Nenechte traumata z minulosti ovlivňovat vaši budoucnost

Článek na téma: Duchovní život, Láska, Osud,

Traumata vznikají ve chvíli, když se organismus nedokáže vypořádat s nějakou situací. Zdá se, že je po všem, ale to je ošidné, protože tomu tak v žádném případě není. Nejvíce traumat si neseme z dětství. Jde o těžké břemeno, kterého se v dospělosti jen obtížně zbavujeme.

Traumata jsou naší brzdou. Znemožňují nám žít, brzdí nás v rozletu i v rozvoji, brání jim v realizaci svých snů. Zavádí ho do špatných uliček. Jsou neúspěšní, nešťastní a často ve špatném vztahu s manipulativním partnerem. Je pro ně typické nízké sebevědomí, i to, že neustále skuhrají na život.

Jak vznikne trauma?

Trauma vznikne jako následek nějaké události, která člověkem otřese. Změní jeho náhled na svět. Je spojeno se strachem z vlastní zranitelnosti, pochybováním a neschopností udržet si pozitivní pohled na sebe a na svou budoucnost. Často se objevuje deprese. Jiní trauma nakonec zpracují a dostanou se do normálu. Některé může dokonce i posílit. Lépe na tom jsou ti s vírou (ne v Boha) a s přesvědčením, že nakonec zvítězí a dosáhnou vytouženého cíle.

Jak zvládnout své trauma?

Neobejde se bez změny myšlení. Důležité je zaměřit se na pozitivní aspekty vašeho života. Také je čas na nová rozhodnutí. Přemýšlejte o tom, co vás posiluje, co vám dělá radost. Ceňte si svého talentu a dovedností. Vykašlete se na tabulky, to, co se říká, to, co by se mělo, i na to, co se od vás očekává.Vystupte z řady, překročte své hranice. Buďte tím, kým skutečně jste. Nenechte se jinými zatlačit tam, kam nechcete. A také si zapamatujte, že pro každé zpracování traumatu potřebujete čas. Chce to také dostatek trpělivosti. Abyste své trauma zvládli, budete s ním muset bojovat ne dny, ale spíše týdny, měsíce a možná i roky.

  • Datum: 30.11. 2018
  • Autor: Adri

Další články autora:

Článek je v kategorii:

Radost ze života se jeví poněkud nedostatkovým zbožím, lidé jsou uhnaní, napjatí, ve stresu, s neustále špatnou náladou, ne-li rovnou depresí a úzkostí. Neustále pachtící za něčím, co není k dosažení. Něčím, co neumíme kolikrát ani definovat. Za hmotnými statky, o nichž bohužel mylně předpokládáme, že to právě ony jsou zárukou radosti a štěstí. Tohle všechno však v konečném výsledku vede k nespokojenosti, frustraci a do čekáren psychiatrů. Vážně je však náš život tak nudný, šedivý, hnusný, bez perspektivy?

Termín symbologie skrývá vědu, která se zabývá symboly. Ty jsou specifické pro lidi samotné, kulturu i náboženství. Různé symboly se objeví v různých technologiích a důležitou součástí jsou užívány i v geografii, sociologii, astronomii, astrologii, alchymii i věštectví.

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Iveta - výklad karet