TOP zaměstnání pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy,

Hvězdy vám toho mohou napovědět spoustu. Ví dokonce i to, jaké zaměstnání je pro vás to nejlepší. Ve vašem horoskopu je možno nalézt k jaké práci máte předpoklady, kde se budete cítit nejlépe i to, kde se vám bude dařit.

Berani

Berani budou spokojeni všude tam, kde mohou pracovat a rozhodovat samostatně. Jsou to skvělí vojáci, hasiči, policisté, novináři, herci, obchodníci i pracovníci v reklamě. Nadaní jsou pro techniku a mechaniku, takže se jim dařit může i v pozici jeřábníka, soustružníka nebo prodavače elektroniky. Mimo to je také skvělým lékařem, podnikatelem, makléřem, sportovním trenérem, dobrodruhem, sanitářem, úředníkem i producentem.

Býci

Býci jsou spolehliví, svědomití a pracovití. Jsou to ohromní pracanti. Nejspokojenější však jsou, když je nikdo nikam nehoní a mohou pracovat svým tempem. Dařit se jim proto bude na pozici účetního, úředníka, pokladní nebo řidiče. Jsou velmi zruční, a porto jsou z nich dobří stavitelé, architekti, zedníci a obkladači. Umí dobře hospodařit s penězi, a proto jsou z nich také skvělí bankéři, politici a finanční poradci. Díky své lásky pro jídlo, jsou skvělými kuchaři, farmáři. Dařit se jim může i v pozici biologa, kosmetičky, hudebníka a zpěváka.

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení jsou tvůrčí, rádi komunikují s lidmi, umí se rychle přizpůsobit. Nesnáší nudu a stereotyp. Potřebují práci, v níž se neustále něco děje. Jsou proto skvělými moderátoři, herci, tiskovými mluvčími, tlumočníky, překladateli, novináři, spisovateli, průvodci, učiteli, reklamními pracovníky, obchodníci, politici, právníci, psychologové i policejní vyjednavači.

Raci

Raci nemají rádi změny. Pro práci se však dokáží nadchnout. Jsou velmi zruční a mají umělecké cítění. I proto z nich jsou skvělí cukráři, kuchaři, pekaři, barmani. Dokáží lidi prokouknout a odhalí jejich skryté vlohy, díky čemuž jsou i výborní personalisté. Dále se jim bude dařit i v pozici historik, starožitník, archivář, knihovník, realitní makléř, výživový specialista, ředitel, internetový obchodník, zahradník nebo dětský lékař. Pracovat však mohou kdekoliv, pro co se rozhodnou.

Lvi

Lvi jsou rození šéfové. Neztrácí hlavu ani v krizových situacích. S přehledem tak mohou být ředitelé, diplomaté, kardiologové, publicisté, kritikové, tiskoví mluvčí i politici. Díky svým tvůrčím vlastnostem mohou být i zlatníci, návrháři, kadeřníci, hudebníci nebo herci.

Panna

Díky své zručnosti a trpělivosti i skvělým konstrukčním schopnostem v jemné mechanice, jsou skvělí hodináři, skláři, optici, výrobci bižuterie. Umí to i s penězi, a proto je najdete pracovat i v této oblasti. Dále jsou i dobří konstruktéři, statici, archiváři, svářeči, technici, učitelé, plánovači. Vzhledem ke své slabosti pro zdraví a stravu, jsou i výborní odborníci na výživu, přírodní léčitelé a uklízeči.

Váhy

Velmi jim záleží na tom, kde pracují a s kým pracují. Nesnáší stres a napětí. Jsou realisté, umí odhadnout své schopnosti. Září všude tam, kde se musí komunikovat a stýkat se s lidmi. Mají ohromný cit pro spravedlnost.I proto z nich jsou skvělí politici, právníci, notáři a diplomaté. Uplatní se i na poli návrhářů, vizážistů, kosmetiky a kadeřnictví. Dařit se jim bude i v poradenství, obchodování s uměním, designérství, architektuře.

