Nenechte traumata z minulosti ovlivňovat vaši budoucnost

Článek na téma: Duchovní život, Láska, Osud,

Traumata vznikají ve chvíli, když se organismus nedokáže vypořádat s nějakou situací. Zdá se, že je po všem, ale to je ošidné, protože tomu tak v žádném případě není. Nejvíce traumat si neseme z dětství. Jde o těžké břemeno, kterého se v dospělosti jen obtížně zbavujeme.

Traumata jsou naší brzdou. Znemožňují nám žít, brzdí nás v rozletu i v rozvoji, brání jim v realizaci svých snů. Zavádí ho do špatných uliček. Jsou neúspěšní, nešťastní a často ve špatném vztahu s manipulativním partnerem. Je pro ně typické nízké sebevědomí, i to, že neustále skuhrají na život.

Jak vznikne trauma?

Trauma vznikne jako následek nějaké události, která člověkem otřese. Změní jeho náhled na svět. Je spojeno se strachem z vlastní zranitelnosti, pochybováním a neschopností udržet si pozitivní pohled na sebe a na svou budoucnost. Často se objevuje deprese. Jiní trauma nakonec zpracují a dostanou se do normálu. Některé může dokonce i posílit. Lépe na tom jsou ti s vírou (ne v Boha) a s přesvědčením, že nakonec zvítězí a dosáhnou vytouženého cíle.

Jak zvládnout své trauma?

Neobejde se bez změny myšlení. Důležité je zaměřit se na pozitivní aspekty vašeho života. Také je čas na nová rozhodnutí. Přemýšlejte o tom, co vás posiluje, co vám dělá radost. Ceňte si svého talentu a dovedností. Vykašlete se na tabulky, to, co se říká, to, co by se mělo, i na to, co se od vás očekává.Vystupte z řady, překročte své hranice. Buďte tím, kým skutečně jste. Nenechte se jinými zatlačit tam, kam nechcete. A také si zapamatujte, že pro každé zpracování traumatu potřebujete čas. Chce to také dostatek trpělivosti. Abyste své trauma zvládli, budete s ním muset bojovat ne dny, ale spíše týdny, měsíce a možná i roky.

  • Datum: 11.08. 2019
  • Autor: Adri

Další články autora:

Článek je v kategorii:

Jistě jste již o kabale slyšeli. Tato prastará tajná věda, duchovní systém, je tu s námi více než čtyři tisíce let. Šlo o tajné mýtické učení židovských mudrců, o nichž se hovoří již ve Starém zákoně. Kabala je zahalena do obalu legend a mýtů, aby nezasvěcené uvedla v omyl.

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

5. 2. 2019 vstoupíme dle čínského horoskopu do roku hliněného prasete. Vládnout nám pak bude až do 24. 1. 2020.Čínsky se mu říká Zhu. Rok 2019 odpovídá čínskému roku 4716. Nejvíce si rozumí s tygrem, zajícem a ovcí. Nejhůře je na tom s hadem a opicí.

Věštkyně Iveta - výklad karet Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti