Nenechte traumata z minulosti ovlivňovat vaši budoucnost

Článek na téma: Duchovní život, Láska, Osud,

Traumata vznikají ve chvíli, když se organismus nedokáže vypořádat s nějakou situací. Zdá se, že je po všem, ale to je ošidné, protože tomu tak v žádném případě není. Nejvíce traumat si neseme z dětství. Jde o těžké břemeno, kterého se v dospělosti jen obtížně zbavujeme.

Traumata jsou naší brzdou. Znemožňují nám žít, brzdí nás v rozletu i v rozvoji, brání jim v realizaci svých snů. Zavádí ho do špatných uliček. Jsou neúspěšní, nešťastní a často ve špatném vztahu s manipulativním partnerem. Je pro ně typické nízké sebevědomí, i to, že neustále skuhrají na život.

Jak vznikne trauma?

Trauma vznikne jako následek nějaké události, která člověkem otřese. Změní jeho náhled na svět. Je spojeno se strachem z vlastní zranitelnosti, pochybováním a neschopností udržet si pozitivní pohled na sebe a na svou budoucnost. Často se objevuje deprese. Jiní trauma nakonec zpracují a dostanou se do normálu. Některé může dokonce i posílit. Lépe na tom jsou ti s vírou (ne v Boha) a s přesvědčením, že nakonec zvítězí a dosáhnou vytouženého cíle.

Jak zvládnout své trauma?

Neobejde se bez změny myšlení. Důležité je zaměřit se na pozitivní aspekty vašeho života. Také je čas na nová rozhodnutí. Přemýšlejte o tom, co vás posiluje, co vám dělá radost. Ceňte si svého talentu a dovedností. Vykašlete se na tabulky, to, co se říká, to, co by se mělo, i na to, co se od vás očekává.Vystupte z řady, překročte své hranice. Buďte tím, kým skutečně jste. Nenechte se jinými zatlačit tam, kam nechcete. A také si zapamatujte, že pro každé zpracování traumatu potřebujete čas. Chce to také dostatek trpělivosti. Abyste své trauma zvládli, budete s ním muset bojovat ne dny, ale spíše týdny, měsíce a možná i roky.

  • Datum: 23.05. 2020
  • Autor: Adri

Další články autora:

Článek je v kategorii:

Již v únoru se ujme vlády mocný, hrdý a také i trochu panovačný kohout. Ohnivý kohout v čínském horoskopu patří mezi nekonfliktní a dobrosrdečné, i když silně egoistické znamení. Celý rok se ponese ve stylu hlavního úklidu před vlastním prahem, což bude mít za následek soupeření na malých polích, vlastních dvorcích a to bude doprovázet i velké vyhazování a zbavování se všeho nechtěného a nepotřebného.

Nemusíte ani zcela věřit na duchy, abyste se pokusili přesvědčit o jejich existenci. Duchové jsou v reálu všude kolem nás a je jedno, jestli si to chcete přiznat, nebo ne. Rádi byste věděli, zda jste někdy nebyli v kontaktu s duchem? Prozradí vám to určité společné znaky.

Vánoce jsou velmi úzce spjaty nejen s tradicemi a těmi nejrůznějšími zvyky, ale díky zimnímu slunovratu jde již od pradávna rovněž o období spojené s magií. Naši předkové v tomto období prováděli celou řadu rituálů a kouzel, které měly zajistit úrodnost, hojnost, dostatek potravy a ochraňují zdraví a život členů domácnosti i dům a zvěř samotnou. Dnes se bohužel již postupně na spoustu těchto kouzel a rituálů zapomnělo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Osobní horoskop Vám prozradí důležité události a podstatné okamžiky, které pro vás osud připravil pro další měsíce v tomto, pro mnohé z Vás i obtížném, roce. Zajímá Vás, zda se situace v příštích měsících zlepší a jaký je v tomto směru Váš horoskop?  Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy díky osobnímu horoskopu připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším.   

Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru RADIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.