Nula

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

V numerologii se obvykle věnuje číslům od 1 do 9, nule se vyhýbá. Je to prý proto, že nemá žádné vlastnosti, ani znaky a tedy se jí není třeba věnovat. Je to jen prázdná schránka. Kroužek, chameleon, zesilovač, násobitel, brána do nekonečna a nesmrtelnosti.

I když se nula nachází v číselné tabulce, nikdy není výsledkem. Nula vždy vylepšuje vlastnosti předešlého čísla. Negativně se odrazí pouze tehdy, když je těch nul víc. Pak zvyšuje přecitlivělost, vnitřní napětí, náročnost a a komplikuje to energiím ostatních čísel.

Nulu objevili Indové. K nám se dostala až prostřednictvím Arabů v 8 století našeho letopočtu. Nulu však znali i Mayové.

10

Nula vedle jedničky posiluje originalitu a nezávislost. Lidé narození v desátý den v měsíci jsou ctižádostivější a mají silnější vůli. Pozor si dejte na svůj velký egoismus.

20

Nula vedle dvojky zvyšuje její citlivost, schopnost pochopení a intuici. Lidé narození dvacátého dne v měsíci mají nos na situace, příležitosti a mají schopnost spolupracovat s druhými a dokáží dosáhnout svých cílů.Mají léčitelské schopnosti. Rok se třemi nulami umožňuje posun vpřed, pokrok, tvořená a rozvoj duchovní síly. Jsou však také přecitlivělí a zranitelní.

30

Nula vedle trojky zvyšuje tvořivost a představivost. Člověk, který se narodí třicátého, vyniká pronikavým intelektem, nápaditostí a bystrostí. Jejich negativem je nespolečenskost a individualismus. Někdy to je výstřední podivín.

40

Nula zvyšuje realističnost a praktičnost. Na druhou stranu, děje se tomu tak na úkor jejich konzervativnosti.

50

Lidé u nichž se sejde 50 a nula v roce narození, si dovedou prosadit svou, mohou být podnikaví, ale také mohou mít problémy s hledáním vlastního klidu i harmonického zázemí. Jsou zásadoví, pevní v rozhodnutí a vytrvalí.

60

Nula vedle šestky podporuje tvořivé schopnosti. Zvyšuje to ale potřebu klidu a lásky a často je trápí citové problémy.

70

Nula vedle sedmičky posiluje vnitřní vnímavost, jejich smysl pro pravdu a možnost výskytu těžkých životních zkoušek. Poskytuje jim však i duchovní nadhled, velkou vnitřní sílu a nové začátky.

80

Nula vedle osmičky přináší zvýšenou schopnost bystrého a logického úsudku, pocity vlastního poslání. Nula posiluje osmičku však zvyšuje i jejich neústupnost, nekompromisnost a potlačování všeho, co nemá s osobním cílem nic společného. Potlačují i city.

90

Nula vedle devítky podporuje hloubavost, odpovědnost a pochopení druhých. Zvýrazněna však může být i vypočítavost, necitlivost a pocit vlastní neomylnosti. Mohou hodně zraňovat druhé.

  • Datum: 11.05. 2019
  • Autor: Adri

Článek je v kategorii:

Mayská civilizace patřila k těm nejvyspělejším a dodnes je lidé po celém světě považuje za obdivuhodnou. Civilizace fungovala na území dnešní Guatemaly, Belize, v severozápadním Hondurasu, v mexických státech Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východě pak ještě ve státu Tabasco. Úspěšně zde existovala mezi lety 2500 let před naším letopočtem až do cca do 17. století.

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Jasně, nejraději bychom byli dokonalí, ale to není možné, dokonalá je pouze matka příroda. Každý z nás má nějakou slabinu, něco, za co se stydí, něco, na čem je zapotřebí pracovat. A třeba to i má a vůbec se za to nestydí. Nepřizná si to. Pojďte se s námi podívat, jaká vlastnost má dané znamení jako nejhorší. Možná vás to překvapí a možná taky varuje.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Hvězdy vám toho mohou napovědět spoustu. Ví dokonce i to, jaké zaměstnání je pro vás to nejlepší. Ve vašem horoskopu je možno nalézt k jaké práci máte předpoklady, kde se budete cítit nejlépe i to, kde se vám bude dařit.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti