TOP zaměstnání pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

Hvězdy vám toho mohou napovědět spoustu. Ví dokonce i to, jaké zaměstnání je pro vás to nejlepší. Ve vašem horoskopu je možno nalézt k jaké práci máte předpoklady, kde se budete cítit nejlépe i to, kde se vám bude dařit.

Berani

Berani budou spokojeni všude tam, kde mohou pracovat a rozhodovat samostatně. Jsou to skvělí vojáci, hasiči, policisté, novináři, herci, obchodníci i pracovníci v reklamě. Nadaní jsou pro techniku a mechaniku, takže se jim dařit může i v pozici jeřábníka, soustružníka nebo prodavače elektroniky. Mimo to je také skvělým lékařem, podnikatelem, makléřem, sportovním trenérem, dobrodruhem, sanitářem, úředníkem i producentem.

Býci

Býci jsou spolehliví, svědomití a pracovití. Jsou to ohromní pracanti. Nejspokojenější však jsou, když je nikdo nikam nehoní a mohou pracovat svým tempem. Dařit se jim proto bude na pozici účetního, úředníka, pokladní nebo řidiče. Jsou velmi zruční, a porto jsou z nich dobří stavitelé, architekti, zedníci a obkladači. Umí dobře hospodařit s penězi, a proto jsou z nich také skvělí bankéři, politici a finanční poradci. Díky své lásky pro jídlo, jsou skvělými kuchaři, farmáři. Dařit se jim může i v pozici biologa, kosmetičky, hudebníka a zpěváka.

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení jsou tvůrčí, rádi komunikují s lidmi, umí se rychle přizpůsobit. Nesnáší nudu a stereotyp. Potřebují práci, v níž se neustále něco děje. Jsou proto skvělými moderátoři, herci, tiskovými mluvčími, tlumočníky, překladateli, novináři, spisovateli, průvodci, učiteli, reklamními pracovníky, obchodníci, politici, právníci, psychologové i policejní vyjednavači.

Raci

Raci nemají rádi změny. Pro práci se však dokáží nadchnout. Jsou velmi zruční a mají umělecké cítění. I proto z nich jsou skvělí cukráři, kuchaři, pekaři, barmani. Dokáží lidi prokouknout a odhalí jejich skryté vlohy, díky čemuž jsou i výborní personalisté. Dále se jim bude dařit i v pozici historik, starožitník, archivář, knihovník, realitní makléř, výživový specialista, ředitel, internetový obchodník, zahradník nebo dětský lékař. Pracovat však mohou kdekoliv, pro co se rozhodnou.

Lvi

Lvi jsou rození šéfové. Neztrácí hlavu ani v krizových situacích. S přehledem tak mohou být ředitelé, diplomaté, kardiologové, publicisté, kritikové, tiskoví mluvčí i politici. Díky svým tvůrčím vlastnostem mohou být i zlatníci, návrháři, kadeřníci, hudebníci nebo herci.

Panna

Díky své zručnosti a trpělivosti i skvělým konstrukčním schopnostem v jemné mechanice, jsou skvělí hodináři, skláři, optici, výrobci bižuterie. Umí to i s penězi, a proto je najdete pracovat i v této oblasti. Dále jsou i dobří konstruktéři, statici, archiváři, svářeči, technici, učitelé, plánovači. Vzhledem ke své slabosti pro zdraví a stravu, jsou i výborní odborníci na výživu, přírodní léčitelé a uklízeči.

Váhy

Velmi jim záleží na tom, kde pracují a s kým pracují. Nesnáší stres a napětí. Jsou realisté, umí odhadnout své schopnosti. Září všude tam, kde se musí komunikovat a stýkat se s lidmi. Mají ohromný cit pro spravedlnost.I proto z nich jsou skvělí politici, právníci, notáři a diplomaté. Uplatní se i na poli návrhářů, vizážistů, kosmetiky a kadeřnictví. Dařit se jim bude i v poradenství, obchodování s uměním, designérství, architektuře.

Štíři

Štíři rádi překonávají překážky a rádi řeší obtížné úkoly. Dokáží být úspěšní téměř v každém povolání, pro které se nadchnou. Nejraději pracují samostatně. Mají nadání pro přírodní vědy a medicínu, a proto jsou skvělými lékaři i psychiatry. Jsou skvělými výzkumníci, vyšetřovatelé v oblasti podvodů, kriminalisté, koroneři a právníci. Pracovat však mohou i v muzeu, jako pokladní, vztahový coach, dozorce anebo nákupčí.

Střelci

Střelci nemají rádi pravidelnou pracovní dobu. Nemají rádi, když jim někdo šlape na paty. Rádi pracují na sebe. Jsou z nich výborní filmaři, scénáristé, pojišťováci, průvodci, vydavatelé, knězové, misionáři, cvičitelé zvířat, dovozce, profesorové, instruktoři, pořadatelé, velvyslanci, tlumočníci, geologové, letci, astrologové i grafologové.

Kozorozi

Kozorozi neradi experimentují, vyhledávají tradiční a osvědčené profese. Rádi kráčí po stopách svých rodičů. Mají rádi stereotypní práci. Jsou pečliví. A tak jsou skvělými pokladními, šičkami, švadlenami, pekaři, zedníky, farmáři, ekonomové, účetními, manažery, učiteli, finančními poradci, projektanty, starožitníky, odhadci, dělníci, programátoři, sekretáři. Své literární schopnosti uplatní na poli právním i notářském.

Vodnáři

Vodnáři jsou nezávislí a volnomyšlenkářští. Milují pokrok a fascinují je technologické novinky. Jsou skvělí programátoři, informatici. Jejich blízký vztah k přírodě je bude ovlivňovat i v práci, a proto z nich budou dobří botanici, zahradníci, meteorologové, inženýři, přírodovědci a geologové. Bavit je bude i psychologie, sociální sféra a astronomie. Vyhýbat by se měli práce s pevnou dobou od-do.

Ryby

Ryby zazáří ve všech povoláních, které jsou nějakým způsobem spojeny s vodou. Jsou velmi empatičtí, a proto z nich budou vynikající ošetřovatelé, sociální pracovníci, lékaři, veterináři, zdravotníky nebo lékárníky. Jsou výbornými učiteli plavání, sládci, jasnovidci, strážci majáku, fotografové, matematici, stavaři přehrad.

Článek je v kategorii:

Podle všech poznatků patří Babylonská astrologie k těm nejstarším na světě, dokonce ještě starším než je ta Sumerská. Jde dokonce vůbec o první organizovaný systém astrologie. Spekuluje se, že zde existovala již v třetím tisíciletí před naším letopočtem.

Věřit tomu můžete, i nemusíte, je to na vás. Vezměte však v úvahu, jak moc nad námi hvězdy mají moc, kolik nás při svém narození ovlivnily a stále nás ovlivňují. Tak proč by vedle naší povahy nemohly ovlivnit i naše chutě, a to, co bychom měli jíst.

Mayská civilizace patřila k těm nejvyspělejším a dodnes je lidé po celém světě považuje za obdivuhodnou. Civilizace fungovala na území dnešní Guatemaly, Belize, v severozápadním Hondurasu, v mexických státech Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východě pak ještě ve státu Tabasco. Úspěšně zde existovala mezi lety 2500 let před naším letopočtem až do cca do 17. století.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Obor, který je shodou okolností mně velmi blízký, je Psychologická astrologie, čili Astropsychologie. Oč se jedná? Tento typ astrologie vychází ze stejných základů, jako klasická astrologie.

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti Věštkyně Iveta - výklad karet