Štíři

Štíři rádi překonávají překážky a rádi řeší obtížné úkoly. Dokáží být úspěšní téměř v každém povolání, pro které se nadchnou. Nejraději pracují samostatně. Mají nadání pro přírodní vědy a medicínu, a proto jsou skvělými lékaři i psychiatry. Jsou skvělými výzkumníci, vyšetřovatelé v oblasti podvodů, kriminalisté, koroneři a právníci. Pracovat však mohou i v muzeu, jako pokladní, vztahový coach, dozorce anebo nákupčí.

Střelci

Střelci nemají rádi pravidelnou pracovní dobu. Nemají rádi, když jim někdo šlape na paty. Rádi pracují na sebe. Jsou z nich výborní filmaři, scénáristé, pojišťováci, průvodci, vydavatelé, knězové, misionáři, cvičitelé zvířat, dovozce, profesorové, instruktoři, pořadatelé, velvyslanci, tlumočníci, geologové, letci, astrologové i grafologové.

Kozorozi

Kozorozi neradi experimentují, vyhledávají tradiční a osvědčené profese. Rádi kráčí po stopách svých rodičů. Mají rádi stereotypní práci. Jsou pečliví. A tak jsou skvělými pokladními, šičkami, švadlenami, pekaři, zedníky, farmáři, ekonomové, účetními, manažery, učiteli, finančními poradci, projektanty, starožitníky, odhadci, dělníci, programátoři, sekretáři. Své literární schopnosti uplatní na poli právním i notářském.

Vodnáři

Vodnáři jsou nezávislí a volnomyšlenkářští. Milují pokrok a fascinují je technologické novinky. Jsou skvělí programátoři, informatici. Jejich blízký vztah k přírodě je bude ovlivňovat i v práci, a proto z nich budou dobří botanici, zahradníci, meteorologové, inženýři, přírodovědci a geologové. Bavit je bude i psychologie, sociální sféra a astronomie. Vyhýbat by se měli práce s pevnou dobou od-do.

Ryby

Ryby zazáří ve všech povoláních, které jsou nějakým způsobem spojeny s vodou. Jsou velmi empatičtí, a proto z nich budou vynikající ošetřovatelé, sociální pracovníci, lékaři, veterináři, zdravotníky nebo lékárníky. Jsou výbornými učiteli plavání, sládci, jasnovidci, strážci majáku, fotografové, matematici, stavaři přehrad.

Článek je v kategorii:

Věštění z palmových listů představuje prastarou indickou metodu, která se dnes užívá ke zcela jinému účelu, než byla původně určena. Před více než 5000 lety totiž jeden z Bráhmových synů vepsal na palmové listy osudy asi 80 000 lidí, ale jen těch, kteří v budoucnu do Indie přijedou a projeví o svůj osud zájem.

 

 

Je mnoho způsobů, jak nahlédnout do své budoucnosti, jednou z nich je i věštění z kávové sedliny. Metoda, kterou s oblibou užívala i v Česku tolik oblíbená herečka Helena Růžičková. I když se to nezdá, je to překvapivě jednoduché. Pravda, i když dnes, v době překapávaných káv, to možná přeci jen komplikované bude. Pro úspěšné věštění totiž potřebujete tradiční kávu, tedy obyčejného “turka”.

V tradiční astrologii je Saturn spojován s omezeními, zábranami, těžkými zkouškami a zklamáním. Jde o obávanou planetu, která nás brzdí. Planeta v jednom znamení zůstává po dobu dva a půl roku. Špatnou pověst však nemá zcela oprávněně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Katka - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Osud každého z nás je z části předurčen a s pomocí pokročilých věšteckých metod Vám mohu sdělit důležité životní události, které Vás čekají. Snažím se Vám vždy nejen sdělit budoucnost, ale také poradit s dalším rozhodováním, kdy Vám často až věštba sdělí důležité souvislosti a přivede Vás k jejich pochopení. 

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Váha je jediným neživým znamením v celém zvěrokruhu. Mnoho moderních astrologů považují váhy za nejvíce žádoucí znamení v celém zvěrokruhu. Právě v tomto období totiž vše vrcholí. Sklízí se to, co se zaselo jaře. Všechno je na miskách vah. I proto jsou váhy tak vyzrálé, civilizované a dobře vypadající. Váhy jsou znamením spravedlnosti, rovnováhy a harmonie.

Věštkyně Iveta - výklad karet Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy