Nula

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

V numerologii se obvykle věnuje číslům od 1 do 9, nule se vyhýbá. Je to prý proto, že nemá žádné vlastnosti, ani znaky a tedy se jí není třeba věnovat. Je to jen prázdná schránka. Kroužek, chameleon, zesilovač, násobitel, brána do nekonečna a nesmrtelnosti.

I když se nula nachází v číselné tabulce, nikdy není výsledkem. Nula vždy vylepšuje vlastnosti předešlého čísla. Negativně se odrazí pouze tehdy, když je těch nul víc. Pak zvyšuje přecitlivělost, vnitřní napětí, náročnost a a komplikuje to energiím ostatních čísel.

Nulu objevili Indové. K nám se dostala až prostřednictvím Arabů v 8 století našeho letopočtu. Nulu však znali i Mayové.

10

Nula vedle jedničky posiluje originalitu a nezávislost. Lidé narození v desátý den v měsíci jsou ctižádostivější a mají silnější vůli. Pozor si dejte na svůj velký egoismus.

20

Nula vedle dvojky zvyšuje její citlivost, schopnost pochopení a intuici. Lidé narození dvacátého dne v měsíci mají nos na situace, příležitosti a mají schopnost spolupracovat s druhými a dokáží dosáhnout svých cílů.Mají léčitelské schopnosti. Rok se třemi nulami umožňuje posun vpřed, pokrok, tvořená a rozvoj duchovní síly. Jsou však také přecitlivělí a zranitelní.

30

Nula vedle trojky zvyšuje tvořivost a představivost. Člověk, který se narodí třicátého, vyniká pronikavým intelektem, nápaditostí a bystrostí. Jejich negativem je nespolečenskost a individualismus. Někdy to je výstřední podivín.

40

Nula zvyšuje realističnost a praktičnost. Na druhou stranu, děje se tomu tak na úkor jejich konzervativnosti.

50

Lidé u nichž se sejde 50 a nula v roce narození, si dovedou prosadit svou, mohou být podnikaví, ale také mohou mít problémy s hledáním vlastního klidu i harmonického zázemí. Jsou zásadoví, pevní v rozhodnutí a vytrvalí.

60

Nula vedle šestky podporuje tvořivé schopnosti. Zvyšuje to ale potřebu klidu a lásky a často je trápí citové problémy.

70

Nula vedle sedmičky posiluje vnitřní vnímavost, jejich smysl pro pravdu a možnost výskytu těžkých životních zkoušek. Poskytuje jim však i duchovní nadhled, velkou vnitřní sílu a nové začátky.

80

Nula vedle osmičky přináší zvýšenou schopnost bystrého a logického úsudku, pocity vlastního poslání. Nula posiluje osmičku však zvyšuje i jejich neústupnost, nekompromisnost a potlačování všeho, co nemá s osobním cílem nic společného. Potlačují i city.

90

Nula vedle devítky podporuje hloubavost, odpovědnost a pochopení druhých. Zvýrazněna však může být i vypočítavost, necitlivost a pocit vlastní neomylnosti. Mohou hodně zraňovat druhé.

  • Datum: 12.07. 2020
  • Autor: Adri

Článek je v kategorii:

Horoskop na jednotlivá znamení prozradí spoustu věcí, třeba i to, jaký je váš vztah k módě a také moc dobře ví, co nám nejlépe sluší, co bychom měli vyzkoušet a čemu se naopak vyhýbat. Pojďte se s námi blíže podívat, co vám hvězdy v módě radí.

Zkuste se zeptat onomantiky. Podle ní totiž v sobě každé jméno nese Boží předurčení.

Co je onomantika?

Onomantika je umění věštění, jež s běžným evropským věštěním a astrologií má pramálo společného. Mnohem blíže má k numerologii. Jde totiž o předvídání budoucnosti z písmen, které jsou numerologickými nosiči. Abychom to zjednodušili, jedná se o věštění ze jména.

Věřit tomu můžete, i nemusíte, je to na vás. Vezměte však v úvahu, jak moc nad námi hvězdy mají moc, kolik nás při svém narození ovlivnily a stále nás ovlivňují. Tak proč by vedle naší povahy nemohly ovlivnit i naše chutě, a to, co bychom měli jíst.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jak rodokmen souvisí s ezoterikou nebo astrologií? Výrazně, protože jej zobrazuje strom života. Legendární symbol, který se vyskytuje po celém světě ve spojení s různými vírami, magií i věštěním. Sestavování rodokmenu je taková tajuplná detektivka, která vás dokáže pohltit, jde však zároveň i o velmi náročnou záležitost.