On hledá ji

Zdejší seznamka sdružuje stejně naladěné lidi, kteří by se rádi seznámili. Hledat ideální partnerku vždy bylo a bude náročné, pokud vás zrovna nepolíbila štěstěna. Využijte možnosti hledat na naší seznamce a hledání té správné partnerky bude mnohem jednodušší. Esoterická seznamka je pro všechny, kdo se zajímají o duchovní vědění a pro ty, kteří ve druhém nehledají bohatství, ale svůj poklad.

Esoterická seznamka: On hledá ji

CHYBIS MI POHLEDNA BERUSKO JE MI SMUTNO JSEM ROZV. NEKURAK MINULOST VYRESENA PETR 53 184 92 BYDLIM 20 km OD PREROVA TVUJ VEK DO 57 LET PROSIM TEL. C.

UROSTLY VOUSATY POHODAR 59/185 Z ME, HLEDA SYMP.STIHLOU ZENU BEZ ZAVAZKU NA TRVALY VZTAH S DOMOVEM I PRO TEBE.CELA CR.NAPIS TEL.CISLO,DIK.

MILY MUZ 58 LETY NEZADANY HLEDA POHODOVOU MILOU NEZADANOU ZENU SE KTEROU BYCH MOHL TRAVIT VOLNY CAS VYLETY PROCHAZKY A PODOBNE POKUD JSI NA TOM ST.

Muz 49 let 176/75 hleda zenu kolem padesati pro vazny vztah Zn Hezky zivot

AHOJ MUZ 56 LETY HLEDA ZATIM KAMARADKU Z OKOLI C KRUMLOVA.

Hledam zenu z Turnova a okoli zatim na pokec a casem i na vic. Jsem 51/181. Samota je na nic. Mam rad turistiku. Nezapomen napsat cislo mobilu.

SRANDOVNI DEDA 62 LET HLEDA HODNOU BABICKU PRO SPOLECNY ZIVOT.

Hledam obycejnou zenu na trv vztah je mi 63/180/90 nejradeji v okoli Hodonina a blizkeho okoli ale neni podminkou nehledam krasu mob

rad se seznamim 66 let,Jesenik,

Kde jses plnostihla zeno kolem 60

HLEDAM MILOU PRO HEZKE CHVILE V PRAZE 55LETY

Hledam zenu z okoli pb jsem 59 176rozv zajmy priroda houbareni vylety prochazky prosim tc .

42, 192, 89 hledam prijemnou pohodarku k dlouhodobemu vztahu ..

Obycejny muz 175 79 57 Hledam zenu na dlouhodoby vztah. Jsem zajisteny vlastnlm zazemim, mam vyresenou minulost. Jsem pracovity domaci kutil. Tak

HLEDAM ZENU.JE MI 65-.170 Praha,prosim tc.