Nenechte traumata z minulosti ovlivňovat vaši budoucnost

Článek na téma: Duchovní život, Láska, Osud,

Traumata vznikají ve chvíli, když se organismus nedokáže vypořádat s nějakou situací. Zdá se, že je po všem, ale to je ošidné, protože tomu tak v žádném případě není. Nejvíce traumat si neseme z dětství. Jde o těžké břemeno, kterého se v dospělosti jen obtížně zbavujeme.

Traumata jsou naší brzdou. Znemožňují nám žít, brzdí nás v rozletu i v rozvoji, brání jim v realizaci svých snů. Zavádí ho do špatných uliček. Jsou neúspěšní, nešťastní a často ve špatném vztahu s manipulativním partnerem. Je pro ně typické nízké sebevědomí, i to, že neustále skuhrají na život.

Jak vznikne trauma?

Trauma vznikne jako následek nějaké události, která člověkem otřese. Změní jeho náhled na svět. Je spojeno se strachem z vlastní zranitelnosti, pochybováním a neschopností udržet si pozitivní pohled na sebe a na svou budoucnost. Často se objevuje deprese. Jiní trauma nakonec zpracují a dostanou se do normálu. Některé může dokonce i posílit. Lépe na tom jsou ti s vírou (ne v Boha) a s přesvědčením, že nakonec zvítězí a dosáhnou vytouženého cíle.

Jak zvládnout své trauma?

Neobejde se bez změny myšlení. Důležité je zaměřit se na pozitivní aspekty vašeho života. Také je čas na nová rozhodnutí. Přemýšlejte o tom, co vás posiluje, co vám dělá radost. Ceňte si svého talentu a dovedností. Vykašlete se na tabulky, to, co se říká, to, co by se mělo, i na to, co se od vás očekává.Vystupte z řady, překročte své hranice. Buďte tím, kým skutečně jste. Nenechte se jinými zatlačit tam, kam nechcete. A také si zapamatujte, že pro každé zpracování traumatu potřebujete čas. Chce to také dostatek trpělivosti. Abyste své trauma zvládli, budete s ním muset bojovat ne dny, ale spíše týdny, měsíce a možná i roky.

  • Datum: 25.06. 2019
  • Autor: Adri

Další články autora:

Článek je v kategorii:

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Symboly štěstí je jich mnoho a doprovází nás od počátku lidstva. Mají různou podobu. Věříme, že nám přinesou štěstí nebo nás ochrání před vším zlým. Nosíme je proto v kapse, v peněžence, na krku, stojí na našem stolku, máme je pod polštářem, houpou se nám na zrcátku v autě, visí nám u dveří i na zdi. Říkáme jim také talismany nebo amulety. Vážně jsou tak kouzelné?

Destruktivní vztahy jsou zničující a místo, aby nás hnaly kupředu a rozvíjely nás, tak nás spíše stahují ke dnu a ničí nás i po psychické stránce. Vztah může ničit nevěra, závislost, špatná ekonomická situace rodiny i neefektivní komunikace. Kromě toho však existují i jiné věci, které se na první dojem škodlivé nezdají, ale v průběhu času se ukáží jako velkou chybou, která nakonec vztahu zlomí vaz. Co to je?

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok Věštkyně Iveta - výklad karet
Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Riana - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Vaši strážní andělé Vás provázejí celým životem. Andělská věštba Vám prostřednictvím andělských karet umožní napojení na Vaše anděly, které tímto můžete tak požádat o pomoc a podporu. Díky andělské věštbě se dozvíte, jaké je Vaše životní poslání a jaký je Váš skutečný osud, s jehož výzvami Vám budou andělé pomáhat. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64
Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 64 Moje stránka, otázky a ohlasy