, pokrok, tvořená a rozvoj duchovní síly. Jsou však také přecitlivělí a zranitelní.

30

Nula vedle trojky zvyšuje tvořivost a představivost. Člověk, který se narodí třicátého, vyniká pronikavým intelektem, nápaditostí a bystrostí. Jejich negativem je nespolečenskost a individualismus. Někdy to je výstřední podivín.

40

Nula zvyšuje realističnost a praktičnost. Na druhou stranu, děje se tomu tak na úkor jejich konzervativnosti.

50

Lidé u nichž se sejde 50 a nula v roce narození, si dovedou prosadit svou, mohou být podnikaví, ale také mohou mít problémy s hledáním vlastního klidu i harmonického zázemí. Jsou zásadoví, pevní v rozhodnutí a vytrvalí.

60

Nula vedle šestky podporuje tvořivé schopnosti. Zvyšuje to ale potřebu klidu a lásky a často je trápí citové problémy.

70

Nula vedle sedmičky posiluje vnitřní vnímavost, jejich smysl pro pravdu a možnost výskytu těžkých životních zkoušek. Poskytuje jim však i duchovní nadhled, velkou vnitřní sílu a nové začátky.

80

Nula vedle osmičky přináší zvýšenou schopnost bystrého a logického úsudku, pocity vlastního poslání. Nula posiluje osmičku však zvyšuje i jejich neústupnost, nekompromisnost a potlačování všeho, co nemá s osobním cílem nic společného. Potlačují i city.

90

Nula vedle devítky podporuje hloubavost, odpovědnost a pochopení druhých. Zvýrazněna však může být i vypočítavost, necitlivost a pocit vlastní neomylnosti. Mohou hodně zraňovat druhé.

  • Datum: 27.01. 2019
  • Autor: Adri

Článek je v kategorii:

Letošní rok je bohatý na celou řadu zajímavých astronomických úkazů. Sotva jsme se dokázali vzpamatovat z magie pondělního super měsíce, přichází nás ohromit i okouzlit každoroční roj meteoritů. Ano, 17. 11. 2016 se na nebi v maximální míře aktivity objeví Leonidy.

Kdo byl Osho?

Osho byl Guru, učitel a spisovatel z Indie, který žil ve Spojených státech amerických a proslul svým kritickým postojem k tradičním náboženstvím a svým postojem k sexu. V mnohém provokoval. Prohlašoval, že “nový člověk” bude kombinací moudrosti Západu a Východu. Prosazoval opouštění od minulosti i budoucnosti se snahou soustředit se na přítomnost. Odlišoval meditaci od koncentrace. Jedním z jeho děl je také Osho o Zenu.

Svou budoucnost chtěli lidé znát od nepaměti, a to napříč všemi kulturami. Díky tomu exituje celá řada způsobů věnující se předvídání budoucnosti z hvězd. Cikánský horoskop je neodmyslitelně spjat s předměty, jimiž se obklopovali a v nichž viděli lidi. Zajímavostí je i to, že původně preferovali spíše věštění z ruky anebo užívali karty (později cikánské karty), cikánský horoskop vznikl prý mezi kočovníky na jihu Francie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Věřit tomu můžete, i nemusíte, je to na vás. Vezměte však v úvahu, jak moc nad námi hvězdy mají moc, kolik nás při svém narození ovlivnily a stále nás ovlivňují. Tak proč by vedle naší povahy nemohly ovlivnit i naše chutě, a to, co bychom měli jíst.

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy